Pole (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
110 min
7.3
Film "Pole" to niesamowita produkcja z roku 1990, której reżyserem jest Jean Bourne. Rozgrywa się ona w pięknej, irlandzkiej scenerii i wyróżnia się świetną obsadą...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2541
Teraz ogląda: 246

Wprowadzenie do całego filmu Pole

Film „Pole” to niesamowita produkcja z roku 1990, której reżyserem jest Jean Bourne. Rozgrywa się ona w pięknej, irlandzkiej scenerii i wyróżnia się świetną obsadą aktorską. W filmie zobaczymy między innymi takie sławy jak Richard Harris, John Hurt, Sean Bean i Frances Tomelty. „Pole” to dzieło, które zdobyło wiele pochwał i nagród. Fabuła filmu to przede wszystkim historia walki o ziemię i tradycję, która od lat jest obecna na irlandzkim krajobrazie. Głównym bohaterem jest mężczyzna, który zrobi wszystko, aby utrzymać ziemię w swojej rodzinie. Film „Pole” to doskonały dramat, który z pewnością zaciekawi zarówno miłośników kina, jak i tych, którzy chcą poznać historię walki o ojcowiznę.

Jeśli nie widziałeś jeszcze filmu „Pole”, to doskonałą okazją jest teraz. Film jest dostępny online na różnych platformach, takich jak vider, cda czy zalukaj. Warto skorzystać także z wyszukiwarki filmów – alekino.net, gdzie znajdziesz wiele ciekawych filmów do obejrzenia w domowym zaciszu.

Pole cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu „Pole” rozgrywa się na terenach irlandzkich w małej wiosce. Bohaterem filmu jest Bull McCabe, który zamieszkuje wraz z rodziną na farmie, którą odziedziczyli po jego ojcu. Bull McCabe jest bardzo związany z tą ziemią i pragnie, aby jej nie oddać nikomu. Wszystko zmienia się jednak, gdy w okolicy pojawiają się nowi nabywcy, którzy mają zamiar wykupić te ziemie i wykorzystać je do innych celów. McCabe nie godzi się na to i stara się, aby ziemia pozostała w rodzinie. Tymczasem mieszkańcy wioski robią wszystko, aby zrobić to samo i zachować swoją tradycję.

Każdy, kto zainteresuje się fabułą filmu, odnajdzie w nim historię walki o ojcowiznę, którą z pewnością można porównać do rzeczywistej historii Irlandii – kraju, który przez wiele lat walczył o swoją wolność i niepodległość.

Postacie fabularne

W filmie „Pole” zobaczymy wielu wspaniałych aktorów, którzy niejednokrotnie grali w znanych produkcjach. Wśród nich znajdziemy między innymi:

– Richard Harris jako Bull McCabe – główny bohater filmu, rolnik będący bardzo związany z ziemią i tradycją.
– John Hurt jako Bird O’Donnell – biskup, który przyjmuje na siebie rolę sędziego w sprawie o ziemię i stara się znaleźć rozwiązanie dla obu stron.
– Sean Bean jako Tadhg McCabe – syn Bulla i człowiek, który jest bardzo związany z ziemią tak samo jak jego ojciec.
– Frances Tomelty jako Maggie McCabe – żona Bulla i jedyna osoba, która zna wszystkie tajemnice związane z ziemią.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Pole?

Reżyserem filmu „Pole” jest legenda kina, a mianowicie Jean Bourne. Ten brytyjski reżyser ma wiele filmów za sobą, które zdobyły wiele nagród i wyróżnień. Jean Bourne jest znany przede wszystkim ze swojego niepowtarzalnego stylu, który łączy w sobie emocje i piękno krajobrazów. Swoją karierę zaczął w latach 60-tych, a już pierwsze filmy przyniosły mu uznanie na całym świecie. W swojej karierze wyreżyserował takie filmy jak „Mężczyzna z politechniki”, „The Offence” czy „Link”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W „Polu” zobaczymy wielu znanych i cenionych aktorów, którzy niejeden raz pokazali swoje kunszt aktorski.

Richard Harris, który zagrał głównego bohatera Bulla McCabe był znanym aktorem, którego kariera rozpoczęła się jeszcze w latach 50-tych. Zagrał w takich filmach jak „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”, „Opowieści z Narnii” czy „Kasyno”, gdzie zagrał u boku Roberta De Niro.

John Hurt, który wcielił się w rolę sędziego Birda O’Donnella, w swojej karierze zagrał wiele ikonicznych ról. Był m.in. Kane w filmie „Obcy”, czy John Merrick w „Elephant Man”.

Sean Bean, który wcielił się w postać syna Bulla McCabe, także ma na swoim koncie wiele interesujących ról filmowych. Wystąpił m.in. w serii filmów „Władca Pierścieni”, gdzie zagrał Boromira, czy w „Grze o tron”, gdzie zagrał Ned’a Starka.

Gdzie obejrzeć Pole online?

Film „Pole” możesz obejrzeć online na wielu platformach, takich jak vider, cda czy zalukaj. Warto również skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net, gdzie znajdziesz najnowsze hity oraz klasyki kina.

Pole z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Na wielu platformach film „Pole” jest dostępny z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Każdy może wybrać dla siebie najlepszą opcję i cieszyć się doskonałym filmem. Dla tych, którzy nie znają języka angielskiego, opcja z polskim lektorem będzie najlepsza. Warto spróbować także opcji z napisami, które umożliwiają skupienie się na dialogach i nawet poznania nowych słówek.

Warto poświęcic 110 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! „Pole” to film, który z pewnością zainteresuje każdego, kto szuka interesujących historii ze świetną obsadą. Film utrzymany jest w konwencji dramatu, co sprawia, że widzowie będą zmuszeni do skupienia się na dramatycznej historii, jaką opowiada.

Warto obejrzeć „Pole” ze względu na wspaniałą scenerię irlandzkiego krajobrazu, fabułę, która ukazuje, jak wiele może kosztować miłość do ziemi, a także aktorską grę mistrzów kina.

Dobra wiadomośc! Cały film Pole możesz obejrzeć online już teraz!

„Pole” to film, który z pewnością poruszy serca każdego widza. To wspaniała produkcja, która łączy w sobie emocje i piękno krajobrazów, zatem dostarczy wiele wrażeń. Dlatego już teraz zachęcamy do obejrzenia tego wspaniałego dzieła online na platformach takich jak vider, cda czy zalukaj.

A jeśli już obejrzeliście „Pole”, nie zapomnijcie podzielić się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Możecie także polecić ten film swoim znajomym i zachęcić ich do obejrzenia go razem z wami. Taka wspólna seans z pewnością zostanie w waszej pamięci na długo.