Sztos (1997) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1997
90 min
6.5
Jeśli lubisz kryminalne filmy i poszukujesz interesującej propozycji na nudny wieczór, to koniecznie musisz zobaczyć film Sztos. To jedna z najbardziej znanych polskich produkcji z...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3057
Teraz ogląda: 229

Wprowadzenie do całego filmu Sztos

Jeśli lubisz kryminalne filmy i poszukujesz interesującej propozycji na nudny wieczór, to koniecznie musisz zobaczyć film Sztos. To jedna z najbardziej znanych polskich produkcji z gatunku kryminałów i jednocześnie jedna z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych. Filmem tym zachwyciły się już całe pokolenia, a teraz Ty również masz okazję doświadczyć jego magii.

Sztos to polski film z 1997 roku, którego reżyserem jest Olaf Lubaszenko. W rolach głównych występują między innymi Cezary Pazura, Jan Nowicki oraz Ewa Gawryluk. Fabuła skupia się na dwóch mężczyznach, którzy planują ostatni przekręt, zanim zakończą swoją kryminalną działalność. Film ten to prawdziwa gratka dla miłośników kryminalnych historii z nieco lżejszym podejściem, pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji. Cały film Sztos trwa 90 minut i dostępny jest do oglądania online.

Sztos cały film – najważniejsze informacje o fabule

Sztos to film, którego akcja rozgrywa się na polskim Wybrzeżu na początku lat siedemdziesiątych. Główni bohaterowie to dwaj kumple – Eryk (Jan Nowicki) i Synek (Cezary Pazura), którzy tak naprawdę nie są zbyt dotknięci lojalnością wobec siebie. Mężczyźni decydują się na ostatni przekręt w swojej karierze przestępczej i postanawiają okraść turystów z ich portfeli dewizowych.

Niestety, ich plan nie wychodzi jak należy i szybko się rozpada na kawałki. Bohaterowie są zmuszeni zmagać się z kolejnymi przygodami, nierzadko z bardzo niebezpiecznymi ludźmi, aby odzyskać swoje pieniądze. Film opowiada o przyjaźni, zdradzie, miłości i szaleństwie.

Postacie fabularne

– Eryk (Jan Nowicki) – starszy kumpel, wytrawny hochsztapler
– Synek (Cezary Pazura) – młodszy, ambitny i trochę naiwny kumpel, dla którego łatwiejszym wyjściem jest droga przestępcza niż szukanie zwykłej pracy
– Grucha (Edward Linde-Lubaszenko) – osoba, z którą Eryk ma poprzednie nieuregulowane sprawy i która przysparza mu sporo kłopotów
– Pietrek (Janusz Józefowicz) – właściciel hotelu, w którym zatrzymują się Eryk i Synek
– Olka (Ewa Gawryluk) – dziewczyna Syenka, która wpływa na kształtowanie się jego charakteru

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Sztos?

Reżyserem filmu Sztos jest Olaf Lubaszenko – aktor, reżyser, scenarzysta i producent. Urodził się w 1968 roku w Wrocławiu. Znany jest przede wszystkim ze swoich ról aktorskich, jednak również jego praca reżyserska zdobyła już wiele pochwał i wyróżnień. Do jego największych sukcesów jako reżysera należą filmy „Chłopaki nie płaczą” oraz „Kochaj i rób co chcesz”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Sztos występują między innymi takie gwiazdy polskiego kina jak Cezary Pazura, Jan Nowicki, Ewa Gawryluk, Janusz Józefowicz czy Leon Niemczyk. Każda z wymienionych osób ma już na swoim koncie wiele sukcesów filmowych i serialem, które przyniosły im duże uznanie widzów. Dzięki swoim talentom i włożonej pracy w swoje role, aktorzy w „Sztosie” prezentują się z jak najlepszej strony.

Gdzie obejrzeć Sztos online?

Jeśli chcesz zobaczyć cały film Sztos online, możesz skorzystać z różnych opcji. Film jest dostępny na wielu portalach streamingowych, takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Warto również spróbować swoich sił w wyszukiwaniu filmów na stronie Alekino.net.

Sztos z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Sztos jest udostępniony z polskim lektorem, napisami lub dubbingiem. To doskonała opcja dla widzów, którzy wolą oglądać filmy w języku polskim. Bez względu na to, jaką formę wybierzesz, film zapewni Ci dawkę rozrywki i pozytywnych emocji.

Warto poświęcić 90 minut na seans online?

Oczywiście! Film Sztos to klasyczna propozycja wśród polskiej kinematografii. To historia, która składa się z wielu wątków i zaskakujących zwrotów akcji. Wszystko to zostało osadzone w specyficznej, kultowej atmosferze lat siedemdziesiątych na polskim Wybrzeżu. Sztos to jedna z tych produkcji, po których zawsze czujemy się lepiej, wywołując u nas uśmiech na twarzy.

Dobra wiadomość! Cały film Sztos możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli nie widziałeś jeszcze filmu Sztos, to koniecznie musisz to nadrobić jak najszybciej. Film ten zapewni Ci streszczenie polskiej rzeczywistości z lat siedemdziesiątych, ale też wiele pozytywnych emocji. Przekonaj się sam, jak wielkie wrażenie na Tobie zrobi to kultowe dzieło polskiej kinematografii. Znajdziesz je w sieci w wielu dostępnych formatach, w tym w języku polskim. Po obejrzeniu filmu zachęcamy Cię do podzielenia się swoją opinią w komentarzu poniżej.