Prywatka 2 (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
94 min
5.3
Prywatka 2 to kontynuacja niezapomnianych przygód Kid'a i Play'a, którzy na niejednej imprezie potrafią wprawić wszystkich w osłupienie. Film ten został wyprodukowany w USA, w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 8019
Teraz ogląda: 95

Wprowadzenie do całego filmu Prywatka 2

Prywatka 2 to kontynuacja niezapomnianych przygód Kid’a i Play’a, którzy na niejednej imprezie potrafią wprawić wszystkich w osłupienie. Film ten został wyprodukowany w USA, w reżyserii Douga McHenra i zadebiutował na ekranach w 1991 roku. To klasyczna komedia, która z pewnością rozśmieszy wszystkich miłośników tego gatunku filmowego. W filmie występują Christopher Reid, Christopher Martin, Tisha Campbell-Martin, Martin Lawrence, Queen Latifah, Georg Stanford Brown, Whoopi Goldberg, Iman i Helen Martin.

Prywatka 2 to hasło, które na długo zapadnie w naszej pamięć. To film o młodych ludziach, którzy na swojej drodze spotykają wiele nieoczekiwanych wyzwań. W tej artyzmie młodość miesza się z dojrzałością, a humor z dramatem. To historia o przyjaźni, miłości i marzeniach. Są to tematy, które z pewnością przemówią do wielu ludzi, zarówno młodych, jak i starszych. Prywatka 2 to film, który wciąż cieszy się wielką popularnością wśród widzów i dostępny jest online do oglądania.

Prywatka 2 cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Prywatka 2 rozgrywa się w barze „PNP” w Kalifornii podczas wakacji. Kid po otrzymaniu nauczki za imprezę z poprzedniej części filmu postanawia skupić się na nauce i zapisać się na studia. Niestety, Play nie zamierza się zmienić i wykorzystując pieniądze z Kida postanawia zainwestować w producenta muzycznego. Niestety, okazuje się, że producent jest oszustem, a Play traci pieniądze.

Kid postanawia pomóc swojemu przyjacielowi i razem z nim organizują kolejną imprezę. Tym razem cała kasa z wejściówek ma być przeznaczona na opłacenie studiów Play’a. Ale tutaj także pojawiają się nieprzewidziane problemy, a Kid i Play muszą się zmierzyć z wieloma trudnościami, aby osiągnąć swój cel.

Postacie fabularne

Kid (Christopher Reid) to główny bohater filmu, który unika trudności związanych z organizacją kolejnej prywatki. Jest on inteligentny i odpowiedzialny. Jego przyjaźń z Play’em jest bardzo silna i chce mu pomóc w osiągnięciu celu.

Play (Christopher Martin) to najlepszy przyjaciel Kida. Jest on impulsywnym i nieodpowiedzialnym charakterem. Postrzega siebie jako DJ-a, ale nie jest w stanie wykazać się swymi umiejętnościami.

Bilal (Martin Lawrence) to przyjaciel Play’a, który jest niezwykle szybki w nauce. Zdecydowana większość czasu spędza na nauce, ale postanawia pomóc przyjaciołom w organizacji imprezy.

Zilla (Iman) to piękna kobieta, która zwraca uwagę na Play’a i staje się jego dziewczyną.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Prywatka 2?

Film Prywatka 2 został wyreżyserowany przez Douga McHenra. To znany i ceniony reżyser, który ma na swoim koncie wiele sukcesów. W swojej karierze McHenry wyreżyserował wiele filmów, w tym takie hity jak Królewna Śnieżka i Wschodzące Słońce. Jest on również autorem takich produkcji jak Król z Teksasu, Król Bluesa czy Król Harlemu.

Jego filmy zawsze wyróżniają się doskonałym warsztatem, wspaniałymi efektami specjalnymi, a także świetną obsadą aktorską. Odpowiednio skomponowane dialogi i fabuła zawsze zaskakują widza, co sprawia, że jego filmy cieszą się dużą popularnością. McHenry jest również znany jako producent, scenarzysta oraz autor piosenek.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Prywatka 2 występują takie gwiazdy, jak Christopher Reid, Christopher Martin, Tisha Campbell-Martin, Martin Lawrence, Queen Latifah, Georg Stanford Brown, Whoopi Goldberg, Iman i Helen Martin. Każdy z tych aktorów jest doskonale znany i ceniony przez widzów.

Christopher Reid znany jest z takich produkcji jak Kręci Mi Się W Głowie, Różowa Pantera 2 czy Szalona Jazda. Christopher Martin grał w wielu znanych filmach, takich jak Grace Under Fire, In The House czy Lexter. Tisha Campbell-Martin Slappy and the Stinkers, Rita czy My Wife and Kids to tylko niektóre produkcje, które przyniosły jej sławę. Martin Lawrence znany jest z takich filmów jak Big Mama’s House, Kobiety Mafii czy To właśnie miłość. Queen Latifah podbiła serca widzów swoimi kreacjami w filmach Chicago, Burleska czy Valentine’s Day. Georg Stanford Brown, Whoopi Goldberg, Iman i Helen Martin również mają wiele filmów na swoim koncie, które wychodzą poza ramy tego artykułu.

Gdzie obejrzeć Prywatka 2 online?

Film Prywatka 2 możemy obejrzeć online na takich stronach, jak vider, cda, zalukaj. Oczywiście najlepiej skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Dostępność filmu online sprawia, że możemy obejrzeć go w dowolnym momencie i miejscu, co jest niezwykle wygodne.

Prywatka 2 z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy, kto nie ma wprawy w angielskim, może z pełną swobodą delektować się oglądaniem filmu, słuchając polskiego lektora lub ucząc się języka angielskiego na oryginalnej wersji z napisami.

Warto poświęcić 94 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Prywatka 2 to film, który potrafi zabrać nas w świat, w którym zabawki, muzyka i zabawa to jedyna troska młodych ludzi. To film, który porusza poważne tematy, a jednocześnie dostarcza wiele śmiechu. Warto poświęcić 94 minut na oglądanie tego filmu, aby zobaczyć, co dzieje się w świecie młodych ludzi.

Dobra wiadomość! Cały film Prywatka 2 możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz filmu z dużą dawką humoru, przygód i niezapomnianych momentów, Prywatka 2 jest właśnie dla Ciebie. Ten film to doskonała rozrywka, która z pewnością dostarczy zarówno widzom starszym, jak i młodszym mnóstwo emocji. A co najważniejsze, cały film możesz obejrzeć online już teraz! Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o filmie Prywatka 2 w sekcji komentarzy pod tym artykułem i do oglądania filmów online w ogóle.