Tam i z powrotem (2002) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2002
102 min
7.2
"Tam i z powrotem" to naprawdę wartościowy film, który zdecydowanie warto obejrzeć. W filmie z 2002 roku poznamy historię Andrzeja Hoffmana, wybitnego lekarza mieszkającego w...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2497
Teraz ogląda: 210

Wprowadzenie do całego filmu Tam i z powrotem

„Tam i z powrotem” to naprawdę wartościowy film, który zdecydowanie warto obejrzeć. W filmie z 2002 roku poznamy historię Andrzeja Hoffmana, wybitnego lekarza mieszkającego w Łodzi, który po wojnie spędził kilka lat w więzieniu. Pewnego dnia spotyka on swojego znajomego z czasów partyzantki, Piotra, który chce jak najszybciej opuścić Polskę i rozpocząć nowe, lepsze życie na zachodzie. Jedynym sposobem na zdobycie paszportu i pieniędzy jest dla Piotra napad na bank. Oboje postanawiają działać razem, aby urzeczywistnić plan. W rolach głównych zobaczymy Janusza Gajosa oraz Jana Frycza. Reżyserem filmu był Wojciech Wójcik, a czas trwania wynosi 102 minuty. Film ten świetnie łączy gatunki akcji, dramatu i kryminalu, a jego produkcja odbyła się w Polsce. „Tam i z powrotem” to film, który z pewnością nie zostawi nikogo obojętnym.

Film „Tam i z powrotem” cieszył się sporym zainteresowaniem w momencie swojej premiery i nadal jest bardzo popularny. Dzięki internetowi możemy obejrzeć go online w różnych wersjach i z polskim lektorem.
Jeśli szukasz dobrego filmu na wieczór, „Tam i z powrotem” na pewno się sprawdzi.

Tam i z powrotem cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Polsce w 1965 roku. Andrzej Hoffman, wybitny lekarz, spotyka swojego znajomego ze starych czasów – Piotra, który pragnie zrobić wszystko, aby opuścić Polskę i rozpocząć nowe życie na zachodzie. Jego jedynym sposobem na zdobycie paszportu i pieniędzy jest dokonanie napadu na bank. Andrzej postanawia pomóc Piotrowi, aby w ten sposób zdobyć potrzebne mu pieniądze i paszport, dzięki któremu mógłby spotkać się z rodziną, mieszkającą na Wyspach Brytyjskich. Razem planują napad na konwój bankowy, który pozwoli im zrealizować swoje cele.

Postacie fabularne

W filmie „Tam i z powrotem” spotkamy się z różnymi postaciami, które wnoszą wiele do fabuły.
Andrzej Hoffman, będący wybitnym lekarzem, podjął się pomóc swojemu starymi znajomym, Piotrowi, w zdobyciu paszportu i pieniędzy. Piotr marzył o opuszczeniu Polski i rozpoczęciu nowego życia na zachodzie, jednak jedynym sposobem na to było dokonanie napadu na bank. Razem z Andrzejem planują napad na konwój bankowy, który ma pozwolić im spełnić marzenia. W rolę Andrzeja wcielił się Janusz Gajos.
Piotr, znajomy Andrzeja z czasów partyzantki, marzy o tym, aby opuścić Polskę i rozpocząć nowe życie na zachodzie. Aby to osiągnąć, musi zdobyć pieniądze i paszport. Jedynym sposobem na to jest dokonanie napadu na bank. Piotr do tej pory przygotowywał swój plan, jednak potrzebował wspólnika. Teraz pozyskał go w osobie Andrzeja. W rolę Piotra wcielił się Jan Frycz.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Tam i z powrotem?

Reżyserem filmu „Tam i z powrotem” jest Wojciech Wójcik. To postać znana w świecie filmowym, która swoją karierę rozpoczęła w latach 80-tych XX wieku. Tworzy on filmy między innymi dla telewizji. zdecydował się na stworzenie filmu „Tam i z powrotem”, aby pokazać historię kilku bohaterskich postaci, którzy próbują osiągnąć swe cele, mimo przeciwności losu. Inne jego filmy to na przykład „Polski crash” czy „Tylko mnie kochaj”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie „Tam i z powrotem” zobaczymy znanych i cenionych aktorów. W rolę Andrzeja wcielił się Janusz Gajos, znany widzom między innymi z takich filmów jak „C.K. Dezerterzy” oraz „Zmiennicy”. Jan Frycz, który gra Piotra, wystąpił także w „Krollu” czy „Sara”. Do obsady dołączają także aktorzy, tacy jak Mirosław Baka, Olaf Lubaszenko, Edyta Olszówka, Krzysztof Kołbasiuk, Sławomir Orzechowski, Waldemar Błaszczyk, Paweł Burczyk oraz Waldemar Czyszak.

Gdzie obejrzeć Tam i z powrotem online?

Film „Tam i z powrotem” możemy obejrzeć online na platformach takich jak vider, cda, zalukaj oraz innych. Jeśli szukamy dobrego filmu, który z jednej strony będzie poruszający, a z drugiej zapewni nam mocne wrażenia, to „Tam i z powrotem” jest dokładnie tym, czego potrzebujemy. Jeśli nie wiemy, gdzie obejrzeć film online, możemy skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net.

Tam i z powrotem z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

„Tam i z powrotem” jest dostępny dla widzów w różnych wersjach językowych, w tym także z polskim lektorem. Osoby, które wolą oglądać filmy z lektorem, mogą odszukać tę wersję online. Z kolei osoby, które preferują napisy do filmu, także będą zadowolone z tego, że film jest łatwo dostępny w takiej wersji. Dla tych, którzy cenią sobie dobry dubbing, dostępna jest także wersja z polskim dubbingiem. Bez względu na to, jaka wersja będzie dla Was najlepsza, film „Tam i z powrotem” jest dostępny w każdej z nich.

Warto poświęcic 102 minut na seans online?

Film „Tam i z powrotem” to produkcja, która warto obejrzeć nie tylko ze względu na świetny scenariusz i doskonałych aktorów, ale także ze względu na historię, która jest wciągająca i pełna napięcia. To film, który każdej osobie zapewni emocje i wrażenia, które na długo zapadną w pamięć. Warto poświęcić 102 minuty na seans online, aby poznać historię Andrzeja i Piotra i śledzić swoje losy aż do zakończenia filmu.

Dobra wiadomośc! Cały film Tam i z powrotem możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz dobrego filmu, który dostarczy Ci mocnych wrażeń i emocji, nie wyjdziesz rozczarowany po obejrzeniu filmu „Tam i z powrotem”. Dzięki internetowi możemy obejrzeć go online na różnych platformach dostępnych dla nas. Warto sobie pozwolić na dobry film, który nie tylko dostarcza rozrywkę, ale też przekazuje ważne wartości i tematy, które warto poruszać w życiu. Zachęcamy do obejrzenia filmu i podzielenia się swoją opinią w komentarzach pod tym artykułem.