Polskie gówno (2014) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2014
93 min
6.5
Polskie gówno to film obyczajowy, który ukazuje w pełnej krasie kulisy polskiej sceny muzycznej. Reżyserem filmu jest Grzegorz Jankowski, który stworzył film pełen dramatu i...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1837
Teraz ogląda: 254

Wprowadzenie do całego filmu Polskie gówno

Polskie gówno to film obyczajowy, który ukazuje w pełnej krasie kulisy polskiej sceny muzycznej. Reżyserem filmu jest Grzegorz Jankowski, który stworzył film pełen dramatu i muzyki. W filmie występują takie gwiazdy jak Tymon Tymański, Robert Brylewski, Grzegorz Halama i Arkadiusz Jakubik. Polskie gówno zostało wyprodukowane w Stanach Zjednoczonych i trwa 93 minuty. Można go obejrzeć z lektorem, napisami lub dubbingiem, co czyni go dostępnym dla polskojęzycznych widzów.

Film był jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w roku premiery, a teraz, dzięki internetowi, każdy będzie miał możliwość obejrzenia go online.

Polskie gówno cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Polskie gówno rozgrywa się w trakcie trasy koncertowej zespołu Tranzystory, którą organizuje wąsaty komornik Czesław Skandal. Mężczyzna postanawia zostać menedżerem zespołu w zamian za część zysków ze sprzedaży biletów. Wraz z muzykami wyrusza także kierowca Stan Gudeyko, niegdyś lider legendarnej grupy punkowej Iperyt. Podczas trasy muzycy odkrywają ciemne strony polskiego muzycznego show-biznesu. Ich spotkanie z prawdziwą Polską przemysłową kulturą to prawdziwy dramat, który porusza widzów do głębi.

Postacie fabularne

W filmie Polskie gówno możemy zobaczyć wielu znanych aktorów. Głównymi postaciami są członkowie zespołu Tranzystory, czyli Tymon Tymański, Robert Brylewski, Grzegorz Halama i Arkadiusz Jakubik. Wśród innych postaci znajdziemy Czesława Skandala, który odgrywa menedżera zespołu, a także Sonię Bohosiewicz, Czesława Mozila, Mariana Dziędziela, Jana Peszka, Bartłomieja Topę i Leszka Możdżera.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Polskie gówno?

Reżyserem filmu Polskie gówno jest Grzegorz Jankowski, który jest cenionym reżyserem i producentem filmowym. Zaczynał swoją karierę jako scenarzysta dla telewizji, a potem zaczął robić filmy dokumentalne i fabularne. Wśród jego filmów można wymienić m.in. „Siedem przystanków na drodze do raju”, „Znaki”, „Cicha noc” i „Miś”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Polskie gówno występują znani i cenieni aktorzy. Tymon Tymański to znany muzyk rockowy, a także aktor i poeta. Robert Brylewski to muzyk, kompozytor i aktor, znany z zespołów muzycznych takich jak Kryzys, Brygada Kryzys i Armia. Grzegorz Halama to aktor teatralny i filmowy, który zagrał wiele ważnych ról w polskich filmach. Arkadiusz Jakubik to aktor, reżyser i scenarzysta, który zagrał m.in. w filmach „Pitbull. Ostatni pies” i „Miasto 44”.

W filmie występują również Sonia Bohosiewicz, Czesław Mozil, Marian Dziędziel, Jan Peszek, Bartłomiej Topa i Leszek Możdżer.

Gdzie obejrzeć Polskie gówno online?

Cały film Polskie gówno można obejrzeć online na portalach takich jak vider, cda czy zalukaj. Warto również skorzystać z wyszukiwarki filmów, takiej jak alekino.net.

Polskie gówno z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Polskie gówno można obejrzeć z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Wszystkie opcje pozwalają na pełne zrozumienie filmu, a widzowie mają możliwość wyboru najlepiej odpowiadającej im opcji. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia tego niezwykle emocjonującego filmu w polskiej wersji językowej.

Warto poświęcić 93 minut na seans online?

Tak! Polskie gówno to niezwykle ważny film, który pokazuje prawdziwe oblicze polskiego show-biznesu. Pełna emocji fabuła i znakomicie zagrana obsada sprawią, że widzowie zostaną porażeni. Polskie gówno to doskonały przykład na to, jak trudno jest przebić się na polskiej scenie muzycznej i jak niewiele ma to wspólnego z muzyką. Ten film to prawdziwa gratka dla miłośników kina i muzyki.

Dobra wiadomość! Cały film Polskie gówno możesz obejrzeć online już teraz!

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia filmu Polskie gówno online. To niesamowicie interesujący film, który warto zobaczyć przynajmniej raz. Jeśli już obejrzeliście ten film, podzielcie się swoją opinią o nim w sekcji komentarzy poniżej. Zachęcamy do dzielenia się artykułem na swoich profilach w mediach społecznościowych, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o tym wspaniałym dziele kina.