Słodki koniec dnia (2019) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2019
92 min
6
Słodki koniec dnia to polski dramat filmowy wyreżyserowany przez Jacka Borcucha, który swoją premierę miał w 2019 roku. Film opowiada o życiu polskiej poetki Marii,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3122
Teraz ogląda: 120

Wprowadzenie do całego filmu Słodki koniec dnia.

Słodki koniec dnia to polski dramat filmowy wyreżyserowany przez Jacka Borcucha, który swoją premierę miał w 2019 roku. Film opowiada o życiu polskiej poetki Marii, laureatki Nagrody Nobla, która znajduje się w trudnej sytuacji po otrzymaniu szokującej wiadomości o zamachu terrorystycznym w Rzymie. Akcja rozgrywa się w pięknej toskańskiej scenerii, dokładniej w etruskim mieście Volterra.

W filmie występuje niezwykła i utytułowana aktorka Krystyna Janda, wcielająca się w główną rolę. W obsadzie aktorskiej możemy również zobaczyć takich znanych aktorów jak Kasia Smutniak, Vincent Riotta, Antonio Catania czy Robin Renucci.

Słodki koniec dnia to emocjonujący film, który ukazuje dramatyczną historię bohaterów. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiej kinematografii i chcesz zobaczyć ciekawy dramat, to koniecznie musisz obejrzeć ten film. Cały film Słodki koniec dnia jest dostępny online, a szczegóły odnośnie miejsca, w którym można go obejrzeć, zostaną poruszone później w tekście.

Słodki koniec dnia cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Słodki koniec dnia rozgrywa się w Toskanii, w pięknym etruskim mieście Volterra. Główną bohaterką jest Maria (Krystyna Janda) – polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, zamieszkująca miasto od wielu lat. Świat bohaterów zostaje wywrócony do góry nogami, gdy otrzymują szokującą wiadomość o zamachu terrorystycznym w Rzymie. Maria jest niezłomna w swoich poglądach i przejawia niekompromisowe podejście do sprawy, co ma dramatyczne skutki dla niej i jej rodziny.

Postacie fabularne

W filmie Słodki koniec dnia występują następujące postacie:
– Maria (Krystyna Janda) – główna bohaterka, polska poetka, laureatka Nagrody Nobla, zamieszkująca Volterrę.
– Marco (Vincent Riotta) – partner Marii, architekt, mieszkaniec włoskiego miasta.
– Anna (Kasia Smutniak) – córka Marii, nie mieszkająca już z matką, pochodząca z pierwszego związku.
– Antonio (Antonio Catania) – przyjaciel Marii
– Jacques (Robin Renucci) – przyjaciel Marii, pisarz

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Słodki koniec dnia?

Słodki koniec dnia został wyreżyserowany przez Jacka Borcucha. Jest to polski reżyser i scenarzysta, absolwent reżyserii na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Reżyser jest znany z filmów takich jak, między innymi, „Tylko nie mów nikomu”, „Wszystko co kocham” czy „Dolina Bogów”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Słodki koniec dnia występuje polska gwiazda teatru i kina – Krystyna Janda, która wciela się w główną rolę, a także międzynarodowi aktorzy tak jak Vincent Riotta, znany z takich hitów jak „The Dark Knight” czy „Kości”. Kasia Smutniak, grająca rolę córki Marii, to również znana gwiazda kina. Oprócz nich w obsadzie możemy zobaczyć Antonia Catanię, Lorenzo de Moora, Robina Renucciego czy Arjuna Talwara, a także dwóch polskich aktorów – Wiktora Benickiego i Dominika Wojcika.

Gdzie obejrzeć Słodki koniec dnia online?

Cały film Słodki koniec dnia możesz obejrzeć online na wielu stronach. Kilka z nich to:
– vider.pl
– cda.pl
– zalukaj.pl

Jeśli jednak szukasz stronki, która pozwoli Ci na szybkie i proste znalezienie filmu o najlepszej jakości, to warto skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Tam na pewno znajdziesz ten film w swojej najlepszej jakości.

Słodki koniec dnia z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli interesuje Cię polska wersja językowa, to jubilatka w języku polskim jest dostępna również z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Możesz wybrać dla siebie najodpowiedniejszą opcję.

Warto poświęcic 92 minut na seans online?

Jeśli jesteś miłośnikiem ciekawych dramatów i polskiej kinematografii, to z pewnością warto. Film Słodki koniec dnia to znakomity obraz, który dostarczy emocji i dobrej rozrywki. W dodatku, dzięki internetowym platformom, teraz możesz obejrzeć go nawet bez wychodzenia z domu.

Dobra wiadomośc! Cały film Słodki koniec dnia możesz obejrzeć online już teraz!

Słodki koniec dnia to godna polecenia propozycja dla wszystkich miłośników polskiej kinematografii. To ciekawy dramat, który wnosi wiele emocji i można go zobaczyć online w najlepszej jakości. Nie czekaj dłużej i zobacz, jak polska gorycz i włoska atmosfera przenikają się w cinkciarz filmie. A po seansie koniecznie podziel się swoimi wrażeniami w sekcji komentarzy pod tym artykułem.