Słaba płeć? (2015) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2015
100 min
4
"Słaba płeć?" to polska komedia romantyczna, która miała swoją premierę w 2015 roku. Film został wyreżyserowany przez Krzysztofa Lang i zyskał uznanie widzów swoim niebanalnym...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1551
Teraz ogląda: 231

Wprowadzenie do całego filmu Słaba płeć?

„Słaba płeć?” to polska komedia romantyczna, która miała swoją premierę w 2015 roku. Film został wyreżyserowany przez Krzysztofa Lang i zyskał uznanie widzów swoim niebanalnym przesłaniem. Obraz opowiada historię Zośki, kobiecej bohaterki chcącej odnaleźć sukces w życiu, pracującej w korporacji i pozornie idącej po swoje. Niespodziewanie traci pracę i reputację, jednak dzięki temu zmuszona jest do działania. Zośka zaczyna walczyć o to, co naprawdę jest dla niej ważne – przyjaźń, miłość, szacunek i satysfakcjonującą pracę. Film ten w głównej roli obsadził Olę Bołądź i Piotra Adamczyka oraz Katarzynę Figurę, Marcina Korcza, Marietę Żukowską, Marka Bukowskiego, Mariana Dziędziela, Magdalenę Kumorek i Janusza Chabiora. Całkowity czas trwania filmu wynosi 100 minut, jest to produkcja krajowa z gatunku komedia romantyczna.

Film ten z pewnością przypadnie do gustu każdemu z nas, kto pragnie rozrywki i uśmiechu na twarzy. „Słaba płeć?” to idealny film dla tych, którzy chcieliby zrozumieć, że kobiety potrafią stać na własnych nogach i walczyć o swoje marzenia. Warto zobaczyć ten film, aby się przekonać, jak autentyczna, zabawna i pełna pozytywnych emocji jest to produkcja.

Jeśli jeszcze nie oglądałeś „Słabej płci?” zachęcamy cię do tego, aby zrobić to już teraz! Film jest dostępny online i z pewnością umili czas każdemu, kto zdecyduje się na jego obejrzenie.

Słaba płeć? cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Warszawie, gdzie Zośka pracuje w korporacji. Historia ukazuje, jak ta ambitna, piękna i wykształcona kobieta zaczyna swoją karierę w miasteczku, z którym z nikim nie chciałaby mieć już nic wspólnego. Poświęciła swoje życie dla korporacji, dążąc do sukcesu do czasu, gdy jej szef oświadczył, że nie zamierza dalej z nią współpracować.

Zośka, nazwana przez szefa „słabą płcią”, zaczyna zastanawiać się, co wartościowe i bezcenne może zdobyć w życiu. Pewnego dnia traci pracę i reputację, co jest dla niej bolesnym ciosem. Jednak dzięki temu doświadczeniu zaczyna myśleć o innych wartościach niż korporacyjna kariery i zrujnowanej reputacji. Zaczyna walczyć o to, co jej się należy, a więc miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę.

To urzekające, jak Zośka przeobraża się w całym filmie, stając się silniejszą i bardziej pewną siebie kobietą. Wraz z postępem fabuły można obserwować, jak zmienia się charakter głównej bohaterki oraz relacje międzyludzkie, co wprowadza w cały film wiele pozytywnej energii. „Słaba płeć?” to zabawna, pełna emocji i niezwykle autentyczna historia.

Postacie fabularne

Główną postacią w filmie jest Zośka, która wcielona jest przez Olę Bołądź. To piękna, wykształcona i ambitna kobieta, która próbuje odnaleźć swoje miejsce w korporacyjnym świecie i zdobyć szacunek swojego szefa.

Drugim z ważniejszych bohaterów jest Marcin (Piotr Adamczyk), były chłopak Zośki, który jest jednocześnie człowiekiem ambitnym i romantycznym. Stara się pomóc Zośce w jej karierze, ale nie zawsze mu się to udaje.

W obsadzie filmu „Słaba płeć?” pojawia się także wiele innych postaci, między innymi szef Zośki – zgorzkniały i arogancki burak, którego w postać wcielił Marcin Korcz.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Słaba płeć??

” Słaba płeć?” to film wyreżyserowany przez Krzysztofa Langa, który jest znanym polskim reżyserem. Lang jest absolwentem PWSFTviT w Łodzi, kierunku reżyseria. Jest autorem wielu znakomitych produkcji, między innymi „Nie ma róży bez ognia”, „Hiob”, „Cisza nocna” czy „Chyłka”. Jest również laureatem wielu nagród i wyróżnień, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie.

Krzysztof Lang, wyreżyserowanie filmu „Słaba płeć?” dowiódł, że potrafi znakomicie połączyć w swoich filmach elementy komedii i romantyzmu, tworząc dzieła, które z pewnością zapadną w pamięć widzów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Film „Słaba płeć?” to dzieło, w którym możemy podziwiać prawdziwie znakomitą obsadę. Ola Bołądź, wcielając się w główną rolę, zaprezentowała swoje aktorskie umiejętności na najwyższym poziomie. Poza nią, w obsadzie filmu pojawiają się:

– Piotr Adamczyk jako Marcin, były chłopak Zośki;
– Katarzyna Figura jako matka Zośki;
– Marcin Korcz w roli szefa Zośki;
– Marieta Żukowska, Marek Bukowski, Marian Dziędziel, Magdalena Kumorek i Janusz Chabior.

Wszyscy aktorzy zaskakując naturalnymi, lekkimi i świeżymi kreacjami, co przekłada się na pozytywne odczucia widzów. Każdy z nich odgrywa znakomitą rolę, dzięki czemu cały film „Słaba płeć?” staje się wyjątkowy i zachwycający.

Gdzie obejrzeć Słaba płeć? online?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć cały film, to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. „Słaba płeć?” jest dostępna online do obejrzenia na platformie vider, cda i zalukaj, a także z polskim dubbingiem i napisami. Można również skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Nie trać czasu na szukanie filmu w internecie, teraz możesz zobaczyć go w dowolnym momencie w wygodny sposób.

Jeśli interesuje Cię przygoda, zabawa i rozwój postaci, to koniecznie musisz zobaczyć „Słaba płeć?” online.

Słaba płeć? z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla zwiększenia przyjemności z oglądania filmu, „Słaba płeć?” jest dostępna z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Możesz wybrać wersję, która Ci najbardziej odpowiada i poświęcić kilka godzin na relaks z bardzo dobrym filmem.

Warto poświęcić 100 minut na seans online?

Zastanawiasz się, czy warto poświęcić 100 minut swojego czasu na oglądanie „Słabej płci?”? Oto kilka powodów, dla których warto to zrobić:

– film ten jest pełny emocji i uśmiechu;
– pokazuje, że kobiety potrafią stać na własnych nogach i walczyć o swoje;
– ma przesłanie, które warto przyswoić;
– cieszy wspaniała gra aktorska i profesjonalna reżyseria;
– film ten czytelnikom udowodni, że warto walczyć o swoje marzenia.

Nie czekaj dłużej i obejrzyj już dziś film „Słaba płeć?”. Na pewno nie pożałujesz i zyskasz wiele pozytywnych wrażeń.

Dobra wiadomośc! Cały film Słaba płeć? możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem komedii romantycznych, to film „Słaba płeć?” to coś, co koniecznie musisz zobaczyć. Dzięki swojej autentyczności, zabawie i ironii wobec korporacyjnego świata, film ten zachwyci każdego widza.

Nie zwlekaj, wejdź na vider, cda lub zalukaj lub alekino i zobacz „Słaba płeć?” online już teraz. A jeśli zrobiłeś to już wcześniej, podziel się swoją opinią o filmie w komentarzach. Przekonaj innych czytelników, by także obejrzeli ten wspaniały obraz i pozyskali niezapomniane wrażenia.