Ryś (2007) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2007
140 min
3.9
Ryś to polska komedia premierowo wydana w 2007 roku. Film opowiada historię Ryszarda Ochódzkiego, prezesa KS Tęcza, którego ściga szef mafii, Kreda. Ochódzki musi oddać...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 5885
Teraz ogląda: 321

Wprowadzenie do całego filmu Ryś

Ryś to polska komedia premierowo wydana w 2007 roku. Film opowiada historię Ryszarda Ochódzkiego, prezesa KS Tęcza, którego ściga szef mafii, Kreda. Ochódzki musi oddać Kredzie dwa miliony euro. By zdobyć pieniądze, decyduje się na sprzedaż ziemi na Suwalszczyźnie księdzu Pudrowi. Jednak szybciej i łatwiej wychodzi mu szwindel bankowy, który organizuje wraz z prezesem banku Koziczkiem. W trakcie ucieczki z forsem, niespodziewanie spotyka żonę Molibdena i ląduje w łóżku małżeńskim. Tam w domu Molibdenów ukrywa pieniądze, a następnie zostaje posłem. Nadal jednak próbuje odebrać skarb z pilnie strzeżonej willi policjanta. Czy mu się to uda? Jak potoczy się akcja? Sprawdź już teraz, oglądając Ryś online!

Film cieszył się wielką popularnością w polskich kinach, a dzięki dostępności online, każdy może teraz obejrzeć cały film nawet bez wychodzenia z domu.

Ryś cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Rozgrywa się w Polsce, gdzie prezes KS Tęcza Ryszard Ochódzki, zostaje zmuszony do oddania szefowi mafii dwóch milionów euro. By zdobyć taką sumę, postanawia sprzedać ziemię na Suwalszczyźnie księdzu Pudrowi, jednak wybrał łatwiejszą drogę i zdecydował się na szwindel bankowy. Podczas ucieczki z forsem, spotkał żonę Molibdena i ukrył pieniądze w ich domu. Ostatecznie zostaje posłem, ale wciąż próbuje odebrać skarb z pilnie strzeżonej willi policjanta. Czy uda mu się odzyskać pieniądze i pokonać płatnego zabójcę Dukana? Przekonaj się już teraz, oglądając Ryś online.

Postacie fabularne

W filmie Ryś występują takie postacie, jak:
– Ryszard Ochódzki (Stanisław Tym) – prezes KS Tęcza
– Maria Wafel (Zofia Merle) – niezawodna asystentka Ochódzkiego
– Kreda (Marek Kondrat) – szef mafii ścigający Ochódzkiego
– Ksiądz Pudrowy (Krzysztof Globisz) – zakupujący ziemię od Ochódzkiego
– Prezes banku Koziczek (Janusz Rewiński) – współsprawca Ochódzkiego w szwindlu bankowym
– Żona Molibdena (Anna Korcz) – kobieta, która przypadkowo pojawia się w życiu Ochódzkiego
– Molibden (Krzysztof Kowalewski) – mąż Żony Molibdena, ukrywający przestępców w swoim domu
– Trener Jarząbek (Jerzy Turek) – przyjaciel i pomocnik Ochódzkiego w trudnych chwilach
– Dukan (Eryk Lubos) – płatny zabójca, na tropie Ochódzkiego

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Ryś?

Film Ryś został wyreżyserowany przez Stanisława Tyma. Tym jest polskim artystą, znanym głównie jako aktor i reżyser. Jest autorem wielu popularnych projektów, takich jak telewizyjny show „Vabank” oraz „Chłopaki nie płaczą”. W „Ryś” Tym udowadnia swoje umiejętności nie tylko jako aktor, ale także jako reżyser, potrafiący stworzyć doskonałą, komediową opowieść.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie występują tacy polscy aktorzy, jak:
– Stanisław Tym – prezes KS Tęcza Ryszard Ochódzki
– Zofia Merle – Maria Wafel, asystentka Ochódzkiego
– Marek Kondrat – Kreda, szef mafii
– Krzysztof Kowalewski – Molibden, mąż Żony Molibdena
– Anna Korcz – Żona Molibdena
– Jerzy Turek – Trener Jarząbek, przyjaciel i pomocnik Ochódzkiego
– Eryk Lubos – Dukan, płatny zabójca

Aktorska gra w „Ryś” jest na najwyższym poziomie. Zobacz, jak każdy z nich wraz z sytuacjami, w których się znaleźli, stworzył unikalny i zabawny charakter.

Gdzie obejrzeć Ryś online?

Cały film „Ryś” można obejrzeć online na wielu stronach, takich jak vider, cda czy zalukaj. Warto skorzystać również z wyszukiwarki filmów – alekino.net, która pozwala na szybkie i łatwe znalezienie tego, czego szukasz.

Ryś z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film „Ryś” dostępny jest również z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Każdy ma możliwość wyboru, co bardziej odpowiada jego preferencjom. Możliwość wyboru pozwala na jeszcze lepsze wczucie się w historię oraz poznanie klimatu i języka.

Warto poświęcić 140 minut na seans online?

Zdecydowanie tak! „Ryś” to komedia, która z pewnością skradnie serca i rozbawi do łez. Zaskakujące zwroty akcji, doskonała gra aktorska i idealne połączenie humoru z elementami sensu, sprawiają, że obcowanie z tym filmem to czysta przyjemność.

Dobra wiadomość! Cały film Ryś możesz obejrzeć online już teraz!

Warto skorzystać z dostępności „Ryś” online i obejrzeć ten doskonały film już teraz. Doskonała gra aktorów i ciekawa fabuła sprawiają, że warto poświęcić 140 minut naprawdę wyjątkowej rozrywce. Wejdź już teraz na wybrane strony, wyszukaj film Ryś i odpal. Będziesz zaskoczony, jak szybko upłynie czas. Nie zapomnij podzielić się swoimi wrażeniami z innymi w sekcji komentarzy pod tym artykułem.