Serce miłości (2017) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
115 min
6.3
Serce miłości to polski film z 2017 roku, którego reżyserem jest Łukasz Ronduda. Film ten przedstawia historię dwóch outsiderów, którzy łączą się w niezwykłym, perwersyjnym...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3150
Teraz ogląda: 223

Wprowadzenie do całego filmu Serce miłości

Serce miłości to polski film z 2017 roku, którego reżyserem jest Łukasz Ronduda. Film ten przedstawia historię dwóch outsiderów, którzy łączą się w niezwykłym, perwersyjnym stanie zakochania, wyrażonym w formie sztuki. To intymne wyznanie i gesty przekształcone w artystyczną formę, a sztuka staje się sposobem na życie emocjonalne, narzędziem do kontrolowania i projektowania świata, w którym żyją. Film skupia się na wyjątkowej relacji pomiędzy dwoma bohaterami i ich niezwykłej miłości, której towarzyszy sztuka. Serce miłości trwa 115 minut i jest zaliczany do gatunku dramatu.

Film zapewne przyciągnie wiele osób, które cenią sobie oryginalność, innowacyjność oraz sztukę, ale także tych, którzy poszukują nowych doświadczeń i niebanalnych opowieści. Serce miłości spotkało się z pozytywnym odbiorem publiczności, a cały film można oglądać legalnie online.

Serce miłości cały film – najważniejsze informacje o fabule

Fabuła filmu Serce miłości rozgrywa się we współczesnej polskiej rzeczywistości. Głównymi bohaterami są dwójka outsiderów, których bardzo wiele ze sobą łączy. Androgyniczni, szczupli, bez włosów, często ubrani w identyczne uniseksy – wyglądają jak męska i żeńska wersja tej samej osoby. Ich relacja przypomina perwersyjną wersję narcyzmu, bo patrząc na kochanka, patrzą na własne odbicie.

Ich miłość przenika się ze sztuką, a każde ich działanie, słowo i gest staje się wyrazem artystycznej formy. To sztuka jest ich sposobem na życie emocjonalne, a w stworzonym przez nich świecie mogą kontrolować i projektować wszystko, ale jedynie swoje emocje wydają się być poza ich kontrolą.

Postacie fabularne

W filmie Serce miłości występują:
– Justyna Wasilewska jako dziewczyna
– Jacek Poniedziałek jako chłopak
– Magdalena Cielecka jako pani Jola
– Patryk Pniewski jako Wojtek, brat dziewczyny
– Szymon Czacki jako chłopak, którego spotyka dziewczyna
– Rafał Domagała jako chłopak, którego spotyka chłopak

Justyna Wasilewska i Jacek Poniedziałek wcielają się w rolę głównych bohaterów, czyli dwójki outsiderów, których miłość przenika się ze sztuką.

Magdalena Cielecka gra postać pani Joli, matkę dziewczyny. Patryk Pniewski natomiast występuje jako Wojtek, brat dziewczyny, a Szymon Czacki i Rafał Domagała jako dwóch chłopaków, których spotyka chłopak.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Serce miłości?

Reżyserem filmu Serce miłości jest Łukasz Ronduda, polski reżyser, który jest znany z niekonwencjonalnego podejścia do swoich filmów. Pomysłodawca wielu nietuzinkowych projektów, takich jak m.in. wystawa „Kapitał. Promenada widokowa” w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie czy „Pompowanie pięści” w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Serce miłości występują znani i lubiani polscy aktorzy. W rolach głównych zobaczymy Justynę Wasilewską oraz Jacka Poniedziałka, którzy swymi kreacjami na pewno zachwycą widzów. Justyna Wasilewska to młoda, niezwykle utalentowana aktorka, a Jacek Poniedziałek to jedna z największych gwiazd polskiej kinematografii.

W obsadzie możemy też spotkać takich aktorów jak Magdalena Cielecka, Patryk Pniewski, Szymon Czacki i Rafał Domagała, którzy dodają filmowi dodatkowego smaczku. Wszyscy ci aktorzy, dzięki swojemu talentowi i umiejętnościom aktorskim, umiejętnie wprowadzą nas w niezwykły świat opowieści o miłości i sztuce.

Gdzie obejrzeć Serce miłości online?

Cały film Serce miłości można obejrzeć online na różnych platformach, takich jak Vider, CDA, Zalukaj oraz na stronie internetowej Alekino.net. Wszystkie te platformy oferują możliwość legalnego oglądania filmów online bez konieczności pobierania ich na dysk twardy.

Serce miłości z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów z Polski dostępna jest także polska wersja językowa, dzięki której będzie można obserwować historię dwójki outsiderów bez konieczności czytania napisów. Warianty z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem zapewnią komfortową i nieprzerwaną wakacyjną rozrywkę.

Warto poświęcic 115 minut na seans online?

Bez dwóch zdań, warto. Film Serce miłości to opowieść pełna emocji, pasji i piękna. Historia dwójki outsiderów, których miłość przenika się ze sztuką, to niebanalna opowieść, która na długo zostanie w pamięci widzów.

Dla wszystkich, którzy cenią sobie oryginalność, innowacyjność oraz sztukę, a także dla tych, którzy poszukują nowych doświadczeń i niebanalnych opowieści, Serce miłości to idealny wybór.

Dobra wiadomośc! Cały film Serce miłości możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś ciekaw, jak historia dwójki outsiderów, którzy przenikają swoją miłość ze sztuką przebiega, to koniecznie obejrzyj film Serce miłości. Cały film można obejrzeć legalnie online i już teraz można sięgnąć po komputery, smartfony lub tablety i przenieść się w nierealny świat sztuki i miłości.

Seans online to świetne rozwiązanie, szczególnie w wakacje, kiedy mamy więcej czasu na relaks. Film Serce miłości to propozycja dla ludzi, którzy chcą zobaczyć coś nietuzinkowego, innowacyjnego i pełnego emocji – przekonaj się sam i oglądaj cały film online już teraz! Zachęcam do swobodnej dyskusji na temat filmu w komentarzach.