Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku (2006) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2006
60 min
6.3
Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku to polski film z 2006 roku, który został wyreżyserowany przez Bartosza Walaszka. To komedia akcyjna, która skradnie serca nie...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2435
Teraz ogląda: 109

Wprowadzenie do całego filmu Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku

Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku to polski film z 2006 roku, który został wyreżyserowany przez Bartosza Walaszka. To komedia akcyjna, która skradnie serca nie tylko miłośników kina z tego gatunku. W filmie występuje tak znana polska obsada, jak Bartosz Walaszek, Krzysztof Radzimski, Monika Szczęk czy Mirosław Jędras. Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku zdobyło wiele pozytywnych recenzji i jest do dzisiaj bardzo popularne. Film ten trwa tylko godzinę, przez co można go obejrzeć w wolnej chwili czy wieczorem razem z rodziną. Co więcej, cały film jest dostępny online i łatwo go znaleźć w wyszukiwarkach.

Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku cały film – najważniejsze informacje o fabule

Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku to film, którego akcja rozgrywa się w Polsce. Główną postacią jest Kuba, który wraz z Piotrem i Darkiem podejmuje się trudnego zadania, jakim jest wykradzenie cennej statuetki z jednego z prywatnych muzeów. A wszystko po to, by zapłacić za operację serca swojego ojca. Młodzież postanawia skorzystać z możliwości, jaką daje im rok 2002, by bez problemu włamać się do muzeum. Czy ta akcja zakończy się powodzeniem, czy też Kuba i jego przyjaciele zapłacą za swój błąd?

Postacie fabularne

Wśród postaci, które pojawiają się w Sarnim żniwie, czyli pokusa statuetkowego szlaku, można wyróżnić Kuba, Piotr i Darka. Pierwszy z nich to główny bohater filmu, który wraz z kolegami, postanawia wykraść cenną statuetkę. Piotr jest typem eksperta od sprzętu, który pomoże im w wykonaniu zadania, natomiast Darek jest kolegą z podwórka i zapewni okazję do cichej ucieczki. W filmie pojawiają się również inne postacie, które w mniejszym stopniu wpływają na rozwój fabuły.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku?

Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku zostało wyreżyserowane przez polskiego reżysera Bartosza Walaszka. Sam Walaszek jest znany w branży filmowej i już jako dziecko interesował się kinem. W roku 2001 ukończył studia na Wydziale Reżyserii PWSFTviT w Łodzi. I choć jest jeszcze młody i ma na swoim koncie niewiele filmów, to już wiele osób docenia jego pracę oraz sposób, w jaki ukazuje rzeczywistość.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W Sarnim żniwie, czyli pokusa statuetkowego szlaku występują między innymi Bartosz Walaszek, Krzysztof Radzimski, Monika Szczęk czy Mirosław Jędras. Bartosz Walaszek, który najczęściej występuje w filmach, wiele widzów kojarzy z filmem Pitbull. Krzysztof Radzimski to aktor, który najczęściej gra role charakterystyczne w filmach komediowych. Monika Szczęk jest jeszcze na początku swej kariery, ale już zdążyła zagrać kilka epizodów w serialach telewizyjnych, w tym w popularnym Barwach szczęścia. Natomiast Mirosław Jędras to aktor, który grał już w wielu polskich filmach, w tym w Krzyżakach.

Gdzie obejrzeć Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku online?

Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku to film, który jest dostępny online na wielu stronach, np. Vider, CDA czy Zalukaj. Łatwo więc jest znaleźć i obejrzeć go bez konieczności wychodzenia z domu. Inną opcją jest skorzystanie z wyszukiwarki filmów – alekino.net, gdzie można znaleźć wiele polskich filmów do obejrzenia online.

Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. To dobry wybór dla tych, którzy nie bardzo lubią słuchać dialogów po angielsku lub innych językach obcych. Natomiast dla osób, które wolą oryginalny język filmu, a jednocześnie nie znają go dobrze, dostępne są napisy w języku polskim.

Warto poświęcić 60 minut na seans online?

Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku to film, który, jak na polską produkcję, zdecydowanie wyróżnia się na plus. To połączenie komedii i akcji, które pozostawi w pamięci wiele pozytywnych wrażeń. Film jest krótki, trwa tylko godzinę, przez co idealnie sprawdzi się jako seans wieczorny lub popołudniowy, a przede wszystkim jako sposób na relaks dla całej rodziny. Zdecydowanie warto poświęcić 60 minut na seans online, aby się o tym przekonać.

Dobra wiadomość! Cały film Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś wielbicielem polskiego kina, a zarazem szukasz nieco rozrywki online – oto jest idealna propozycja dla Ciebie. Sarnie żniwo, czyli pokusa statuetkowego szlaku to film, który zachwyci każdego. To interesująca i pełna humoru fabuła, do której wraca się wiele razy. A co najważniejsze, cały film jest dostępny online, co znacznie ułatwia oglądanie. Zachęcamy więc do obejrzenia całego filmu online już teraz, a po seansie koniecznie podzielcie się swoją opinią w sekcji komentarzy poniżej!