Szansa dla karierowicza (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
83 min
5.8
Czy zdarzyło Ci się kiedyś spać w sklepie, zostając zamkniętym tam na całą noc? Oto fabuła, którą zobaczymy w filmie "Szansa dla karierowicza". W rolach...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 7832
Teraz ogląda: 372

Wprowadzenie do całego filmu Szansa dla karierowicza.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś spać w sklepie, zostając zamkniętym tam na całą noc? Oto fabuła, którą zobaczymy w filmie „Szansa dla karierowicza”. W rolach głównych Jennifer Connelly i Frank Whaley. Film opowiada o Josie, ekscentrycznej córce milionera, która bawiąc się w centrum handlowym zostaje zamknięta na noc w sklepie. Tam odnawia znajomość z Jimem Dodgem, który podkochiwał się w niej już w liceum, a obecnie pracuje tam jako sprzątacz. Narodzi się między nimi uczucie, a ich rozmowę przerywa pojawienie się dwóch uzbrojonych bandytów. Josie przyłącza się do napastników, a Jim nie podejrzewa, że dziewczyna ma w tym ukryty zamiar.

” Szansa dla karierowicza” to mieszanka komedii i romansu, a reżyserem jest Bryan Gordon. Film ma 83 minuty długości, a premiera odbyła się w 1991 roku w USA. Dostępny jest online w wielu serwisach – polecamy skorzystać z wyszukiwarki filmów na alekino.net, gdzie filmy są oferowane w różnych jakościach.

Szansa dla karierowicza cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film „Szansa dla karierowicza” rozgrywa się w centrum handlowym, gdzie Josie zostaje zamknięta na noc. Znajduje tam życiową szansę, odnawiając znajomość z Jimem, swoim dawnym kolegą ze szkoły.

W czasie pobytu w sklepie do pary dołączają dwaj uzbrojeni bandyci. Josie postanawia do nich dołączyć, a Jim zostaje zaskoczony jej zachowaniem.

Postacie fabularne

W filmie „Szansa dla karierowicza” zobaczymy takie postacie jak:
– Josie, córkę milionera, która zostaje zamknięta w sklepie na noc
– Jima Dodgem, sprzątacza w sklepie, który spotyka ponownie Josie
– uzbrojeni bandyci

Josie odgrywa główną rolę w filmie. Jest osobowością ekscentryczną, a jej postać zadziwia widza swoją odwagą i zdecydowaniem.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Szansa dla karierowicza?

Reżyserem filmu „Szansa dla karierowicza” jest Bryan Gordon. Amerykański reżyser i scenarzysta, znany najbardziej za jego pracę w telewizji, ale także i w kinie. Jest on laureatem nagrody Emmy za reżyserię serialu „Cudowne lata” i Złotego Globu za reżyserię serialu „Pokolenie X”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główne role w filmie „Szansa dla karierowicza” odegrali Jennifer Connelly (Josie), Frank Whaley (Jim), Dermot Mulroney (znany jako Nash z „Moje drzwi są zawsze otwarte”), Kieran Mulroney (Lawrence z „Kiepskiej roboty”) oraz John M. Jackson (JAG). Jennifer Connelly jest aktorką, która zdobyła uznanie po występie w filmie „Piękny umysł”, gdzie zagrała jedną z głównych ról.

Gdzie obejrzeć Szansa dla karierowicza online?

Film „Szansa dla karierowicza” dostępny jest online na wielu serwisach. Polecamy skorzystać z wyszukiwarki filmów na alekino.net, gdzie filmy są oferowane w różnych jakościach. Można również obejrzeć film na vider, cda lub zalukaj.

Szansa dla karierowicza z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film „Szansa dla karierowicza” dostępny jest z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem, dzięki czemu widzowie z Polski mogą cieszyć się filmem w swoim ojczystym języku. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję podczas seansu na informacyjnym serwisie.

Warto poświęcic 83 minut na seans online?

” Szansa dla karierowicza” to film, który warto obejrzeć. To pełna humoru i romantyzmu opowieść, która z pewnością przypadnie do gustu wielu widzom. Z jednej strony mamy szansę przeżyć ciekawą przygodę w centrum handlowym, a z drugiej obejrzeć historię miłosną, która poruszy nasze serce.

Dobra wiadomośc! Cały film Szansa dla karierowicza możesz obejrzeć online już teraz!

Czas na seans! Film „Szansa dla karierowicza” jest już dostępny online, więc nie ma powodu, aby czekać. Zachęcamy do obejrzenia i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy. I pamiętaj – jeśli szukasz dobrego filmu, to „Szansa dla karierowicza” jest świetnym wyborem!