PolandJa (2017) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
103 min
4.2
Jeśli szukasz filmu, który rozśmieszy Cię do łez, poruszy i zostawi po sobie wspomnienia, to PolandJa jest właśnie dla Ciebie! Film ten to pełna humoru...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1872
Teraz ogląda: 91

Wprowadzenie do całego filmu PolandJa.

Jeśli szukasz filmu, który rozśmieszy Cię do łez, poruszy i zostawi po sobie wspomnienia, to PolandJa jest właśnie dla Ciebie! Film ten to pełna humoru opowieść o tym, jak (nie)radzimy sobie z rzeczywistością, która nas otacza. Akcja rozgrywa się w ciągu zaledwie 24 godzin. Bohaterowie przeżywają w tym czasie wiele zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. W filmie nie brakuje ostrego humoru, wzruszeń i dwuznacznych sytuacji, które bawią do łez. Polska komedia z roku 2017, wyreżyserowana przez Cypriana T. Olenckiego, stała się hitem kinowym, zyskując uznanie widzów i krytyków. Teraz możesz obejrzeć cały film online i poczuć się jak w kinie. Czas trwania wynosi 103 minuty, a w głównych rolach zobaczysz takie gwiazdy jak Izabela Kuna, Grzegorz Małecki, Jakub Gierszał czy Paweł Domagała.

PolandJa cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu PolandJa rozgrywa się w Warszawie. Bohaterowie, trafiają w sam środek najdziwniejszych wydarzeń, które wpływają na ich życie. W ciągu jednej doby przeżywają wiele zabawnych i niecodziennych sytuacji, ponieważ czasami to właśnie w najmniej odpowiednich momentach, zdarzają się najdziksze historie.

Postacie fabularne

W filmie PolandJa występuje wiele interesujących postaci. Głównymi bohaterami są: młoda dziewczyna Basia (Izabela Kuna) i jej mąż Adam (Grzegorz Małecki), który niedawno stracił pracę. Spotykają między innymi nieco ekscentrycznego sąsiada stróża (Janusz Chabior), byłego kochanka Basi (Michał Żurawski), a także nieznajomego w leśnej chatce (Jakub Gierszał), który wywraca ich życie do góry nogami. W obsadzie nie brakuje także innych znanych polskich aktorów, jak Marek Bukowski, Roma Gąsiorowska, Jacek Beler czy Katarzyna Zawadzka.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu PolandJa?

Reżyserem filmu PolandJa jest Cyprian T. Olencki – polski reżyser, scenarzysta i aktor. Jego kariera filmowa zaczęła się w 2013 roku od filmu „Galerianki”. Otrzymał za niego nagrodę dla Najlepszego Reżysera Debiutanta na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Później nakręcił m.in. telewizyjny film „Kamienie na szaniec” (2014) i pełnometrażową produkcję „Arsenał” (2017).

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie PolandJa zobaczysz wiele znanych i lubianych polskich aktorów. W rolach głównych występują Izabela Kuna oraz Grzegorz Małecki, którego pamiętasz zapewne z roli w serialu „Rodzinka.pl”. We wspierających rolach zobaczysz także takich aktorów jak Marek Bukowski, Roma Gąsiorowska, Jakub Gierszał, Jacek Beler, Katarzyna Zawadzka, Janusz Chabior czy Michał Żurawski.

Gdzie obejrzeć PolandJa online?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film PolandJa, to masz kilka możliwości. Film jest dostępny w serwisach streamingowych, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Wszystkie te platformy oferują oglądanie filmu w jakości HD.

PolandJa z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film PolandJa jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem, co pozwala na całkowite zrozumienie fabuły i poziomu humoru. Możesz wybrać dla siebie dogodną opcję, która pozwoli na pełne skupienie na filmie i cieszenie się nim w pełni.

Warto poświęcić 103 minuty na seans online?

Oczywiście, że warto! Film PolandJa to doskonała opcja na spędzenie wieczoru w domowym zaciszu, przy którym z pewnością się uśmiejesz, a może nawet wybuchniesz gromkim śmiechem. To pełna humoru i zabawy historia, która uświadomi Ci, że czasami warto pozwolić sobie na szaloną przygodę.

Dobra wiadomość! Cały film PolandJa możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli chcesz spędzić wieczór w mile spędzonej atmosferze, to PolandJa jest dla Ciebie wyborem numer jeden. Dzięki internetowi, możesz obejrzeć ten film w dowolnym terminie i miejscu, o każdej porze dnia i nocy. Aby obejrzeć film, wystarczy skorzystać z jednej z platform streamingowych, które oferują ten tytuł. Zachęcamy również do zaprezentowania swojej opinii o filmie w sekcji komentarzy, dzieląc się wrażeniami z innymi użytkownikami internetu.