Sztos 2 (2012) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2012
99 min
4.1
Jeśli szukasz dobrej komedii z wątkami kryminalnymi, to koniecznie musisz obejrzeć Sztos 2. Ten film to kontynuacja znanej już polskiej produkcji, która zyskała uznanie widzów...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4508
Teraz ogląda: 307

Wprowadzenie do całego filmu Sztos 2.

Jeśli szukasz dobrej komedii z wątkami kryminalnymi, to koniecznie musisz obejrzeć Sztos 2. Ten film to kontynuacja znanej już polskiej produkcji, która zyskała uznanie widzów w latach 90. Teraz możesz wrócić do kultowego Syneka i zobaczyć, co przyniosło mu życie we współczesnej Polsce.

Sztos 2 przyciąga uwagę nie tylko ze względu na znakomitą obsadę, ale także niesamowitą intrygę, która rozgrywa się w Polsce w okresie stanu wojennego. Ten film jest połączeniem śmiechu, emocji i trzymającej w napięciu akcji. To produkcja, która z całą pewnością spodoba się każdemu, kto lubi dobre kino.

Film Sztos 2 swoją premierę miał w 2012 roku. Produkcja ta trwa około 99 minut i została wyprodukowana w Polsce. To komedia i kryminał, który przyciąga uwagę widzów różnego wieku i poglądów.

Jeśli jeszcze nie miałeś okazji obejrzeć Sztos 2, to nie czekaj dłużej. Ten film jest dostępny online na wielu platformach streamingowych. Zachęcamy do zobaczenia go i przeżycia wspaniałych chwil.

Sztos 2 cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Sztos 2 rozgrywa się w roku 1981, w początkowym okresie stanu wojennego. Pokątnie handlujący obcymi walutami hazardzista Synek oraz jego podopieczny Janek wybierają się do Sopotu, po pobycie w Zakopanem. Po drodze zatrzymują się w Krakowie u Markiza, który zleca im przetransportowanie działacza Solidarności do Warszawy.

Jednak ich szczęście zawodzi, gdy wpadają w ręce milicji. Ratuje ich oficer SB Mietek Królikowski i proponuje im układ. Chce, by skupowali dla niego walutę obcą. Synek i Janek zwracają się o pomoc do Eryka i planują oszukanie bezpieki.

Fabuła rozwija się w szybkim tempie, a każda sekunda dostarcza nowych emocji i trzyma widza w napięciu. To film, który zaskakuje i bawi jednocześnie.

Postacie fabularne

W filmie Sztos 2 występuje wiele interesujących postaci, które przyczyniają się do rozwijającej się intrygi.

Synek jest głównym bohaterem i rolą, którą zagrał Cezary Pazura. To hazardzista i oszust, który wraz ze swoim przyjacielem staje w obliczu trudnego zadania. Janek, granego przez Borysa Szyca, jest jego podopiecznym i zawsze wiernym towarzyszem w każdej przygodzie.

W filmie można również spotkać postacie takie jak oficer SB Mietek Królikowski (Bogusław Linda), wyjątkowo sprytnego zleceniodawcę Eryka (Edward Linde-Lubaszenko), działacza Solidarności Markiza (Jan Nowicki) i wielu innych interesujących postaci, które dodają smaku tej ciekawej produkcji.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Sztos 2?

Za reżyserię Sztos 2 odpowiada Olaf Lubaszenko. To znany polski aktor, reżyser i producent filmowy. Olaf znany jest przede wszystkim ze swoich ról w filmach takich jak, „Panny i Wdowy”, „Zmiennicy 2” czy „Psy”. Na swoim koncie ma także kilka udanych reżyserii, takich jak „Nocne gry” czy „Chłopaki nie płaczą”.

Oprócz kariery w filmie, Olaf jest również dyrektorem teatru im. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim. Jest on jednym z najbardziej wszechstronnych artystów w Polsce i z jego wytwornią kojarzy się wyjątkowo dobre kino.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Obsada filmu Sztos 2 to najlepsi aktorzy polscy, którzy stworzyli znakomitą atmosferę w filmie. W rolach głównych zobaczymy Cezarego Pazurę oraz Borysa Szyca, którzy zawsze potrafią rozśmieszyć publiczność swoimi rolami.

Nie mniejszą rolę odgrywa w tym filmie także Bogusław Linda, znany z takich produkcji jak Kroll, Czwarta władza czy Pułkownik Kwiatkowski. Na ekranie pojawiają się też Ewa Gawryluk, Janusz Józefowicz, Bartłomiej Topa, Mirosław Zbrojewicz, Michał Milowicz i wielu innych wyjątkowych aktorów.

Gdzie obejrzeć Sztos 2 online?

Jeśli chcesz zobaczyć Sztos 2, bez wychodzenia z domu, to koniecznie skorzystaj z jednej z wielu dostępnych platform streamingowych. Film można obejrzeć między innymi na Vider, CDA oraz Zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z naszej wyszukiwarki filmów – alekino.net i znalezienia dla siebie najlepszej oferty.

Sztos 2 z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dobrą wiadomością jest fakt, że cały film Sztos 2 jest dostępny z lektorem specjalnie dla widzów z Polski. Istnieje również możliwość oglądania produkcji z napisami lub z polskim dubbingiem. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji widzów.

Warto poświęcic 99 minut na seans online?

Absolutnie tak! Sztos 2 to film, który bawi i trzyma w napięciu do samego końca. To produkcja, która od lat cieszy się popularnością wśród widzów i zawsze przyciąga emocje oraz wspaniałą zabawę.

Warto obejrzeć ten film ze względu na znakomitą obsadę, świetny scenariusz oraz doskonałość produkcji. To film, który doskonale pasuje na wieczorny seans w gronie przyjaciół lub w samotności.

Dobra wiadomośc! Cały film Sztos 2 możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz wspaniałej zabawy i chcesz zobaczyć doskonałą produkcję, to zapraszamy do obejrzenia całego filmu Sztos 2 online już teraz. Jest to produkcja, której nie może zabraknąć w Twojej bibliotece filmowej.

A ty? Widziałeś już Sztos 2? Czy chcesz podzielić się swoimi wrażeniami z innymi czytelnikami? Napisz nam w sekcji komentarzy poniżej i poczuj się wolny, aby polecić ten film swoim znajomym.