Szczęściarz (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
96 min
5.8
Zapraszamy na niezapomnianą przygodę pełną humoru i niespodzianek. Film Szczęściarz to komedia, która błyskawicznie zdobyła serca widzów. Produkcja została stworzona w USA w roku 1991,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1061
Teraz ogląda: 301

Wprowadzenie do całego filmu Szczęściarz.

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę pełną humoru i niespodzianek. Film Szczęściarz to komedia, która błyskawicznie zdobyła serca widzów. Produkcja została stworzona w USA w roku 1991, a wyreżyserowała ją wyjątkowo utalentowana Nadia Tass. W filmie występują znane nazwiska, takie jak Martin Short, Danny Glover i Sheila Kelley. Czas trwania filmu to 96 minut, ale gwarantujemy, że nie poczujesz, kiedy minie ta czas. Szczęściarz zachwyci Cię swoją kreatywnością i oryginalnością. Co ważne, film jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych online! Przekonaj się, dlaczego Szczęściarz stał się ikoną światowej kinematografii.

Szczęściarz cały film – najważniejsze informacje o fabule

Fabuła filmu Szczęściarz rozgrywa się różnych miejscach w Meksyku. Głównym bohaterem filmu jest Eugene Proctor, pechowiec, któremu nic nie wychodzi w życiu. W końcu, wbrew swojej woli, zostaje wysłany przez swojego szefa do Meksyku w poszukiwaniu zaginionej córki. Wraz z doświadczonym detektywem, Raymondem Campanellą, zaczynają szukać dziewczyny. Wszystko to jednak szybko zamieniają się w koszmar, kiedy okazuje się, że także Campanella jest pechowcem, a Eugene ma wyjątkowe szczęście do wpadania w komiczne sytuacje. Co ciekawe, poszukiwania córki szefa są okazją dla bohaterów do przełamania swojego pecha i odkrycia w sobie masy odwagi i determinacji.

Postacie fabularne

W filmie Szczęściarz występują następujące postacie:
– Eugene Proctor, szalenie pechowy człowiek, zagrał go Martin Short,
– Raymond Campanella, doświadczony detektyw, Harry Shearer,
– Valerie, zaginiona córka szefa Eugena, Sheila Kelley,
– szef, Sam Wanamaker.
– Kelso, Scott Wilson
– Esquerra, Sharlene Martin,
– Gomez, Jorge Russek,
– Polizzi, Jorge Luke,
– Maria, Ariane Pellicer.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Szczęściarz?

Za wyreżyserowanie filmu Szczęściarz odpowiada utalentowana Nadia Tass. Reżyserka urodziła się i dorastała w Australii, gdzie studiowała reżyserię. Na swoim koncie ma wiele znakomitych produkcji i nagród. Znana jest przede wszystkim jako reżyser filmów, takich jak „Malcolm”, „Amy”, „The Big Steal”, czy „The Miracle Worker”. Wszystkie produkcje są wyjątkowe swoją kreatywnością i nietuzinkowym podejściem do tematu. Tass zawsze stara się uwypuklić w każdym z filmów jego oryginalność i odwagę, czego rezultatem jest utrwalenie jej w ścisłej czołówce najlepszych reżyserów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Szczęściarz zobaczymy takie gwiazdy Hollywood, jak Martin Short, Danny Glover, Harry Shearer i many innych. Choć o aktorach samych w sobie można by pisać godzinami, to wymienimy jednak tylko niektóre z ich najważniejszych filmów i produkcji telewizyjnych.

– Martin Short – „The Santa Clause 3: The Escape Clause”, „Inherent Vice”, „Three Amigos!”.
– Danny Glover – „Lethal Weapon”, „The Color Purple”, „Witness”.
– Harry Shearer – „The Truman Show”, „Saturday Night Live”, „A Mighty Wind”.
– Sheila Kelley – „Matchstick Men”, „L.A. Law”, „Lost”.

Gdzie obejrzeć Szczęściarz online?

Jeśli chcesz obejrzeć Szczęściarz online, możesz to zrobić na wielu platformach. Film jest dostępny na vider, cda, zalukaj oraz na stronie alekino.net. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net, gdzie znajdziesz nie tylko Szczęściarza, ale też wiele innych ciekawych produkcji.

Szczęściarz z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Zachęcamy również do obejrzenia Szczęściarza z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. Dzięki temu, film stanie się jeszcze bardziej zrozumiały i przyjemny. Wybór zależy tylko od Ciebie.

Warto poświęcic 96 minut na seans online?

Zdecydowanie tak! Film Szczęściarz to prawdziwa perełka wśród komedii. Ma świetnie zarysowaną fabułę, fantastyczną obsadę oraz wiele śmiesznych sytuacji, które zapadną na długo w Twoja pamięć. Szczególnie teraz, w trudnym czasie pandemicznym, warto sięgnąć po taką pozycję, która rozśmieszy nas i poprawi humor. Zapraszamy do obejrzenia Szczęściarza już teraz!

Dobra wiadomośc! Cały film Szczęściarz możesz obejrzeć online już teraz!

Zachęcamy do obejrzenia całego filmu Szczęściarz. Film posiada wszystko, co najlepsze w kinematografii – dobry humor, wspaniałą obsadę i nietuzinkowy pomysł na fabułę. Obejrzenie tego filmu to doskonały pomysł na wieczór w gronie najbliższych lub samodzielne rozrywki. Przekonaj się, dlaczego Szczęściarz to film kultowy i ikona światowej kinematografii. Zachęcamy również do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem.