Serce nie sługa (2018) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
90 min
4.7
Serce nie sługa to polski film z 2018 roku, który łączy w sobie elementy komedii i dramatu. Produkcja w reżyserii Filipa Zylbera przedstawia historię Filipa...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2315
Teraz ogląda: 138

Wprowadzenie do całego filmu Serce nie sługa

Serce nie sługa to polski film z 2018 roku, który łączy w sobie elementy komedii i dramatu. Produkcja w reżyserii Filipa Zylbera przedstawia historię Filipa i Darii, którzy zawarli umowę na przyszłość, a konkretnie na wspólne wychowanie dziecka, jeśli do trzydziestki żaden z nich nie założy rodziny. Główne role w filmie zagrali: Roma Gąsiorowska, Paweł Domagała i Magdalena Różczka. Całe przedsięwzięcie trwa 90 minut i dostępne jest online.

Film cieszył się dużą popularnością w chwili premiery, a teraz każdy ma możliwość obejrzenia go w dowolnym momencie online. Czy jednak warto poświęcić czas na tę produkcję? Przekonajmy się o tym, przeglądając w sposób szczegółowy najważniejsze fakty dotyczące filmu Serce nie sługa.

Serce nie sługa cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Serce nie sługa rozgrywa się w Polsce, a więcej dokładnych informacji na temat tego, jakie konkretnie miasta były wykorzystane w produkcji, zostanie ujawnione podczas samego seansu. Powyżej wspomnieliśmy już o tym, że historia skupia się na Filipie i Darii, którzy kolejno grani są przez Pawła Domagałę i Romę Gąsiorowską.

Filip to znany łamacz serc, zawsze szukający nowych i przyjemnych przygód w postaci kobiet, które uważał jedynie za instrumenty do zaspokojenia swoich potrzeb. Do momentu, gdy w wyniku jednego z takich związków uświadamia sobie, że jego postępowanie nie prowadzi go do szczęścia ani spełnienia, a jedynie do pustki i samotności. Tamta dziewczyna, z którą przespał się w jednej z nocy, okazała się być złotym środkiem, który pomógł mu odnaleźć drogę i chęć do zmiany swojego dotychczasowego stylu życia.

Wpadł na pomysł, że warto byłoby zawrzeć umowę z Darią, która jest jego najlepszą przyjaciółką. Dotarło do niej to samo uczucie i na podstawie złożonej kilka lat wcześniej propozycji postanowili, że jeśli żaden z nich nie postanowi założyć rodziny do trzydziestki, to zawrą małżeństwo między sobą i będzie miało dziecko.

Tak właśnie powstała umowa na przyszłość, która jest kluczowym punktem całej fabuły filmu Serce nie sługa.

Postacie fabularne

Oprócz Filipa i Darii w filmie występuje wiele innych osób, które wpływają na całe przedsięwzięcie. Warto więc krótko przedstawić wszystkich bohaterów i ich role.

– Filip: łamacz serc, który postanawia zmienić swój dotychczasowy styl życia
– Daria: najlepsza przyjaciółka Filipa, która ulega jego namowom i decyduje się zgodzić na umowę
– profesor: mentor Filipa
– Ewa: była dziewczyna Filipa
– Adam: kolega Filipa
– Basia: dziewczyna, która powoduje zmianę postępowania Filipa
– kierownik sklepu: mężczyzna, z którym ma romans Daria

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Serce nie sługa?

Reżyserem filmu Serce nie sługa jest Filip Zylber. To w sumie już jego trzeci film, ale poprzednie dwie produkcje były tworzone na zamówienie telewizji. Zawodowo zajmuje się reżyserowaniem i produkcją filmową. Za swoją karierę otrzymał już wiele nagród na międzynarodowych festiwalach. Bardziej znany jest jednak jako scenarzysta, m.in. dzięki swoim udziałom w tworzeniu programów Pamiętnik znaleziony w Saragossie czy Na dobre i na złe.

Jak widać, Filip Zylber ma już swoje filmy przeboje, a Serce nie sługa może okazać się kolejnym hitem. Czy jednak obsada aktorska dorówna jego umiejętnościom? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w kolejnym akapicie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Do stworzenia odpowiedniego, klimatycznego i wzruszającego filmu potrzebni byli aktorzy o wysokim kalibrze. W produkcji Serce nie sługa zobaczymy znane i cenione nazwiska polskiej sceny aktorskiej.

Paweł Domagała, który gra Filipa, to wielki talent muzyczny (śpiewak i kompozytor), ale także aktor, który zaskoczył swoją rolą również w filmie Cicha noc. Roma Gąsiorowska, która wciela się w postać Darii, to aktorka teatralna i filmowa, która zyskała popularność głównie dzięki musicalom (m.in. Metro i Muzyka serca). Magdalena Różczka gra kierowniczkę sklepu i matkę jednego dziecka, która romansuje z Darią.

Z kolei Zuzanna Grabowska to Basia, dziewczyna, którą poznaje Filip. Borys Szyc i Tomasz Sapryk odgrywają profesora oraz Adama, którzy wchodzą w skład grona przyjaciół Filipa. W filmie pojawiają się także Ewa Kasprzyk i Mateusz Damięcki w mniejszych, ale równie ciekawych rolach.

Gdzie obejrzeć Serce nie sługa online?

Film Serce nie sługa dostępny jest w całości online i można go obejrzeć w wielu miejscach. Jednym z najlepszych portali, na którym można to zrobić, jest vider. Dostępne tam są różne opcje dotyczące jakości, a także możliwość wyboru napisów, lektora lub dubbingu.

Inne popularne strony, na których można obejrzeć film, to cda czy zalukaj. Niektóre z tych portali wymagają rejestracji, jednak zazwyczaj jest to bardzo proste i nie trzeba za to płacić. Ważne jest, aby korzystać z legalnych źródeł i nie narazić się na problemy związane z piractwem.

Należy także pamiętać o tym, że istnieje wiele innych filmów, na które można trafić w sieci – w tym również te najnowsze. Wyznawcy różnych gatunków filmowych mogą skorzystać z wyszukiwarek filmów, takich jak alekino.net, na którym można znaleźć wiele ciekawych propozycji.

Serce nie sługa z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Część osób preferuje obejrzenie filmu z polskim lektorem lub napisami, a niektóre portale oferują taką opcję. Wszyscy widzowie, którzy interesują się Serce nie sługa, będą mieli możliwość wyboru spośród różnych wariantów. Napisy, lektor lub dubbing? Każdy znajdzie coś dla siebie!

Warto poświęcić 90 minut na seans online?

Serce nie sługa to film, który z pewnością zasługuje na uwagę. Przede wszystkim warto obejrzeć go ze względu na emocje, które towarzyszą głównym bohaterom. Z jednej strony mamy historię miłości, zawieranej umowy i planów na przyszłość, z drugiej – walkę z przeszłością, odnalezienie siebie i drogi do spełnienia marzeń.

Film ten zachwyca nie tylko fabułą, ale i piękną polską scenografią, w której odnajdziemy wiele lokalnych klimatów i urokliwych miejsc, które zachwycą widza. Gra aktorska również stoi na wysokim poziomie, a humor i ironia, zdobiące dialogi, sprawiają, że film Serce nie sługa to doskonałe dzieło dla każdego, kto ceni dobre kino. Czas trwania wynosi zaledwie 90 minut, więc warto poświęcić ten czas na seans online.

Dobra wiadomość! Cały film Serce nie sługa możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli masz ochotę obejrzeć wyjątkową i wzruszającą historię Filipa i Darii, to warto skorzystać z powyższych informacji i przystąpić do seansu. Serce nie sługa to film, który przyciągnął wiele uwagi wśród miłośników polskiego kina. Teraz każdy ma okazję, aby zobaczyć go w dowolnej chwili online – na vider, cda czy zalukaj. Zachęcamy do podzielenia się w sekcji komentarzy wrażeniami z seansu.