Serce, Serduszko (2014) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2014
110 min
6.4
Serce, Serduszko to polski film dramatyczny, którego akcja rozgrywa się w różnych zakątkach Polski, od Bieszczad po Gdańsk. Fabuła skupia się na losach Maszeńki, dziewczynki...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2356
Teraz ogląda: 411

Wprowadzenie do całego filmu Serce, Serduszko

Serce, Serduszko to polski film dramatyczny, którego akcja rozgrywa się w różnych zakątkach Polski, od Bieszczad po Gdańsk. Fabuła skupia się na losach Maszeńki, dziewczynki z domu dziecka, która marzy o karierze primabaleriny. W towarzystwie ekscentrycznej opiekunki Korduli, miłośniczki tatuaży, Maszeńka wyrusza w podróż po kraju, aby zdążyć na egzamin do szkoły baletowej.

Film został wyreżyserowany przez Jan Jakuba Kolskiego i miał swoją premierę w Polsce w 2014 roku. W obsadzie możemy zobaczyć takie gwiazdy jak Marcin Dorociński, Marysia Blandzi, Julia Kijowska i Borys Szyc. Serce, Serduszko spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony publiczności i krytyków, dzięki czemu zyskał popularność w Polsce i za granicą.

Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online, ponieważ Serce, Serduszko to jedna z najlepszych polskich produkcji ostatnich lat.

Serce, Serduszko cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w różnych miejscach Polski, a główną bohaterką jest Maszeńka, dziewczynka z domu dziecka, która marzy o karierze primabaleriny. Pewnego dnia ucieka z domu dziecka wraz z ekscentryczną opiekunką Kordulą, aby zdążyć na egzamin do szkoły baletowej. Podczas swojej podróży napotykają różne trudności, ale także spotykają na swojej drodze mnóstwo dziwnych postaci, które pomagają Maszeńce spełnić jej marzenia.

W międzyczasie Maszeńka szuka także swojego ojca, który postanawia odnaleźć drogę do serca swojej córki i zmienić swoje życie.

Postacie fabularne

W filmie Serce, Serduszko występują:
– Maszeńka – główna bohaterka, dziewczynka z domu dziecka marząca o karierze baletowej.
– Kordula – ekscentryczna opiekunka Maszeńki, miłośniczka tatuaży, która decyduje się pomóc Maszeńce w jej marzeniach.
– Ojciec Maszeńki – mężczyzna, który opuścił rodzinę, ale postanawia odnaleźć Maszeńkę, aby odmienić swoje życie.
– Policjanci – ścigają Maszeńkę i Kordulę po całej Polsce.
– Różne postacie, które Maszeńka i Kordula spotykają w trakcie swojej podróży.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Serce, Serduszko?

Film Serce, Serduszko został wyreżyserowany przez Jan Jakuba Kolskiego. Kolski jest polskim reżyserem, scenarzystą, aktorem i pochodzi z Białegostoku. Zdobył wiele nagród na festiwalach filmowych w Polsce i za granicą, a jego filmy są doceniane przez krytyków oraz publiczność. Jan Jakub Kolski wyreżyserował takie filmy jak Jasminum, Daleko od okna czy Komornik.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Serce, Serduszko występują takie gwiazdy jak Marcin Dorociński, Marysia Blandzi, Julia Kijowska i Borys Szyc. Marcin Dorociński to polski aktor filmowy i teatralny, który wystąpił m.in. w filmach Rewers, Cicha noc czy Róża. Marysia Blandzi to młoda aktorka, która zadebiutowała w filmie Złoty środek. Julia Kijowska to aktorka teatralna i filmowa, znana m.in. z filmów Ida i Body/Ciało. Borys Szyc to aktor i reżyser, który wystąpił m.in. w filmach Pitbull oraz I odpuść nam nasze winy.

Gdzie obejrzeć Serce, Serduszko online?

Film Serce, Serduszko można obejrzeć online na takich stronach jak vider, cda, zalukaj. Polecamy również skorzystanie z wyszukiwarki filmów – alekino.net.

Serce, Serduszko z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Serce, Serduszko jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dzięki temu widzowie z Polski mogą cieszyć się filmem w swoim języku ojczystym. Opcje językowe są dostępne na większości stron, na których można obejrzeć film online.

Warto poświęcic 110 minut na seans online?

Oczywiście, warto! Film Serce, Serduszko to wzruszająca historia o miłości, marzeniach i walce o nie. Pełen humoru, ale także emocji, zachwycił nie tylko polską publiczność, ale również międzynarodowych krytyków. Warto obejrzeć ten film, aby zanurzyć się w piątą dziesiątkę losów Maszeńki i Korduli.

Dobra wiadomośc! Cały film Serce, Serduszko możesz obejrzeć online już teraz!

Serdecznie polecamy obejrzeć cały film Serce, Serduszko online już teraz. To wzruszający i pełen humoru film, który zapadnie w pamięć każdemu widzowi. Jeśli obejrzeliście już ten film, podzielcie się swoimi wrażeniami z innymi czytelnikami w sekcji komentarzy pod tym artykułem.