Policyjna Opowieść 4: Projekt S (1993) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1993
104 min
6.1
Jeśli lubisz dobre kino akcji, to film Policyjna Opowieść 4: Projekt S jest produkcją dla Ciebie. Ten hongkoński film to kombinacja kryminału, przygody i niebezpiecznych...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2471
Teraz ogląda: 337

Wprowadzenie do całego filmu Policyjna Opowieść 4: Projekt S.

Jeśli lubisz dobre kino akcji, to film Policyjna Opowieść 4: Projekt S jest produkcją dla Ciebie. Ten hongkoński film to kombinacja kryminału, przygody i niebezpiecznych pościgów za złoczyńcami. Zobaczysz w nim, jak policja stara się złapać gang złodziei, a jednocześnie przeciwko policji działa przywódca gangu – chłopak jednej z funkcjonariuszek. W rolach głównych zobaczymy między innymi Michelle Yeoh, Yu Rongguang, Wakin Chau i Athenę Chu. Film wyreżyserował Stanley Tong, a jego premiera odbyła się w 1993 roku. To prawdziwy klasyk kina akcji. Czas trwania to 104 minuty.

Film Policyjna Opowieść 4: Projekt S to klasyka gatunku, która przyciąga widownię swoją świetną fabułą i niesamowitymi scenami akcji. Jeśli nie masz go jeszcze w swojej kolekcji filmowej lub też po prostu chcesz obejrzeć go ponownie, to świetna wiadomość – jest on dostępny online na wielu portalach.

Policyjna Opowieść 4: Projekt S cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Policyjna Opowieść 4: Projekt S rozgrywa się w Hongkongu. Gdy dochodzi do fali przestępstw, policja wyznacza sprawę Jessice Yang (Michelle Yeoh), aby pomogła schwytać znaną bandę złodziei. Jessica nie zdaje sobie sprawy, że jej chłopak, który niedawno został zwolniony ze służby, jest przywódcą tego bezlitosnego gangu. Akcja filmu rozwija się z chwilą, gdy Jessica odkrywa, kim naprawdę jest jej ukochany. Czy zdecyduje się na ujęcie bandy, mimo że ich lider to ktoś, kto tak blisko jej serca? To pytanie, które zapowiada wiele emocji.

Postacie fabularne

W filmie Policyjna Opowieść 4: Projekt S występuje kilka ważnych postaci. Główną bohaterką jest funkcjonariuszka Jessica Yang (Michelle Yeoh), która musi zmierzyć się z niełatwą sytuacją. Grupa złodziei, którzy terroryzują miasto, jest dobrze zorganizowana i nie daje sobie łatwo wydrzeć łupów. Jej chłopak, którym okazuje się być przywódca bandy, to bardzo silna postać w filmie. Próbuje on uciec od odpowiedzialności, zwłaszcza odkąd odkrywa, że wkrótce zostanie ojcem. Z kolei detektyw Ken Chow (Yu Rongguang) stara się pomoc Jessice w schwytnięciu złoczyńców.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Policyjna Opowieść 4: Projekt S?

Film Policyjna Opowieść 4: Projekt S został wyreżyserowany przez Stanleya Tonga. Reżyser ten jest znany z innych hongkońskich hitów, takich jak „Jackie Chan w akcji”, czy „Kung Fu Kiss”. Tong słynie z wyczynowych scen akcji, które zachwycają widzów swoim dynamizmem i złożonością.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główną rolą w filmie jest Jessica Yang, graną przez niezwykle utalentowaną aktorkę Michelle Yeoh, która zagrała także w takich hollywoodzkich produkcjach jak „Młody szpieg”, czy „Crouching Tiger, Hidden Dragon”. Yu Rongguang, który wciela się w postać detektywa Kena Chowa, na swoim koncie ma już występy w „Chinatown Kid”, „Kung Fu Cult Master” i „Triumf woli”. Wakin Chau, który zagrał w Policyjna Opowieść 4: Projekt S jednego z złodziei, zyskał sławę nie tylko jako aktor, ale i jako piosenkarz. Athena Chu, znana ze swoich ról w trikowych filmach hongkońskich, w filmie Policyjna Opowieść 4: Projekt S wciela się w rolę policjantki. Są to tylko niektóre postacie, które ujrzysz w filmie Policyjna Opowieść 4: Projekt S.

Gdzie obejrzeć Policyjna Opowieść 4: Projekt S online?

Świetną wiadomością dla fanów kina akcji jest to, że film Policyjna Opowieść 4: Projekt S jest dostępny online. Film można obejrzeć na platformach Vider, CDA i Zalukaj, a także na wielu innych. Inny sposób na to, aby obejrzeć ten film online to skorzystanie z wyszukiwarki filmów, takiej jak na przykład alekino.net.

Policyjna Opowieść 4: Projekt S z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć Policyjna Opowieść 4: Projekt S w polskiej wersji językowej, to dobre wieści – film ten jest dostępny z lektorem, napisami i polskim dubbingiem. To sprawia, że oglądanie filmu jest jeszcze bardziej przyjemne, bo nie musisz martwić się o to, czy zrozumiesz dialogi. Wszystko jest dostosowane do polskiej publiczności.

Warto poświęcić 104 minuty na seans online?

Jak najbardziej warto poświęcić 104 minuty na seans filmu Policyjna Opowieść 4: Projekt S. Ten film to doskonałe kino akcji, które przyciągnie Twoją uwagę już od pierwszych minut. Gwarantuje Ci pełne emocji sceny walki, wspaniałe widowisko, w którym policja staje wobec bandy a bezkompromisowa postawa Jessici nie pozwoli ci oderwać się od ekranu. Ty też zabierz się na tę emocjonującą przygodę i zobacz, jak przebiegnie walka dobra ze złem.

Dobra wiadomość! Cały film Policyjna Opowieść 4: Projekt S możesz obejrzeć online już teraz!

Cały film Policyjna Opowieść 4: Projekt S jest dostępny online, dzięki czemu możesz obejrzeć go na ekranie swojego komputera lub smartfona. Film ten to klasyka gatunku, którą warto zobaczyć przynajmniej raz w życiu. Nie zwlekaj dłużej i przekonaj się, dlaczego ten film jest tak bardzo lubiany. Jeśli już obejrzałeś go wcześniej, spróbuj go podzielić się swoimi wrażeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Zachęcamy do dyskusji.