Switch: Trudno być kobietą (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
104 min
5.8
Switch: Trudno być kobietą, to amerykański film fantastyczno-komediowy, który został wyreżyserowany przez Blake'a Edwardsa. Film opowiada historię Steve'a Brooksa, zagorzałego szowinisty, który zostaje zabity przez...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 6189
Teraz ogląda: 128

Wprowadzenie do całego filmu Switch: Trudno być kobietą

Switch: Trudno być kobietą, to amerykański film fantastyczno-komediowy, który został wyreżyserowany przez Blake’a Edwardsa. Film opowiada historię Steve’a Brooksa, zagorzałego szowinisty, który zostaje zabity przez trzy kobiety, którym złamał serce. Po śmierci trafia na białą ławę, gdzie Bóg daje mu jeszcze jedną szansę. Pozwala mu powrócić na ziemię w ciele kobiety, aby odczuł na własnej skórze, jak mężczyźni jego pokroju traktują płeć piękną. W roli głównej występuje Ellen Barkin jako Amanda, w którą to właśnie Steve wciela się na Ziemi. Czy uda mu się znaleźć miłość i powrócić do raju? O tym przekonacie się oglądając cały film online.

Film powstał w 1991 roku w USA, trwa 104 minuty i jest zaliczany do gatunku fantasy i komedii. Przyciąga uwagę dobrą obsadą i niecodzienną fabułą. Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji obejrzeć Switch: Trudno być kobietą, teraz jest odpowiednia okazja.

Switch: Trudno być kobietą cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Switch: Trudno być kobietą rozgrywa się w Kalifornii i to właśnie tam Steve zostaje zamordowany przez trzy kobiety, których serca złamał. Po śmierci trafia przed Boga, który daje mu ostatnią szansę. Proponuje mu wcielenie się w kobietę o imieniu Amanda, by poznał perspektywę kobiet. Jeśli Amanda zdobędzie miłość, to Steve zostanie przyjęty do raju. W innym wypadku trafi do piekła. Steve, jako Amanda za wszelką cenę stara się odnaleźć miłość, a to, co się dzieje potem, już należy do fantastycznej i pełnej humoru opowieści.

Postacie fabularne

W filmie Switch: Trudno być kobietą wśród bohaterów znajdziemy m.in.:

– Steve Brooks – zagorzły szowinista wcielający się w kobietę o imieniu Amanda.
– Amanda Brooks – przyjaciółka Steva, która właściwie to ona jest nim w obecnej rzeczywistości.
– Walter Stone – były pracodawca Steva.
– Margo – sekretarka Waltera, która jest jedną z kobiet, która postanowiła zemścić się na Stevie.
– Liz – była dziewczyna Steve’a, która również postanowiła zemścić się na nim.
– Sheila – była żona Steve’a, która go zdradzała i również postanowiła go ukarać.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Switch: Trudno być kobietą?

Za reżyserię filmu Switch: Trudno być kobietą odpowiada Blake Edwards. To on zajął się kierowaniem ekipą filmową, przeprowadzeniem castingów, a także zdecydował o różnych aspectach filmu. Blake Edwards był amerykańskim reżyserem, jaki skupiał się głównie na produkcji komedii. Wcześniej za swoją pracę został uhonorowany nagrodami Złotego Globu i Oscara. Przez lata pracował na planie wielu popularnych filmów, w tym np. na planie Diamentowej gorączki czy też Hollywood klatka po klatce.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Switch: Trudno być kobietą na ekranie zobaczymy między innymi:
– Ellen Barkin jako Amanda Brooks
– Jimmy Smits jako Walter Stone
– JoBeth Williams jako Elizabeth Rawlings
– Lorraine Bracco jako Sheila Faxton
– Tony Roberts jako Arnold Freidkin
– Perry King jako Steve Brooks
– Bruce Payne jako True Masefield
– Lysette Anthony jako Clarissa/”Muffin”
– Victoria Mahoney jako Margo
– Basil Hoffman jako Arnold Freidkin

Ellen Barkin zagrała w wielu popularnych filmach, takich jak np. Ocean’s Thirteeen, Wszystkie moje kobiety czy Tęsknota i samotność. Jimmy Smits wystąpił między innymi w serialach Jak zapędzić mamuśkę, Dexter, a także Commander in Chief. JoBeth William znana jest przede wszystkim z roli Diane Freeling w filmie Poltergeist. Lorraine Bracco zagrała m.in. w Mafiach, a Tony Roberts wystąpił między innymi w Annie Hall oraz pt Hrabia Monte Christo. Perry King znany jest między innymi z roli Kongresmena Kane’a w serialu Melrose Place.

Gdzie obejrzeć Switch: Trudno być kobietą online?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film Switch: Trudno być kobietą online, można go znaleźć na wielu stronach internetowych. Film został udostępniony przez Vider, CDA i Zalukaj. Ponadto, w sieci dostępna jest wyszukiwarka filmów, takich jak np. alekino.net, w której można znaleźć Switch: Trudno być kobietą online jako jeden z wielu dostępnych tytułów.

Switch: Trudno być kobietą z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Ciekawą opcją dla widzów z Polski jest możliwość obejrzenia Switch: Trudno być kobietą online z lektorem. Dzięki niemu oglądanie filmu jest o wiele prostsze i przyjemniejsze, ponieważ polski lektor tłumaczy to, co mówią bohaterowie filmu. Ostatecznie, można wybrać ostateczną opcję, czyli dokładne napisy lub dubbing, aby bez przeszkód w pełni zanurzyć się w fabule filmu.

Warto poświęcić 104 minut na seans online?

Odpowiedź brzmi zdecydowanie TAK! Switch: Trudno być kobietą to film pełen przygód, humoru, ale i refleksji nad stereotypami płciowymi. Bez wątpienia, film posiada sporo momentów, które są w stanie rozśmieszyć, ale poza tym fabuła skupia się na głębszych kwestiach. Film porusza tematy nie tylko związane z płcią, ale i miłością, zemstą oraz uzależnieniami. Warto zobaczyć go z uwagi na interesującą, niestandardową fabułę oraz świetną grę aktorską.

Dobra wiadomość! Cały film Switch: Trudno być kobietą możesz obejrzeć online już teraz!

Switch: Trudno być kobietą to pełna humoru i niespodzianek opowieść, idealna na wieczorne oglądanie. Poświęć jednocześnie dobrą zabawę, a także refleksję nad tym, jak często opieramy się na stereotypach. Przyjmuje różne formy, przyciągając uwagę widowni w każdym wieku. Dziś mamy możliwość obejrzenia go online, co jest idealną okazją dla wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć tego filmu. Namawiamy do obejrzenia, a po seansie zachęcamy do zostawienia własnych uwag w komentarzach!