Pora Mroku (2008) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2008
95 min
3.2
Jeśli jesteś fanem horrorów, koniecznie musisz obejrzeć film Pora Mroku. To polska produkcja z 2008 roku, która z pewnością zaspokoi Twoje potrzeby na dreszczyk emocji....
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1171
Teraz ogląda: 130

Wprowadzenie do całego filmu Pora Mroku

Jeśli jesteś fanem horrorów, koniecznie musisz obejrzeć film Pora Mroku. To polska produkcja z 2008 roku, która z pewnością zaspokoi Twoje potrzeby na dreszczyk emocji. Reżyserem tego filmu jest Grzegorz Kuczeriszka, a w głównych rolach występują Natalia Rybicka, Karolina Gorczyca, Katarzyna Maciąg oraz Jakub Wesołowski. Film opowiada historię czwórki przyjaciół, którzy odkrywają przerażającą prawdę o eksperymentach prowadzonych w starej fabryce, w której zaginął ich kumpel. Pora Mroku trwa niecałe 95 minut i jest jednym z najbardziej znanych polskich horrorów. Dzięki dostępności online, możesz obejrzeć ten film w domowym zaciszu i poczuć się jak w kinie.

Pora Mroku cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Pora Mroku rozgrywa się na Dolnym Śląsku, w starej opuszczonej fabryce, gdzie przed rokiem zaginął jeden z przyjaciół głównych bohaterów. Czwórka przyjaciół chce rozwikłać zagadkę jego zniknięcia i odkryć, co się wtedy stało. Podczas poszukiwań natrafiają na przerażającą prawdę o ekspertymentach prowadzonych na terenie fabryki przez grupę naukowców. Porwani ludzie są wykorzystywani jako króliki doświadczalne, w celu zapewnienia nieśmiertelności tajemniczemu zleceniodawcy.

Postacie fabularne

W filmie Pora Mroku występują takie postacie jak Kaja (Natalia Rybicka), Alicja (Karolina Gorczyca), Asia (Katarzyna Maciąg) oraz Tomek (Jakub Wesołowski). Kaja i Alicja to najlepsze przyjaciółki, których łączy silna więź emocjonalna. Asia jest dziewczyną Tomka, który zaginął i jest powodem, dla którego zjawili się w fabryce. Główni bohaterowie odgrywają kluczowe role w odkrywaniu tajemnicy fabryki i ekspertymentów prowadzonych przez naukowców.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Pora Mroku?

Reżyserem filmu Pora Mroku jest Grzegorz Kuczeriszka, który urodził się w 1973 roku w Białymstoku. Jest absolwentem Wydziału Reżyserii Filmowej Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. To doświadczony reżyser, który zaczynał swoją karierę od krótkometrażowych etiud w szkole filmowej. Po ukończeniu studiów, pracował nad reklamami telewizyjnymi, teledyskami i filmami dokumentalnymi, zanim zdecydował się na reżyserię filmów fabularnych. Od tamtej pory wyreżyserował kilka filmów krótkometrażowych i fabularnych, a w 2008 roku nakręcił Pora Mroku.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Pora Mroku występują Natalia Rybicka, Karolina Gorczyca, Katarzyna Maciąg oraz Jakub Wesołowski. Natalia Rybicka jest znana z występów w serialu „Na dobre i na złe” oraz w filmach takich jak „Płynące wieżowce” czy „Ile waży koń trojański?”. Karolina Gorczyca zagrała m.in. w serialu „Piąty stadion” czy filmie „Głęboka woda”. Katarzyna Maciąg wystąpiła w roli Kasi w serialu „Pierwsza miłość”, a Jakub Wesołowski to aktor teatralny i filmowy, którego można zobaczyć m.in. w „Barwach szczęścia” czy „Złotopolscy”. Każdy z aktorów daje znakomitą kreację, dzięki czemu film Pora Mroku jest jeszcze bardziej przerażający.

Gdzie obejrzeć Pora Mroku online?

Jeśli chcesz obejrzeć film Pora Mroku online, możesz to zrobić na wielu stronach internetowych. Możliwe jest obejrzenie tego filmu na vider, cda, zalukaj oraz na innych platformach streamingowych. Często jednak, jakość obrazu bywa niska albo pojawiają się reklamy, które uniemożliwiają swobodne oglądanie. Można jednak skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net, gdzie można oglądać filmy bez reklam w dobrej jakości.

Pora Mroku z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów preferujących polską wersję językową, film Pora Mroku jest dostępny z lektorem, napisami lub z dubbingiem. Można więc wybrać tę, która bardziej odpowiada naszym preferencjom. Lektor i dubbing w polskiej wersji językowej są znacznie lepsze niż w niektórych innych filmach, co zwiększa przyjemność z oglądania i nadaje dodatkowego charakteru całemu filmowi.

Warto poświęcić 95 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Pora Mroku to jedna z najlepszych polskich produkcji z gatunku horror. Film wciąga od samego początku i nie pozwala oderwać się od ekranu. Przerażająca fabuła pełna napięcia, rozwoju wydarzeń i wstrząsających momentów sprawia, że seans zostaje w głowie na długo. Po obejrzeniu Pora Mroku z pewnością spędzisz wieczór w dobrym towarzystwie horroru, zwłaszcza w dobie pandemii, gdy wyjście z domu jest ograniczone.

Dobra wiadomość! Cały film Pora Mroku możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze się nie przekonałeś, że warto obejrzeć film Pora Mroku, to teraz już na pewno Cię przekonamy. Gwarantujemy, że ten horror zapewni Ci dreszcze na plecach i nie pozwoli na zadumontowanie. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że możesz obejrzeć cały film online już teraz! Na pewno nie pożałujesz czasu spędzonego na oglądaniu. A kiedy już obejrzysz cały film, podziel się z nami swoją opinią w sekcji komentarzy poniżej.