Świnki (2009) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2009
94 min
6.4
Świnki to polski film z gatunku dramatu, wyreżyserowany przez Roberta Glińskiego. Film został wyprodukowany w 2009 roku, a premiera odbyła się 16 września tego samego...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3237
Teraz ogląda: 253

Wprowadzenie do całego filmu Świnki

Świnki to polski film z gatunku dramatu, wyreżyserowany przez Roberta Glińskiego. Film został wyprodukowany w 2009 roku, a premiera odbyła się 16 września tego samego roku. W filmie występują tacy aktorzy jak Filip Garbacz, Bogdan Koca, Dorota Wierzbicka-Matarelli oraz Piotr Jagielski. Film opowiada historię czternastoletniego Tomka, który mieszka w biednym, przygranicznym miasteczku nękanym bezrobociem. Tomek zakochuje się w Martynie i rozpoczyna poszukiwania sposób na zdobycie pieniędzy i zainteresowania nią. Świnki to film, który z pewnością zapadnie w pamięci widzów – emocjonująca fabuła, dobra gra aktorska, a także ciekawa tematyka to tylko niektóre atuty tego obrazu.

Film Świnki jest dosyć popularny w Polsce, a już teraz dostępny w internecie. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia tego emocjonującego filmu online.

Świnki cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w biednym i nękany bezrobociem miasteczku przygranicznym. Główny bohater – czternastoletni Tomek – jest dobrym uczniem, ale ma jeden problem – mieszka w biedzie, podczas gdy za rzeką Niemcy cieszą się względnym bogactwem. Tomek zakochuje się w Martynie, pięknej dziewczynie, ale nie jest w stanie zaimponować jej swoją sytuacją finansową. Postanawia więc znaleźć sposób, aby zdobyć pieniądze i zainteresować nią sobą.

Świnki to dramaticzna historia o miłości i poszukiwaniach własnej drogi życiowej. Film porusza temat przystosowania się do trudnych warunków życia, walki z biedą i bezrobociem, a także problemów związanych z miłością w okresie dojrzewania.

Postacie fabularne

W filmie Świnki występuje cały szereg interesujących postaci. Pierwszą z nich jest oczywiście główny bohater – czternastoletni Tomek, który mieszka w biednym, przygranicznym miasteczku. Obsadę aktorską dopełnia Marta – piękna dziewczyna, w której Tomek zakochuje się bez pamięci. Pojawia się także ojciec Tomka, który jest wymagający i chciałby, aby syn poszedł w jego ślady i został piłkarzem. W filmie pojawiają się także inni bohaterowie, którzy wpływają na losy Tomka i Martynki.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Świnki?

Film Świnki został wyreżyserowany przez polskiego reżysera – Roberta Glińskiego. Gliński urodził się w 1952 roku w Warszawie i jest absolwentem Wydziału Reżyserii PWSFTviT w Łodzi, gdzie w 1977 roku ukończył studia. W swojej karierze reżyserował już wiele innych filmów, w tym takie jak Młode wilki czy Ciało oraz popularne seriale telewizyjne. Od kilku lat Gliński jest także wykładowcą akademickim, prowadzi zajęcia z reżyserii na warszawskiej Akademii Filmowej.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Świnki występuje cała plejada dobrych aktorów. Główną rolę – czternastoletniego Tomka – zagrał Filip Garbacz, który zyskał popularność dzięki swojej roli w filmie Jestem Mordercą. W obsadzie filmu pojawiają się także m.in. Bogdan Koca, Dorota Wierzbicka-Matarelli oraz Piotr Jagielski, których nazwiska z pewnością będą znanym dla wielu widzów. Granie w dramacie wymaga od aktorów wysokiej kultury aktorskiej – w Świnkach nie brakuje dobrych aktorskich kreacji, które na długo pozostaną widzom w pamięci.

Gdzie obejrzeć Świnki online?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film Świnki online, masz na to szanse! Możesz skorzystać z popularnych serwisów jak Vider, Cda czy Zalukaj. Jeśli jednak interesują Cię również inne polskie filmy, polecamy skorzystanie z wyszukiwarki filmów – alekino.net. To serwis, na którym znajdziesz całe filmy i seriale online, w tym popularne produkcje polskie.

Świnki z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Fani filmów z pewnością docenią fakt, że cały film Świnki jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. To świetna opcja dla widzów, którzy chcieliby lepiej zrozumieć dialogi i zanurzyć się w historię. Zachęcamy do wyboru wersji językowej, która najbardziej odpowiada Twoim preferencjom.

Warto poświęcic 94 minut na seans online?

Oczywiście! Cały film Świnki to emocjonująca i poruszająca historia, która z pewnością zostawi w pamięci każdego widza wiele pozytywnych wrażeń. Film porusza wiele ważnych tematów, takich jak bezrobocie, bieda, miłość w okresie dojrzewania, czy trudne wybory. Fabuła filmu angażuje widza od samego początku, dlatego warto poświęcić 94 minuty na oglądanie tego filmu online.

Dobra wiadomość! Cały film Świnki możesz obejrzeć online już teraz!

To już koniec artykułu, ale jeszcze nie koniec historii. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia całego filmu Świnki online. Film jest dostępny w wielu serwisach streamingowych, a wybór opcji jest dość duży. Będzie to niezapomniane doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci. Po seansie koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzach – jesteśmy ciekawi, co sądzisz o tym emocjonującym filmie!