Sztuczki (2007) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2007
95 min
7
Sztuczki to polski dramat z elementami komedii, który został wyreżyserowany przez znakomitego reżysera Andrzeja Jakimowskiego. Film został wyprodukowany w Polsce i swoją premierę miał w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4602
Teraz ogląda: 261

Wprowadzenie do całego filmu Sztuczki

Sztuczki to polski dramat z elementami komedii, który został wyreżyserowany przez znakomitego reżysera Andrzeja Jakimowskiego. Film został wyprodukowany w Polsce i swoją premierę miał w 2007 roku. Czas trwania filmu to 95 minut. Sztuczki to historia rodzeństwa Stefka i Elki, których wychowuje samotna matka. Głównym bohaterem filmu jest Stefek, który ma nadzieję, że kiedyś uda mu się przekonać swojego ojca do powrotu do rodziny. Film zyskał uznanie krytyków i publiczności, a teraz możesz obejrzeć Sztuczki online. Film jest dostępny na wielu platformach online, m.in. na zalukaj, cda, vider oraz na stronie alekino.net.

Sztuczki cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się na polskiej prowincji. Tytułowy bohater, Stefek, spędza dnie na zabawie na torach kolejowych. Kiedy jego starsza siostra wyjeżdża za granicę, Stefek czuje się jeszcze bardziej samotny. Pewnego dnia na peronie spotyka mężczyznę z teczką, który wydaje mu się, że to ich ojciec. Chłopiec postanawia przekupić los, byleby rodzice znów się spotkali. Sztuczki to historia o nauce życia na trudnej drodze do dorosłości. Film opowiada o miłości, tęsknocie, samotności i jednocześnie o pozornie zwyczajnych, ale wielkich zdarzeniach, które zmieniają życie bohaterów.

Postacie fabularne

W filmie Sztuczki występuje wiele postaci. Do głównych bohaterów należą Stefek i Elka, rodzeństwo wychowywane przez samotną matkę. Są to bohaterowie, z którymi możemy się utożsamić. Stefek jest dzieckiem, które marzy o ponownym połączeniu rodziny. Elka z kolei to bohaterka, która stara się odnaleźć w życiu swoje miejsce. W filmie pojawiają się też inni bohaterowie, m.in. mężczyzna z teczką, z którym Stefek spotyka się na peronie, a który wydaje mu się ojcem. W filmie możemy także zobaczyć matkę bohaterów, ludzi z miasta oraz zwykłych ludzi z prowincji.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Sztuczki?

Reżyserem filmu Sztuczki jest Andrzej Jakimowski, którego kariera rozpoczęła się w latach 90. XX wieku. Początkowo zajmował się produkcją filmów dokumentalnych, ale już w 2005 roku wyreżyserował swój pierwszy pełnometrażowy film pt. „Z odzysku”. Ten film zdobył kilka nagród na festiwalach filmowych. Sztuczki to jego kolejny film, który zdobył wiele nagród oraz uznanie krytyków i widzów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Sztuczki występują wybitni polscy aktorzy, m.in. Damian Ul, Ewelina Walendziak, Tomasz Sapryk i Rafał Guzniczak. Wszyscy wykonali świetną pracę, dzięki czemu film wydaje się bardzo autentyczny. Z pewnością warto zwrócić uwagę na postać Stefka, granej przez Damiana Ula, która zrobiła duże wrażenie na widzach. Poza tym na ekranie pojawią się Joanna Liszowska, Iwona Fornalczyk, Andrzej Golejewski, Grzegorz Stelmaszewski, Simeone Matarelli czy Katarzyna Kołeczek.

Gdzie obejrzeć Sztuczki online?

Film Sztuczki jest dostępny online na wiele różnych sposobów. Można obejrzeć go na stronach likev, cda, vider oraz na stronie alekino.net. To właśnie tam znajdziesz najwygodniejszy i najszybszy sposób na obejrzenie Sztuczek. Wszystkie te strony oferują wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz polskie napisy. Alekino.net to również wyszukiwarka filmów, dzięki której można znaleźć nie tylko Sztuczki, ale też wiele innych filmów, włączając w to filmy zagraniczne i polskie klasyki.

Sztuczki z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać filmy z polskim lektorem, to na pewno ucieszy Cię fakt, że film Sztuczki również jest dostępny w tej wersji. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie lubią czytać napisów lub chcą po prostu skupić się na obrazie. Oczywiście, na podobieństwo wersji z napisami, Sztuczki z lektorem również można obejrzeć na wiele różnych stronach internetowych.

Warto poświęcić 95 minut na seans online?

Zdecydowanie tak! Sztuczki to film, który z pewnością zainteresuje wiele osób i dostarczy im wiele wrażeń. Film ten opowiada o prawdziwych emocjach, o miłości, tęsknocie, samotności i wiele, wiele więcej. Jest to film, który z pewnością dotknie widzów swoją autentycznością i wartościami, jakie przekazuje. Chcąc dowiedzieć się więcej, warto obejrzeć cały film online już teraz.

Dobra wiadomość! Cały film Sztuczki możesz obejrzeć online już teraz!

Świetnie, że chcesz obejrzeć Sztuczki online! Na pewno nie pożałujesz swojej decyzji. Film ten to wspaniała opowieść o miłości, tęsknocie i samotności. Dostępność Sztuczek online ułatwia oglądanie i sprawia, że każdy może zobaczyć ten film. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu już teraz i podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy.