Supermarket (2012) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2012
84 min
5.6
Czy jesteś gotowy na prawdziwą dawkę thrillera? Jeśli tak, to film Supermarket powinien znaleźć się na Twojej liście "must-see". Film wyreżyserowany przez Macieja Żaka miał...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 8280
Teraz ogląda: 319

Wprowadzenie do całego filmu Supermarket

Czy jesteś gotowy na prawdziwą dawkę thrillera? Jeśli tak, to film Supermarket powinien znaleźć się na Twojej liście „must-see”. Film wyreżyserowany przez Macieja Żaka miał swoją premierę 28 grudnia 2012 roku. Trwa 84 minuty i wciąga od pierwszej minuty. Akcja filmu rozgrywa się w nierealistycznie ogromnym supermarkecie, gdzie trzech pracowników podczas nocnej zmiany zostaje uwięzionych przez złodziejską bandę, która jest w trakcie kradzieży bankomatu znajdującego się w markecie. Czy bohaterowie uda im się przetrwać do poranka? A może uda im się odkryć, kim faktycznie są członkowie bandy? Dowiedz się sam, obejrzawszy cały film online.

Film Supermarket jest jednym z najlepszych thrillerów ostatnich lat i na pewno zainteresuje wielu widzów. Co więcej, jest on łatwo dostępny online, co oznacza, że można go obejrzeć w domowym zaciszu.

Supermarket cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Supermarket rozgrywa się w jednym z największych supermarketów w kraju. Trzech pracowników – Marcin, Tomek i Ania – zostają uwięzieni przez złodziejską bandę, która planuje kradzież bankomatu znajdującego się wewnątrz sklepu. Członkowie bandy zakładają, że praca nocna pozwoli im na nie zwracanie uwagi na obecność pracowników i tym samym łatwiejsze wykonanie przestępstwa. Bohaterowie muszą teraz zmierzyć się z przeciwnościami, jakie stawiają przed nimi gangsterzy. Czy uda im się przetrwać do poranka?

Postacie fabularne

W filmie Supermarket występują trzy główne postacie – Marcin, Tomek i Ania. Marcin to doświadczony pracownik supermarketu, który jest odpowiedzialny za zabezpieczenie sklepu. W sytuacji kryzysowej to on przejmuje inicjatywę i próbuje znaleźć sposób na wyjście z sytuacji. Tomek jest nowicjuszem w pracy w supermarkecie, pracuje tam dopiero od kilku dni. Ania to tytułowa sprzątaczka, która nieśmiało stara się odnaleźć swoje miejsce w nowej pracy.

Członkowie złodziejskiej bandy, którzy pojawiają się w filmie, również stanowią ciekawe postacie. Jest tam szef bandy – barwny i bezwzględny człowiek, który zawsze wykonuje swoją pracę dokładnie i bezlitośnie. Wśród członków bandy pojawi się również charyzmatyczny i uduchowiony młodzieniec, który sprawia, że bohaterowie zaczynają zastanawiać się, czy może on nie jest tym, za kogo się podaje.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Supermarket?

Reżyserem filmu Supermarket jest Maciej Żak, jeden z najzdolniejszych reżyserów polskiego kina młodego pokolenia. Film ten był drugim jego pełnometrażowym filmem fabularnym. Żak zdobył uznanie krytyków i publiczności za swój debiut „Jasminum” (2006), a Supermarket tylko utwierdził jego pozycję w świecie kina.

Żak jest znany ze swojego wyczucia filmowego i umiejętności posługiwania się różnymi stylami filmowymi. Jego filmy są nie tylko interesujące fabularnie, ale także bardzo dobrze zrealizowane technicznie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Supermarket występują m.in. Sławomir Orzechowski, Małgorzata Socha, Krzysztof Plewako-Szczerbiński oraz Sebastian Stankiewicz. Aktorzy ci są znani z udziału w różnego rodzaju serialach telewizyjnych oraz innych znanych filmach polskich.

Orzechowski wciela się w postać Marcina, jednego z pracowników supermarketu, który zostaje uwięziony wewnątrz sklepu. Socha z kolei gra rolę Ani, sprzątaczki, która jest jednym z trzech pracowników, którzy zostają uwięzieni przez złodziejską bandę. Plewako-Szczerbiński wciela się zaś w jednego z członków bandy, którzy zamierzają dokonać kradzieży bankomatu.

Gdzie obejrzeć Supermarket online?

Film Supermarket jest dostępny online na wielu różnych stronach, m.in. na Vider, CDA czy Zalukaj. Wyszukiwarka filmów Alekino.net to także dobra opcja dla tych, którzy chcą obejrzeć cały film online.

Supermarket z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Supermarket jest dostępny w polskiej wersji językowej z lektorem lub z napisami. Oba warianty są dostępne na wielu różnych stronach internetowych.

Jeśli nie lubisz czytać napisów, wybierz opcję z lektorem – to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą koncentrować się na obrazie i nie martwić się o to, co dzieje się na ekranie.

Jeśli natomiast lubisz czytać napisy, wybierz opcję z napisami – to pozwoli Ci lepiej zrozumieć dialogi i nie przegapić żadnych ważnych informacji.

Warto poświęcic 84 minut na seans online?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, warto zastanowić się, dlaczego warto obejrzeć ten film.

Po pierwsze, Supermarket to naprawdę wciągający thriller, który już od pierwszych minut trzyma w napięciu. Fabuła jest ciekawa i co jakiś czas zaskakuje nowymi zwrotami akcji. Poza tym, film jest doskonale zrealizowany technicznie – kamera i montaż są świetnie dopasowane do rytmu filmu.

Po drugie, obsada aktorska również stoi na wysokim poziomie. Aktorzy świetnie oddają emocje swoich postaci i sprawiają, że widzowie od razu trafiają na właściwy nastrój.

Ostatecznie, film ten jest doskonałą propozycją dla miłośników gatunku, a takich w Polsce jest sporo. Jeśli szukasz dobrej rozrywki i chcesz poczuć dreszczyk emocji, warto poświęcić 84 minuty na seans online.

Dobra wiadomość! Cały film Supermarket możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na obejrzenie filmu Supermarket, to czas to zmienić. Ten thriller wciągnie Cię na długo i pozwoli na krótki wypad do supermarktu w szerszym tego słowa znaczeniu.

Zachęcamy Cię, aby po seansie online podzielić się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.