Senność (2008) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2008
105 min
7.1
Jeśli lubisz filmy poruszające tematykę ludzkich emocji, polecamy Ci film Senność. Ta polska produkcja z 2008 roku przedstawia historie kilku osób, które z różnych powodów...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2898
Teraz ogląda: 236

Wprowadzenie do całego filmu Senność.

Jeśli lubisz filmy poruszające tematykę ludzkich emocji, polecamy Ci film Senność. Ta polska produkcja z 2008 roku przedstawia historie kilku osób, które z różnych powodów utknęły w emocjonalnej pułapce i nie potrafią odnaleźć w życiu szczęścia i spełnienia. W filmie występują znakomici aktorzy, a reżyserką jest Magdalena Piekorz.

Film ten zdobył uznanie widzów i krytyków na całym świecie, a teraz Ty także masz okazję go zobaczyć! Cały film Senność jest dostępny za darmo w internecie, wystarczy tylko wiedzieć, gdzie go szukać. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w dalszej części artykułu.

Senność cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Senność rozgrywa się w Polsce, gdzie poznajemy trzy postacie – young adult-a, pisarza oraz aktorkę cierpiącą na narkolepsję – oraz ich życiowe problemy i emocjonalne pułapki, które uniemożliwiają im rzeczywiście żyć. W kolejnych scenach poznajemy coraz więcej szczegółów z ich życia i trudnych relacji, jakie prowadzą. Nieoczekiwany zbieg okoliczności sprawia, że drogi tych wszystkich ludzi przecinają się, a towarzyszące temu zdarzenia dają każdemu z bohaterów impuls, by zmienić swoje życie.

Postacie fabularne

W filmie Senność pojawiają się trzy główne postacie:
– Michał (Michał Żebrowski) – młody pisarz, którego kariera literacka znajduje się w impasie; podporządkowuje życie emocjonalnej pułapce i wciąż szuka jej wyjścia;
– Piotr (Rafał Maćkowiak) – początkujący lekarz, który zawsze był pod opiekuńczymi skrzydłami swoich rodziców i nie potrafi podjąć decyzji o życiu na własny rachunek;
– Julia (Małgorzata Kożuchowska) – znakomicie utalentowana aktorka cierpiąca na narkolepsję, która zamknięta w swoim luksusowym domu podejrzewa męża o zdradę.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Senność?

Reżyserką filmu Senność jest Magdalena Piekorz – polska reżyserka, scenarzystka i producentka filmowa, urodzona w 1969 roku w Gdańsku. Piekorz jest absolwentką Wydziału Operatorskiego łódzkiej Filmówki oraz studiów profesjonalnych reżyserii filmowej w Los Angeles. W 1998 roku zadebiutowała jako scenarzystka i reżyserka filmem „Załóżmy, że jestem”, który zdobył liczne nagrody, m.in. Grand Prix na festiwalu w Turynie. Oprócz Senności, Piekorz zrealizowała jeszcze kilka innych filmów, takich jak „Co słonko widziało”, „Mniejsze zło” czy „I odpuść nam nasze winy”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Senność występują znakomici polscy aktorzy, m.in.:
– Michał Żebrowski (jako Michał)
– Rafał Maćkowiak (jako Piotr)
– Małgorzata Kożuchowska (jako Julia)
– Bartosz Obuchowicz (jako Jacek)
– Joanna Orleańska (jako Kasia)
– Andrzej Grabowski (jako ojciec Piota)
– Krzysztof Zawadzki (jako redaktor naczelny)
– Weronika Rosati (jako Monika)
– Dorota Pomykała (jako matka Piota)
– Anna Guzik (jako Ela)

Wszyscy ci aktorzy posiadają szerokie portfolio w polskim kinie i telewizji, a małgorzata Kożuchowska, Michał Żebrowski czy Andrzej Grabowski to postacie bardzo znane i cenione w polskiej branży filmowej.

Gdzie obejrzeć Senność online?

Cieszymy się, że zdecydowałeś/aś się na obejrzenie filmu Senność. Ten wspaniały dzieł sztuki jest dostępny w internecie za darmo! Możesz obejrzeć cały film online na takich stronach jak Vider, CDA czy zalukaj. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce „Senność”, aby znaleźć film i zacząć seans.

Warto również skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Ta strona oferuje szereg polskich filmów, seriali oraz programów telewizyjnych, w tym także Senność.

Senność z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli preferujesz oglądanie filmów z polskim lektorem, masz także taką możliwość. Cały film Senność jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem – wystarczy wybrać odpowiednią opcję przed rozpoczęciem odtwarzania.

Warto poświęcic 105 minut na seans online?

Z całą pewnością warto! Senność to film pełen pięknych obrazów, przemyśleń nad ludzkimi emocjami, a także doskonałych kreacji aktorskich. Porusza ważne tematy, z jakimi mierzą się ludzie na co dzień i skłania do refleksji. Jest to film, który na pewno zostanie w pamięci na długo po seansie.

Dobra wiadomośc! Cały film Senność możesz obejrzeć online już teraz!

Mamy nadzieję, że nasz artykuł zachęcił Cię do obejrzenia filmu Senność. Ta polska produkcja to wspaniała opowieść o emocjach, związkach i życiu, którą warto zobaczyć. Aby obejrzeć film online, wystarczy wpisać jego tytuł w wyszukiwarce i wybrać odpowiednią stronę. Cały film Senność jest dostępny za darmo, bez konieczności rejestracji czy płacenia. Zachęcamy Cię do udostępnienia swojej opinii o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Miłego seansu!