Powrót do błękitnej laguny (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
101 min
5.1
Powrót do błękitnej laguny to film z 1991 roku, będący sequelem kultowej już produkcji z 1980 roku, Błękitna laguna. W filmie tym obserwujemy historię małej...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 7153
Teraz ogląda: 226

Wprowadzenie do całego filmu Powrót do błękitnej laguny

Powrót do błękitnej laguny to film z 1991 roku, będący sequelem kultowej już produkcji z 1980 roku, Błękitna laguna. W filmie tym obserwujemy historię małej grupki ludzi, którzy próbują przetrwać na bezludnej wyspie po tym, jak epidemia cholery wybucha na ich statku. Produkcją filmu zajęło się studio Columbia Pictures, a reżyserem był William A. Graham. W rolach głównych obsadzeni zostali między innymi Milla Jovovich i Brian Krause. Czas trwania filmu wynosi 101 minut, a jego gatunkiem są dramat i przygodowy.

Powrót do błękitnej laguny zdobył sobie dużą popularność wśród widzów i stał się jednym z bardziej znanych filmów lat 90-tych. Dzięki aktualnym technologiom, możemy obejrzeć ten film już teraz online, co z pewnością jest świetną opcją dla każdego fana kina przygodowego.

Powrót do błękitnej laguny cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film Powrót do błękitnej laguny rozgrywa się na południowym Pacyfiku, w latach dziewięćdziesiątych XIX wieku. Akcja filmu zaczyna się, kiedy na pełnym morzu okręt zostaje opanowany przez epidemię cholery. Dwójka ludzi wraz z dzieckiem przetrwała katastrofę na szalupie ratunkowej. Kiedy w pośpiechu znajdują schronienie na odległej wyspie, okazuje się, że jest to miejsce, w którym przed laty przeżyli Richard i Emmeline, bohaterowie pierwszej części filmu.

Mali Richard i Lilli szybko stają się dobrymi przyjaciółmi, a ich nieobecni rodzice wciąż pozostają w ich myślach. Na małej wyspie bohaterowie odkrywają piękno natury i rozpoczynają kształtowanie swojego życia pośród tropikalnej przyrody. Jednak nadchodzący okres dorastania przynosi ze sobą wiele pytań i dylematów. Bohaterowie muszą podjąć decyzję, czy pozostać na zawsze na wyspie czy też powrócić do cywilizacji.

Postacie fabularne

W filmie Powrót do błękitnej laguny występują między innymi:
– Richard (Brian Krause) – syn Emmeline i Richarda, który zostaje uratowany po katastrofie statku i odprowadzony na bezludną wyspę, gdzie jego rodzice spędzili wiele lat.
– Lilli (Milla Jovovich) – samotna matka, która na wątłej łodzi wraz z dwójką swoich dzieci i Richardem ucieka z zarażonego epidemia cholery statku. Razem z jedynym żyjącym dzieckiem z katastrofy szalupy, Richardem, przybywa na bezludną wyspę i tam zmuszona jest stawić czoła trudnym wyzwaniom, jakie tam napotyka.
– Emma i Arthur – rodzice Lilli i mali bracia Richarda.
– Sarah – przyjaciółka Lilli.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Powrót do błękitnej laguny?

William A. Graham jest amerykańskim reżyserem filmowym, który ma na swoim koncie wiele ciekawych produkcji. Urodził się w Nowym Jorku w 1926 roku, więc w chwili realizacji Powrotu do błękitnej laguny miał już bardzo duże doświadczenie w branży. W jego karierze można spotkać produkcje takie jak: „Poznaj swojego wroga”, „Murder by Natural Causes” czy „Return to Mayberry”. Znany jest przede wszystkim z filmów telewizyjnych oraz produkcji kinowych z lat 70-tych i 80-tych. W karierze reżyserskiej Williams A. Graham ma na swoim koncie ponad 120 tytułów i jest to imponujące osiągnięcie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Powrót do błękitnej laguny występują między innymi:
– Milla Jovovich jako Lilli – aktorka pochodzenia serbsko-rosyjskiego, która już w wieku 12 lat zaczęła swoją karierę aktorską. W ciągu swojego życia zagrała w wielu produkcjach, takich jak: „Piąty Element”, „Uciekinierka” czy „Resident Evil”. W filmie Powrót do błękitnej laguny zagrała rolę samotnej matki, która razem z dzieckiem i przyjaciółmi próbuje przetrwać na bezludnej wyspie.
– Brian Krause jako Richard – urodzony w 1969 roku amerykański aktor, który został zapamiętany dzięki roli Richarda w Powrocie do błękitnej laguny. Grał także w wielu innych produkcjach, takich jak „Amerykański ninja 2” czy „Return to Babylon”.
– Lisa Pelikan jako Patsy – amerykańska aktorka urodzona w 1954 roku. Aby zdobyć rolę w filmie Powrót do błękitnej laguny, musiała śpiewać. W przeszłości grała m.in. w filmie „Jumanji”.
– Garette Ratliff Henson jako Arthur – amerykański aktor, który w filmie Powrót do błękitnej laguny zagrał role młodości Artura. Zagrał także w takich produkcjach, jak „Książki magiczne” oraz „Bieszczadzki rock”.
– Jackson Barton jako młodszy Richard – młody aktor, który zagrał młodszy wersję Richarda. W swoim życiu zagrał także w kilku innych mniejszych produkcjach.

Gdzie obejrzeć Powrót do błękitnej laguny online?

Powrót do błękitnej laguny jest dostępny do obejrzenia online na wielu portalach. Film można obejrzeć między innymi na Vider, CDA czy Zalukaj. Istnieje również możliwość skorzystania z wyszukiwarek filmów takich jak alekino.net, na których znajdziemy cały film w wysokiej jakości.

Powrót do błękitnej laguny z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Powrót do błękitnej laguny jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Każdy ma możliwość wyboru języka, w jakim chce obejrzeć film, dzięki czemu z łatwością możemy korzystać z całościowej rozrywki, jaką oferuje nam ten film.

Warto poświęcić 101 minut na seans online?

Powrót do błękitnej laguny to film, który warto zobaczyć z wielu powodów. Przede wszystkim, dzięki tej produkcji mamy możliwość zanurzenia się w pięknej przygodzie i obserwowania, jak młodzi bohaterowie walczą o przetrwanie na bezludnej wyspie. Film ten ukazuje siłę ludzkiego charakteru i niesamowitą determinację bohaterów, którzy starają się przetrwać w bardzo trudnych warunkach.

Warto również zwrócić uwagę na wspaniałe widoki i krajobrazy, które uchwycone zostały na kamerze. W związku z tym, jeśli jesteś fanem przygód, pięknych krajobrazów oraz historii, której bohaterami są młodzi ludzie, to Powrót do błękitnej laguny jest filmem dla Ciebie.

Dobra wiadomość! Cały film Powrót do błękitnej laguny możesz obejrzeć online już teraz!

Powrót do błękitnej laguny to film, który dzięki swojej popularności zdobył rzesze fanów. Już teraz masz możliwość obejrzenia całego filmu online, na różnych portalach. Film jest dostępny zarówno z polskim lektorem, jak i napisami. Obejrzenie Powrotu do błękitnej laguny to doskonałe rozwiązanie na spędzenie czasu w gronie rodziny czy przyjaciół. Nasi czytelnicy, którzy już obejrzeli ten film, chętnie dzielą się swoimi opiniami w komentarzach. Zachęcamy również do pozostawienia Waszych opinii oraz do obejrzenia Powrotu do błękitnej laguny już teraz.