Rezerwat (2007) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2007
100 min
6.8
Jeśli jesteś fanem polskiego kina i szukasz nie tylko dobrej komedii, ale też ciekawych wątków obyczajowych, to warto sięgnąć po film "Rezerwat". Ta produkcja z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2647
Teraz ogląda: 304

Wprowadzenie do całego filmu Rezerwat

Jeśli jesteś fanem polskiego kina i szukasz nie tylko dobrej komedii, ale też ciekawych wątków obyczajowych, to warto sięgnąć po film „Rezerwat”. Ta produkcja z 2007 roku to propozycja dla wszystkich, którzy nie boją się pytać o moralność i przemyśleć swoje postawy życiowe.

W filmie zobaczymy świat Pragi, którą otacza aura tajemniczości. Trzej bohaterowie – młody fotograf Marcin Wilczyński, fryzjerka Hanka B. i rudy chłopiec to trzy odmienne światy – ostatecznie dojdzie między nimi do konfrontacji. Czy będą w stanie zmienić swoje życie na lepsze, czy pozostaną uwięzieni w swoich problemach?

Reżyserem filmu jest Łukasz Palkowski, znany m.in. z filmu „Bogowie”, a w obsadzie m.in. Sonia Bohosiewicz i Artur Dziurman.

Film „Rezerwat” to nie tylko ciekawa fabuła, ale też ładne zdjęcia i dobre aktorskie kreacje. Z roku na rok zyskuje popularność wśród fanów polskiego kina. Na szczęście, można go obejrzeć online, nie wychodząc z domu.

Rezerwat cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu „Rezerwat” rozgrywa się w Pradze – w tle widać piękne, stare kamienice i mosty. To klimatyczne miejsce, gdzie spotykają się trzej bohaterowie.

Marcin Wilczyński jest młodym fotografem, który marzy o eksperymencie artystycznym. Hanka B. to fryzjerka, która usiłuje uciec od przeszłości i zmienić swoje życie. Rudy chłopiec to nastolatek, który jest zagubiony i szuka swojego miejsca na świecie.

Ich drogi krzyżują się przypadkiem, a ich postawy prowadzą do konfrontacji – bo każde z nich musi dokonać wyborów, które wpłyną na ich przyszłość. W gruncie rzeczy, film „Rezerwat” opowiada o moralności, lojalności, przyjaźni – i pokazuje, jak trudno jest podjąć właściwe decyzje.

Postacie fabularne

W filmie „Rezerwat” pojawiają się trzy główne postacie. Pierwszym z nich jest Marcin Wilczyński, młody fotograf, który chce zrobić coś wyjątkowego. Jego postawa jest niejednoznaczna – bo jednocześnie dąży do celu, ale zwraca uwagę na samego siebie.

Drugą bohaterką jest Hanka B. – fryzjerka, która prowadzi sklepik na warszawskiej Pradze. To kobieta, która usiłuje nadrobić zaległości, ale również zostać doceniona jako artystka.

Trzecim bohaterem jest rudy chłopiec – nastolatek, który nie potrafi odnaleźć się we własnym życiu. To postać tajemnicza, która stopniowo ujawnia swoje problemy.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Rezerwat?

Reżyserem filmu „Rezerwat” jest Łukasz Palkowski. To znany polski reżyser, którego największym sukcesem okazał się film „Bogowie”. Palkowski jest absolwentem łódzkiej szkoły filmowej, na której ukończył reżyserię i produkcję filmową.

Swoją karierę filmową rozpoczynał od etapu prac przy filmach jako asystent reżysera – m.in. przy „Ogniem i mieczem” Jerzego Hoffmana czy „Katyń” Andrzeja Wajdy. Swoje umiejętności potworzył między innymi przy kręceniu seriali – m.in. „Lekarze i piękni” czy też „39 i pół”.

Po sukcesie filmu „Bogowie” postanowił zrobić coś odmiennego – powstał w ten sposób film „Rezerwat”. To interesująca propozycja na ciekawy wieczór w kinie, gdzie zobaczymy, jak Palkowski potrafi rozgryźć tajemnice ludzkiej psychiki.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Rezerwat” zobaczymy m.in. Sonię Bohosiewicz, która gra Hankę B. – fryzjerkę, usiłującą uciec od przeszłości. Bohosiewicz to znana polska aktorka, która ma na swoim koncie role m.in. w serialu „Pierwsza miłość” czy filmie „Pitbull”.

Marcina Wilczyńskiego gra Marcin Kwaśny – aktor teatralny i filmowy, znany z takich filmów jak „W ciemności” czy „Róża”.

Rudy chłopiec jest grany przez Grzegorza Palkowskiego – syna reżysera, który zagrał już w wielu filmach, m.in. „Wyjazd integracyjny” czy „Wkręceni”.

W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Artura Dziurmana, Violetę Arlak, Tomasza Karolaka, Mariusza Drężka, Mikołaja Müllera czy Ryszarda Chlebusia.

Gdzie obejrzeć Rezerwat online?

Jeśli chcesz zobaczyć film „Rezerwat”, nie musisz wychodzić z domu – możesz obejrzeć cały film online. Na stronach takich jak vider, cda czy zalukaj dostępna jest wersja z angielskimi napisami lub bez nich.

Jednak, by mieć pewność, że zobaczysz film w najlepszej jakości, warto skorzystać z opcji płatnej. Na stronie alekino.net można obejrzeć „Rezerwat” za darmo w dobrej jakości – bez konieczności rejestrowania się czy podawania danych osobowych.

Rezerwat z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy wolą oglądać filmy z polskim dźwiękiem – film „Rezerwat” jest dostępny również w polskiej wersji językowej. Na stronach takich jak vider czy cda można znaleźć materiał z polskim lektorem, a na zalukaj z polskim dubbingiem.

Warto poświęcić 100 minut na seans online?

Oczywiście! Film „Rezerwat” to ciekawa propozycja dla fanów polskiego kina i osób, które lubią filmy z wartościowymi przesłaniami. To ciekawa opowieść o młodych ludziach, którzy borykają się ze swoimi problemami – a jednocześnie próbują uciec od przeszłości.

Z filmu wynika, że życie to nie tylko sukcesy, ale też porażki – i że trzeba umieć radzić sobie z każdą sytuacją. „Rezerwat” to film na którym można się wzruszyć, ale też się pośmiać – a ostatecznie, zmienić swoje podejście do życia.

Dobra wiadomość! Cały film Rezerwat możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś filmu „Rezerwat”, koniecznie nadrobisz zaległości – a zwłaszcza, że nie musisz wychodzić z domu, by to zrobić! Film dostępny jest online, a na stronie alekino.net można go obejrzeć bez opłat czy rejestracji.

Oglądanie „Rezerwatu” to świetny pomysł na spędzenie wieczoru z rodzeństwem, przyjaciółmi, czy też samemu. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie – emocje, przemyślenia, a może po prostu dobry humor?

Jeśli już obejrzałeś film, podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy poniżej – a zachęcamy do dyskusji o fabule, aktorach i reżyserii!