Ślicznotka z Memphis (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
107 min
6.9
Ślicznotka z Memphis to film, który powstał w roku 1990 i opowiada o bohaterach podczas II wojny światowej. Produkcja przedstawia historię załogi bombowca Memphis Belle,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 9340
Teraz ogląda: 89

Wprowadzenie do całego filmu Ślicznotka z Memphis

Ślicznotka z Memphis to film, który powstał w roku 1990 i opowiada o bohaterach podczas II wojny światowej. Produkcja przedstawia historię załogi bombowca Memphis Belle, która odbyła 24 zwycięskie loty nad Europą. Film ten to obowiązkowa pozycja dla wszystkich miłośników wojennych filmów. Ślicznotka z Memphis to movie, którego warto zobaczyć w polskiej wersji językowej, bohaterowie zostali przemówieni w sposób, który z pewnością przypadnie do gustu widzom. W internecie łatwo dostępne są strony, na których film można obejrzeć online.

Ślicznotka z Memphis cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film Ślicznotka z Memphis opowiada o bohaterstwie ludzi, którzy ryzykowali swoim życiem, aby walczyć o wolność innych. Akcja filmu rozgrywa się podczas II wojny światowej, a zgodnie z tytułem, największą rolę odgrywa samolot bombowy Memphis Belle. Historia opowiada o dwudziestu czterech lotach, jakie wykonywał ten samolot nad Europą, a także o ostatniej misji „Ślicznotka z Memphis”. Przez wiele godzin załoga znajdowała się w skrajnie trudnych warunkach, przez lodowaty mróz, zamknięci w kadłubie swojego samolotu. Ostatnie zadanie przed załogą Memphis Belle to dywanowy nalot na fabrykę zbrojeniową w Bremie.

Postacie fabularne

W filmie Ślicznotka z Memphis występuje wiele postaci, ale najważniejszą rolę odgrywa załoga samolotu Memphis Belle. Właśnie oni są bohaterami całego filmu. Każdy z siódemki członków załogi ma swoją rolę do spełnienia podczas misji dywanowego nalotu. Dowódcą i pilotem jest porucznik Dennis Dearborn, zaś drugim pilotem jest porucznik Luke Sinclair. Inżynierem pokładowym jest technik lotniczy Virgil Hoogesteger, zaś strzelcem pokładowym jest sierżant Richard „Rascal” Moore. Strzelec bombowy to sierżant Danny „Danny Boy” Daly, a operator radiowy to sierżant Eugene McVey.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Ślicznotka z Memphis?

Film Ślicznotka z Memphis wyreżyserował Michael Caton-Jones. Reżyser ten kojarzony jest przede wszystkim z filmami takimi, jak Skrytobójca, czy też To nie jest kraj dla starych ludzi. Ten brytyjski reżyser stworzył wiele znakomitych filmów, które pozostają wśród najlepszych w swoim gatunku. Ślicznotka z Memphis to kolejny przykład na to, że filmy wojenne, które reżyseruje Caton-Jones, zawsze są świetnie zrobione i warte uwagi.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Ślicznotka z Memphis zobaczymy ciekawą obsadę aktorską, w skład której wchodzą takie osobistości, jak Matthew Modine, Tate Donovan, Eric Stoltz, Harry Connick Jr, czy też Sean Astin. Modine wciela się w porucznika Dennisa Dearborna, dowódcę samolotu Memphis Belle, który stoi na czele całej załogi. Tate Donovan gra porucznika Luke’a Sinclaira, drugiego pilota, a Eric Stoltz to Virgil Hoogesteger, inżynier pokładowy. Film jest pełen takich znakomitych aktorów, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym dla widza.

Gdzie obejrzeć Ślicznotka z Memphis online?

Film Ślicznotka z Memphis jest obecnie dostępny na wielu stronach internetowych, między innymi na Vider, CDA i Zalukaj. Dlatego też warto skorzystać z internetowej wyszukiwarki filmów, jak choćby Alekino.net, by obejrzeć film w wygodny i prosty sposób.

Ślicznotka z Memphis z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Ten wspaniały film jest do obejrzenia z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Dzięki temu każdy widz będzie w stanie zrozumieć każde słowo mówione przez bohaterów. W ten sposób oglądanie filmu będzie dla widzów jeszcze bardziej przyjemne i emocjonujące. Dlatego też zachęcamy do obejrzenia całego filmu w polskiej wersji językowej.

Warto poświęcić 107 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Ślicznotka z Memphis to jeden z tych filmów, które warto obejrzeć za każdym razem, gdy tylko się na niego natkniemy. Pełna ekscytacji i emocji fabuła, wspaniała muzyka oraz niesamowici aktorzy tworzą historię, która zapada w pamięć i zostaje na długo. Altruizm bohaterów, ich determinacja i odwaga to wartości, które mogą nam wiele przekazywać. Warto więc spędzić 107 minut przed ekranem i zanurzyć się w świat filmu Ślicznotka z Memphis.

Dobra wiadomość! Cały film Ślicznotka z Memphis możesz obejrzeć online już teraz!

Obejrzenie filmu Ślicznotka z Memphis to okazja do spędzenia przyjemnego czasu w towarzystwie wspaniałych bohaterów, którzy dorastają do roli bohaterów. Cały film jest dostępny online, więc zachęcamy do obejrzenia go jak najszybciej. Obejrzenie tego filmu z pewnością da Ci wiele radości i niesamowitych wrażeń. Po seansie koniecznie podziel się swoją opinią pod naszym artykułem!