Przylądek Strachu (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
128 min
7.3
Przylądek Strachu to film kryminalny i thriller z 1991 roku, wyreżyserowany przez legendarnego twórcę Martin Scorsese. Tłem do historii Maxa Cady'ego, niebezpiecznego psychopaty, który po...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1493
Teraz ogląda: 391

Wprowadzenie do całego filmu Przylądek Strachu

Przylądek Strachu to film kryminalny i thriller z 1991 roku, wyreżyserowany przez legendarnego twórcę Martin Scorsese. Tłem do historii Maxa Cady’ego, niebezpiecznego psychopaty, który po czternastu latach spędzonych w więzieniu planuje zemstę na swoim adwokacie Samie Bowdenie, jest budzący grozę Przylądek Strachu. W filmie występują tacy znakomici aktorzy jak Robert De Niro, Nick Nolte, Jessica Lange i Juliette Lewis. To jedna z najlepszych produkcji w gatunku thrillerów, która do dzisiaj cieszy się wielką popularnością wśród widzów. Film został w 1991 roku nominowany do dwóch Oscarów. Przylądek Strachu trwa 128 minut i produkcja powstała w USA.

Obecnie istnieje możliwość obejrzenia całego filmu online, dzięki temu każdy z nas może cieszyć się tą doskonałą produkcją w dowolnym momencie, bez wychodzenia z domu.

Przylądek Strachu cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Przylądek Strachu rozgrywa się w Stany Zjednoczone. Głównym bohaterem jest Max Cady, niebezpieczny psychopata, który po czternastu latach spędzonych w więzieniu, powraca na wolność. Chce się zemścić na swoim adwokacie, Samie Bowdenie i zaczyna terroryzować jego rodzinę. Gdy Sam uświadamia sobie, że nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa swojej pięknej żonie Leigh i kilkunastoletniej córce Danielle, wyzywa Maxa na pojedynek na śmierć i życie, którego tłem będzie budzący grozę Przylądek Strachu.

Postacie fabularne

W filmie Przylądek Strachu występują takie postaci jak Max Cady, Sam Bowden, Leigh Bowden i Danielle Bowden. Max Cady, grany przez Roberta De Niro, to psychopatyczny mężczyzna, który zrobi wszystko, aby zemścić się na swoim adwokacie. Sam Bowden, grany przez Nicka Nolte, to doświadczony adwokat, który chce zapewnić swojej rodzinie bezpieczeństwo przed niebezpiecznym Maxem. Leigh Bowden, grana przez Jessicę Lange, to piękna żona Sama, która staje się celem ataków Maxa. Danielle Bowden, grana przez Juliette Lewis, to młoda i niewinna dziewczyna, która także staje się jego ofiarą.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Przylądek Strachu?

Reżyserem filmu Przylądek Strachu jest Martin Scorsese, słynny twórca, który zasłynął dzięki takim produkcjom jak Taksi, Chłopcy z ferajny, Infiltracja czy Wyspa Tajemnic. Martin Scorsese to wielokrotny laureat prestiżowych nagród filmowych, w tym Oscara, a jego filmy to niezapomniane dzieła sztuki. Przylądek Strachu to kolejna ikoniczna produkcja z jego katalogu filmowego.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Przylądek Strachu zobaczymy takie gwiazdy jak Robert De Niro, który zagrał psychopatycznego Maxa Cady’ego. Robert De Niro to jedna z największych postaci współczesnego kina, znanego z takich produkcji jak Ojciec chrzestny II, Taksówkarz czy Raging Bull. Nick Nolte wcielił się w rolę adwokata Sama Bowdena. Jest to również aktor zasłużony dla kina, którego rolami wyróżniają się filmy jako Młodzi Gniewni czy więcej na temat sexu?. Jessica Lange zagrała piękną żonę Sama, Leigh, której życie staje się koszmarem z powodu Maxa Cady’ego. Juliette Lewis to aktorka grająca w filmie Danielle Bowden, córkę Sama, którą Max też wykorzystuje w swoich okrutnych planach.

Gdzie obejrzeć Przylądek Strachu online?

Cały film Przylądek Strachu można obejrzeć online na platformach takich jak vider, cda czy zalukaj. Istnieje też wiele wyszukiwarek filmów, na przykład alekino.net, gdzie możemy znaleźć interesujące nas tytuły w odpowiednich jakościach.

Przylądek Strachu z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Przylądek Strachu jest dostępny w polskiej wersji językowej, z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy widz może wybrać sobie wersję, która mu najbardziej odpowiada. Opcje wyboru lektora, napisów czy dubbingu dostępne są na platformach streamingowych, dzięki czemu oglądanie filmu jest jeszcze wygodniejsze.

Warto poświęcic 128 minut na seans online?

Tak, warto! Przylądek Strachu to film, który zapewni nam niesamowite wrażenia, pełne emocji i napięcia. Warto zobaczyć mistrzowską grę aktorską Roberta De Niro oraz Nicka Nolte’a, którzy w doskonały sposób oddają psychologiczne napięcie między Maxem a Samem. To produkcja, która zapadnie w pamięć i pozostawi długi ślad.

Dobra wiadomość! Cały film Przylądek Strachu możesz obejrzeć online już teraz!

Przylądek Strachu to jeden z najlepszych thrillerów w historii kina. To film pełen napięcia, emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Całość jest perfekcyjnie zrealizowana, a aktorska gra wciągnie nas na długi czas. Film jest dostępny online więc warto zobaczyć go już teraz i podzielić się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Zachęcamy do cieszenia się mrocznym klimatem Przylądka Strachu, którego niezapomniane wrażenia towarzyszą nam na długo po seansie.