Rodzina Addamsów 2 (1993) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1993
94 min
6.8
Rodzina Addamsów 2 to fantastyczna, komediowa opowieść, która przenosi nas w świat jednej z najbardziej oryginalnych i kontrowersyjnych rodzin w historii światowej popkultury. Film został...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1762
Teraz ogląda: 84

Wprowadzenie do całego filmu Rodzina Addamsów 2

Rodzina Addamsów 2 to fantastyczna, komediowa opowieść, która przenosi nas w świat jednej z najbardziej oryginalnych i kontrowersyjnych rodzin w historii światowej popkultury. Film został wyprodukowany w 1993 roku i jest kontynuacją pierwszej części. To pełna humoru i absurdalnych sytuacji produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

W filmie, ponownie spotykamy się z Morticią, Gomezem i ich dzieci, Wednesday i Pugsleyem. Razem tworzą jedną z najbardziej szalonych rodzin w filmowej historii. W tej części Addamsowie stają przed nowymi wyzwaniami, które przetestują ich lojalność i miłość. Film to idealna propozycja na wieczór z rodziną lub przyjaciółmi.

Rodzina Addamsów 2 to film, który jeszcze długo będzie zapadał w pamięć. A teraz, zanim zdecydujecie się na seans, poznajmy go razem!

Rodzina Addamsów 2 cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w ponurym, gotyckim zamku, który jest domem Addamsów. Członkowie rodziny muszą zmierzyć się z nowym wyzwaniem, jakim jest narodziny nowego potomka, Puberta. Maluszek okazuje się być nie tylko źródłem odwiedzin krewnych i nowej niani Festera – Debbie Jelinsky, ale i miłością między Wednesday a chłopcem z obozu letniego.

Film pełen jest absurdów, śmiesznych sytuacji oraz satyrycznych wtrętów. Mimo że Addamsowie są pełni błysku, zdumienia i zaskakujących pomysłów, to w gruncie rzeczy ich rodzina, jak i ich codzienne problemy, nie różnią się od tych, które miewamy my – zwykli ludzie.

Postacie fabularne

Głównymi bohaterami filmu są członkowie rodziny Addamsów. Gomez to mężczyzna o łacińskim temperamentu, który nie boi się niczego, przy czym jest on wciąż uwielbiany przez swoją żonę Morticię. Ta z kolei jest postacią tajemniczą i nurtem gotyckim, zawsze ubraną na czarno. Ich dzieci, Wednesday i Pugsley, to dwie postacie o mocno skrajnych charakterach – jedna jest uwodzicielska i buntownicza, a druga zabawny sadysta.

W filmie otrzymujemy także szereg nowych postaci, takich jak ciepło zapowiadająca się niania Debbie Jelinsky, niewinny wujek Fester i jego nieukojona miłość do Debbie, a także dzieci z obozu letniego, które mają dla Wednesday znaczące znaczenie.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Rodzina Addamsów 2?

Reżyserem filmu Rodzina Addamsów 2 jest Burtt Harris. Harris zasłużył sobie na miano uznanego reżysera, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że w swojej karierze zrealizował wiele filmów o różnorodnej tematyce. Niektóre z nich to między innymi „The Thing with Two Heads” (1972), „The Blockbusters” (1975) oraz dokumentalne „The Great War and the Shaping of the 20th Century” (1996).

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie występują wybitni aktorzy, którzy zagrają postacie znanym już widzom z poprzedniej części filmu. Anjelica Huston odgrywa Morticię, a Raúl Juliá gra w roli Gomeza. Wcielają się oni w postacie, które są kultowe dla fanów całego uniwersum Addamsów. Christopher Lloyd pojawia się w roli wujka Festera, a Joan Cusack jako okrutna, ale uwodzicielska niania Debbie Jelinsky. W filmie udział biorą także Christina Ricci w roli Wednesday i Carol Kane jako ciotka mamuśka.

Gdzie obejrzeć Rodzina Addamsów 2 online?

Jeśli chcesz obejrzeć film Rodzina Addamsów 2 online, masz kilka opcji. Można go znaleźć na stronach takich jak vider, cda czy zalukaj. Jednak polecamy skorzystanie z wyszukiwarki filmów, jaką jest alekino.net. Na tej stronie znajdziesz prawie każdy film, w tym także Rodzina Addamsów 2. Można go tam obejrzeć w wersji z polskim lektorem, polskimi napisami lub z dubbingiem.

Rodzina Addamsów 2 z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Rodzina Addamsów 2 jest dostępna z polskim lektorem, polskimi napisami oraz dubbingiem. Dzięki temu, każdy widz z Polski może oglądać film w języku, który jest im bardziej czytelny. Wersja z lektorem to idealna propozycja dla osób, które nie chcą przegapić żadnej sceny. Natomiast wersja z polskim dubbingiem to idealna opcja dla dzieci, które jeszcze nie opanowały języka angielskiego.

Warto poświęcic 94 minut na seans online?

Jeśli szukacie filmu pełnego humoru, czarnego żartu i niesamowitych postaci, to Rodzina Addamsów 2 jest idealnym wyborem. Ten film to klasyka, której wciąż warto sięgnąć, nie tylko ze względu na przesłanie, ale także na świetną zabawę. Film z pewnością pozwoli na dobry wypoczynek, a jego nastrojowa sceneria przeniesie Was w świat jednej z najbardziej oryginalnych rodzin w historii popkultury.

Dobra wiadomośc! Cały film Rodzina Addamsów 2 możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz filmu dla całej rodziny, a jednocześnie nie chcesz wychodzić z domu, to polecamy całą przygodę z Rodziną Addamsów 2, którą możesz obejrzeć online już teraz. Film dostępny jest na wielu różnych stronach, ale najlepiej skorzystać z alekino.net i obejrzeć go w wersji, która najbardziej nam odpowiada. Z pewnością spędzisz bardzo miło czas na tłumaczeniu kultowych kwestii Morticii czy żartów wujka Festera. A na koniec zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat filmu w sekcji komentarzy pod tym artykułem – czy film wciąż zachwyca, czy jego czar już nie działa? Przekonajmy się razem!