Połyskliwa skóra (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
95 min
6.7
Połyskliwa skóra to niezwykle interesujący film, który zasługuje na uwagę każdego miłośnika kina. Produkcja ta została wyprodukowana w 1990 roku w Wielkiej Brytanii, a jej...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1347
Teraz ogląda: 292

Wprowadzenie do całego filmu Połyskliwa skóra

Połyskliwa skóra to niezwykle interesujący film, który zasługuje na uwagę każdego miłośnika kina. Produkcja ta została wyprodukowana w 1990 roku w Wielkiej Brytanii, a jej reżyserem jest uzdolniony twórca Philip Ridley. Film trwa 95 minut i wciąga widza w mroczny świat, gdzie horror miesza się z dramatem i thrilerem. W filmie występują takie gwiazdy jak Viggo Mortensen, Lindsay Duncan, Jeremy Cooper, Sheila Moore i wiele innych. Cały film Połyskliwa skóra z pewnością dostarczy wiele wrażeń i niezapomnianych chwil. O tym, gdzie obejrzeć ten film online dowiesz się później. Teraz czas na najważniejsze informacje dotyczące fabuły.

Połyskliwa skóra cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film rozgrywa się w latach 50. XX wieku na odludziu w Ameryce Północnej. Głównym bohaterem filmu jest chłopiec o imieniu Seth, który mieszka wraz ze swoimi rodzicami w opuszczonej farmie. Jego życie zmienia się, kiedy ginie jego przyjaciel, a w tym samym czasie w okolicy pojawiają się dziwne sny, dziwne wydarzenia i trzęsienia ziemi. Lęk, niepokój i tajemnice pochłaniają Setha i doprowadzają do szokującego finału.

Postacie fabularne

Głównym bohaterem filmu jest Seth, który jest nie tylko widzem, ale również uczestnikiem głównej historii. Pojawiają się również postacie takie jak matka Setha, ojciec, nieżyjący przyjaciel oraz tajemnicza kobieta.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Połyskliwa skóra?

Film Połyskliwa skóra został wyreżyserowany przez uznanego twórcę Philipa Ridleya, który jest znanym na całym świecie reżyserem. Ridley jest autorem takich filmów jak „The Passion of Darkly Noon” i „Heartless”. W swojej karierze zdobył wiele nagród za swoją pracę i uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych reżyserów swojego pokolenia.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Połyskliwa skóra możemy zobaczyć takie gwiazdy jak Viggo Mortensen, który odnosi sukcesy na całym świecie i kojarzony jest głównie z filmem „Władca Pierścienia”. W filmie wystąpiła również Lindsay Duncan znana z filmów jak „Birdman” oraz Jeremy Cooper, który wcielił się w rolę młodego Setha.

Gdzie obejrzeć Połyskliwa skóra online?

Film Połyskliwa skóra jest dostępny online na wielu platformach. Można go obejrzeć na vider, cda, zalukaj oraz innych stronach z filmami online. Warto jednak skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net, gdzie można znaleźć wiele ciekawych filmów w dobrej jakości.

Połyskliwa skóra z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Połyskliwa skóra jest dostępny z lektorem specjalnie dla polskiego widza. Można również wybrać opcję z napisami lub dubbingiem. Każdy z widzów może wybrać odpowiednią opcję dla siebie.

Warto poświęcić 95 minut na seans online?

Absolutnie warto poświęcić 95 minut na seans online filmu Połyskliwa skóra. To produkcja, która wciąga i fascynuje od pierwszych minut, a szokujący finał zostaje na długo w pamięci. Każdy miłośnik kina, który nie oglądał tego filmu, powinien nadrobić zaległości już teraz.

Dobra wiadomośc! Cały film Połyskliwa skóra możesz obejrzeć online już teraz!

Cały film Połyskliwa skóra jest dostępny online na wielu platformach. Zachęcamy Cię do obejrzenia tej produkcji już teraz i podzielenia się własnymi wrażeniami na jej temat w sekcji komentarzy poniżej. To film, który warto poznać, a lektura naszego artykułu na pewno zachęci Cię do tego.