Rozmowy kontrolowane (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
93 min
7.1
Rozmowy kontrolowane to polska komedia z 1991 roku, wyreżyserowana przez Sylwestra Chęcińskiego. Film opowiada historię Ryszarda Ochódzkiego, który otrzymuje zadanie przeniknięcia do struktur Solidarności w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3811
Teraz ogląda: 252

Wprowadzenie do całego filmu Rozmowy kontrolowane

Rozmowy kontrolowane to polska komedia z 1991 roku, wyreżyserowana przez Sylwestra Chęcińskiego. Film opowiada historię Ryszarda Ochódzkiego, który otrzymuje zadanie przeniknięcia do struktur Solidarności w Suwałkach. Jednak podczas swojej misji zostaje zaskoczony przez wprowadzenie stanu wojennego. Po powrocie do stolicy, Ochódzki trafia na patrol, który znajduje w jego pożyczonym samochodzie ulotki Solidarności. Znajdując się w sytuacji zagrożenia aresztowaniem, Ochódzki rzuca się do ucieczki. Czy uda mu się ocalić przed aresztowaniem?

Rozmowy kontrolowane to klasyczna polska komedia, która zachwyciła miliony widzów swoim żartem i profesjonalną produkcją. Film trwa 93 minuty i został wyprodukowany w Polsce w 1991 roku. To bez wątpienia film, który warto obejrzeć. Jest dostępny online – na Vider, Cda oraz Zalukaj, a także na stronie alekino.net.

Rozmowy kontrolowane cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film ten rozgrywa się w grudniu 1981 roku, w czasie gdy wprowadzono stan wojenny. Ryszard Ochódzki, agent ubeku, zmuszony jest do przeniknięcia do struktur Solidarności w Suwałkach. Na miejscu, Ochódzki zostaje zaskoczony wprowadzeniem stanu wojennego. Po powrocie do stolicy trafia na patrol, który znajduje u niego w pożyczonym samochodzie ulotki Solidarności. W obawie przed aresztowaniem, Ochódzki ucieka, co prowadzi do nieoczekiwanych i zabawnych sytuacji.

Postacie fabularne

Główną postacią w filmie Rozmowy kontrolowane jest Ryszard Ochódzki, agent ubeku, który musi przeniknąć do struktur Solidarności. W filmie występują także inne postacie, takie jak:
– Pułkownik UB Molibden, który zleca Ochódzkiemu misję
– Częstochowski, który pomaga Ochódzkiemu w przeniknięciu do Solidarności
– Ksiądz, który udziela schronienia Ochódzkiemu
– Milicjant, który ściga Ochódzkiego
– Solidarnościowcy, którzy podejrzewają Ochódzkiego o szpiegostwo

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Rozmowy kontrolowane?

Reżyserem filmu Rozmowy kontrolowane jest Sylwester Chęciński. Jest to polski reżyser, scenarzysta, producent filmowy i telewizyjny. Urodził się w 1949 roku we Wrocławiu. Znany jest przede wszystkim z tego, że stał za kamerą wielu popularnych polskich filmów, takich jak „Kuchnia Polska”, „Zmiennicy”, czy „Wszyscy i nikt”. Był również znaczącą postacią telewizyjną, prowadząc programy takie jak „Zwyczajne życie” i „Sąsiedzi”. Sylwester Chęciński jest poetą i publicystą, mającym na swoim koncie wiele publikacji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Rozmowy kontrolowane występują znani i lubiani polscy aktorzy, takie jak Stanisław Tym, Irena Kwiatkowska, Alina Janowska i Krzysztof Kowalewski. Stanisław Tym to polski aktor filmowy, teatralny, kabaretowy i telewizyjny, znany przede wszystkim z roli Boczka w popularnym serialu „Zmiennicy”. Irena Kwiatkowska była polską aktorką teatralną i filmową, znana przede wszystkim z roli Gieni z serialu „Alternatywy 4”. Alina Janowska to polska aktorka teatralna i filmowa, grająca zarówno role dramatyczne jak i komediowe. Krzysztof Kowalewski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce, aktor teatralny i filmowy, często grający role charakterystyczne.

Gdzie obejrzeć Rozmowy kontrolowane online?

Film Rozmowy kontrolowane jest dostępny online na stronach takich jak Vider, Cda, Zalukaj. Jeśli cenisz sobie jakość i wygodę, polecamy zajrzeć na alekino.net, gdzie znajdziesz wiele ciekawych filmów. Znajdziesz tam także inne polskie komedie, którymi możesz się rozkoszować o każdej porze dnia i nocy.

Rozmowy kontrolowane z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Rozmowy kontrolowane jest dostępny w wersji z polskim lektorem oraz z napisami. Dla fanów dubbingu dostępna jest także wersja z polskim dubbingiem. Każda opcja ma swoje wady i zalety, ale warto spróbować każdej, aby znaleźć najlepszą dla siebie.

Warto poświęcic 93 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Rozmowy kontrolowane to klasyka polskiej komedii. Film ten przyciągnął miliony widzów i stał się jednym z najpopularniejszych filmów komediowych w Polsce. Zarówno liczne momenty śmieszne, jak i wciągająca fabuła sprawiają, że warto poświęcić czas na obejrzenie tego filmu. Rozśmieszanie się do łez i zabawy w towarzystwie znakomitych aktorów to jedne z wielu powodów, dla których warto obejrzeć Rozmowy kontrolowane.

Dobra wiadomośc! Cały film Rozmowy kontrolowane możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie widziałeś tego doskonałego filmu, to może już czas, byś to zrobił. Całość filmu jest dostępna online na Vider, Cda, Zalukaj, alekino.net i innych platformach. Nie czekaj, zapnij pasy i wsiądź na pokład, by zanurzyć się w świat polskiej komedii. Zachęcamy do dzielenia się swoją opinią o filmie w komentarzu pod tym artykułem. Nie zwlekaj i obejrzyj Rozmowy kontrolowane już teraz!