Prywatka (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
100 min
6.5
Prywatka to amerykańska komedia z 1990 roku, w której głównym bohaterem jest nastolatek Kid. Film opowiada o jego niezwykłej nocy, podczas której próbuje zrobić wszystko,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1046
Teraz ogląda: 266

Wprowadzenie do całego filmu Prywatka

Prywatka to amerykańska komedia z 1990 roku, w której głównym bohaterem jest nastolatek Kid. Film opowiada o jego niezwykłej nocy, podczas której próbuje zrobić wszystko, co w jego mocy, aby odwiedzić przyjaciela Playa na prywatce. Niestety, pojawienie się w bójce na ulicy, spowodowało, że Kid został ukarany przez swojego ojca – nie miał pozwolenia na wyjście. Młody chłopak jednak, nie poddaje się i wpada na pomysł, żeby wymknąć się z domu, by wziąć udział w przyjęciu. To, co dzieje się potem, jest pełne emocji, zabawy i walki.

Reżyserem filmu był Reginald Hudlin, a w rolach głównych wystąpili Christopher Reid, Christopher Martin, Martin Lawrence i Tisha Campbell-Martin. Produkcja ta została wyprodukowana w Stanach Zjednoczonych i w ciągu 100 minut trwania filmu, widzowie przenoszą się do jednej z najwspanialszych nocy, jakie mogli sobie wyobrazić.

Mimo, że film ma już ponad 30 lat, to wciąż cieszy się dużą popularnością wśród młodych widzów. Dzięki dostępności filmu online na platformach streamingowych oraz stronach umożliwiających oglądanie filmów, jak Vider czy CDA, każdy może obejrzeć ten niezwykły film.

Nie tylko stanowi on świetne odprężenie i relaks po ciężkim dniu, ale również daje szansę na subtelne przemyślenia ważnych kwestii, zdrobnieniu emocji i poruszenia ważnych problemów.

Prywatka cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Prywatka rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, gdzie nastolatek Kid zostaje zaproszony na prywatną imprezę zorganizowaną przez swojego najlepszego przyjaciela Playa. Niestety, pojawienie się w bójce na ulicy, powoduje, że jego ojciec daje mu szlaban na wyjście z domu. Kid stawia jednak na swoim, wymykając się z domu i wyruszając na imprezę. Okazuje się, żeby dostarczyć jeszcze dużo więcej wrażeń pewnej nocy na prywatce.

Kid i Play odwiedzają kolegów ze szkoły, gdzie kolejno wspólnie rockują, walczą, tańczą, śpiewają, rozśmieszają i walczą. Cały czas Kid chce zawiązać romans z dziewczyną imprezy, jednak nic mu się na początku nie udaje. W międzyczasie pojawią się kłopoty w postaci handlarza narkotyków i grupy młodych mężczyzn, którzy chcą go pobić. Tempo filmu nie zwalnia, a widzowie mają okazję śledzić tę niezwykłą historię przesiąkniętą młodzieńczą energią i spontanicznością, w której każda scena przynosi ogromne emocje.

Postacie fabularne

Cały film Prywatka skupia się wokół postaci Kid i Playa, dwóch przyjaciół, którzy razem podróżują, odwiedzają swoje kolegium oraz bawią się na prywatce, której celem jest amerykańska młodzieżowe pożegnanie ze szkołą.

Kid, czyli główny bohater filmu, to typowy amerykański nastolatek, szalony, pewny siebie i zabawny, ale również z zacięciem do walk ulicznych. Chce wyrwać się z domu i odwiedzić znajomych, chociaż to oznacza naruszenie zasad ojca.

Play wydaje imprezę, która jednocześnie będzie to miejscem pożegnania z całą klasą. To on marzy o tym, by ten wieczór był niezapomniany, a jednocześnie troszczy się o bezpieczeństwo swoich przyjaciół.

W filmie pojawiają się również inni bohaterowie, tacy jak: młoda dziewczyna, z którą Kid rozmawia i próbuje zrobić wrażenie, handlarz narkotyków, a także inni uczestnicy imprezy. Wszyscy są integralnymi częściami tego niezwykłego wieczoru, który zamienia ich wszystkich w bohaterów.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Prywatka?

Reżyserem filmu Prywatka był Reginald Hudlin. To jego debiutancki film, choć w branży był już dość dobrze znany wcześniej. Hudlinemu udało się stworzyć pracę, która stała się jednym z klasyków kina w latach 90-tych, a po dziś dzień zyskuje coraz to nowych fanów. Film zdobył dużą popularność i spopularyzował nowy styl filmowy.

W swojej karierze Reginald Hudlin pracował jako reżyser, producent, scenarzysta i aktor. Jest znany ze swojej wyjątkowej wrażliwości na tematy dotyczące mniejszości i spraw społecznych. Hudlin był współzałożycielem firmy Reginald Hudlin Entertainment, założycielem wydawnictwa komiksowego Black Entertainment Company oraz scenarzystą dla Marvel Comics.

W swoim dorobku ma wiele innych filmów, które odniosły duży sukces, takich jak: Marshall, Zagadka Chicago, czy Boomerang.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Prywatka występują Christopher Reid (Kid), Christopher Martin (Play), Martin Lawrence (Bilal), Tisha Campbell-Martin (Sydney), A.J. Johnson (Sharane), Robin Harris (pop), Paul Anthony (Paul), Kelly Jo Minter (LaDonna), George Clinton (on sam) i John Witherspoon (trener Harris).

Christopher Reid, grający główną postać Kid, jest reprezentantem kultury hip-hopowej. Współpracował ze słynnym zespołem muzycznym Kid ‘n Play. Podobnie jak Martin Lawrence, zaczynał swoją karierę na deskach teatru, czego rezultatem były role w serialach oraz komediach, do których zalicza się Prywatka. Martin niebawem stał się gwiazdą, a jego niezapomniane kreacje nie tylko w tym filmie, przyniosły mu uznanie widzów.

Wśród innych aktorów, którzy pojawili się w filmie, jest również Tisha Campbell-Martin. Aktorka znana jest z ról w sitcomach, takich jak My Wife and Kids i Martin. W Prywatce gra Sharane i w filmie odnajdują się urocze chwile miłosne między nią a Kidem. W filmie pojawia się również kompozytor i producent muzyczny George Clinton, który gra samego siebie.

Gdzie obejrzeć Prywatka online?

Cały film Prywatka można obejrzeć online na platformach streamingowych jak Vider czy CDA. Istnieje szansa na darmowe seanse, chociaż te bardziej oficjalne, z większą jakością obrazu i dźwięku, pochłoną trochę kosztów.

Warto poszukać również na stronie alekino.net – wyszukiwarka filmów, na której można znaleźć całą gamę filmów, w tym Prywatka, a także wersję z polskim lektorem.

Prywatka z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Zanim zdecydujesz się na oglądanie, warto wiedzieć, że cały film Prywatka jest dostępny w wersji z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. To oznacza, że każdy widz z Polski ma szansę oglądać film z polskim tłumaczeniem i przyswajać kultowy język popkultury amerykańskiej z nieco innej perspektywy.

Wszystkie opcje, które dostępne są w sieci, pozwolą na pełne zanurzenie się w historię, nie myśląc o this is america, lecz o polskim tłumaczeniu wszystkiego.

Warto poświęcic 100 minut na seans online?

Warto, warto i jeszcze raz warto! Film Prywatka to produkcja, która z pewnością dostarczy nam wiele pozytywnych emocji, a przede wszystkim pozwoli oderwać się od rzeczywistości. Przeciwnicy filmów ze złym językiem i kulturą hip-hopową mogą mieć wątpliwości, ale po obejrzeniu ponad godzinnego filmu, szybko mogą dostrzec w nim wiele wartościowych treści. Tematem filmu jest przyjaźń i miłość. Pokazuje, jak łatwo możemy zyskać przyjaciół w życiu i jak trudno jest utrzymać miłość i związki.

Prywatka to film dla młodych i starszych widzów, którzy chcą podłapać trochę energii, radosnej atmosfery i trochę nostalgii, wibrującej wokół muzyki oraz stylu kojarzonego z młodzieżą z lat 90-tych.

Dobra wiadomość! Cały film Prywatka możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz filmu, który zapewni ci godzinę relaksu, ale jednocześnie nie pozostawi po sobie nudy, to na pewno warto wybrać Prywatkę. Film jest dostępny online, można go oglądać na wielu platformach streamingowych, w tym również na Vider, CDA i alekino.net.

Obejrzenie filmu online jest również świetnym rozwiązaniem na wieczór z przyjaciółmi, dając szansę na podzielenie się wrażeniami z tego wyjątkowego filmu. Warto zwrócić uwagę na to, że dla widzów z Polski dostępna jest wersja z polskim lektorem, napisami i dubbingiem.

Po obejrzeniu, warto podzielić się swoją opinią z innymi czytelnikami w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Cały film Prywatka na pewno zostawi po sobie wiele pozytywnych wrażeń i długotrwałych emocji!