Tentacles (2021) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
84 min
6.5
Tentacles to niesamowity horror z nutą romansu, który został wyreżyserowany przez Clarę Aranovich. Akcja filmu rozgrywa się w nieznanej nam krainie, co nie zmienia faktu,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4293
Teraz ogląda: 304

Wprowadzenie do filmu Tentacles

Tentacles to niesamowity horror z nutą romansu, który został wyreżyserowany przez Clarę Aranovich. Akcja filmu rozgrywa się w nieznanej nam krainie, co nie zmienia faktu, że produkcja ta zdobyła uznanie widzów na całym świecie. Premiera filmu odbyła się 12 lutego 2021 roku, a jego czas trwania wynosi 84 minuty. W głównych rolach występują Dana Drori, Casey Deidrick, Kasey Elise i Evan Williams.

Jeżeli jesteś miłośnikiem horrorów, z pewnością nie możesz przegapić tego filmu. Tentacles z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom i dostarczy Ci wielu emocji. Dodatkowo, film jest dostępny do obejrzenia online na stronach takich jak Vider, CDA czy Zalukaj.

Tentacles cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w nieznanej nam krainie. Główną bohaterką jest Tara, młoda kobieta, która udaje się do niewielkiej wioski, aby zacząć nowe życie. Tam poznaje młodego i przystojnego Natha. Okazuje się, że w okolicy grasuje tajemnicza istota, która nie cofnie się przed niczym, by zgładzić mieszkańców wsi. Tara i Nath muszą zrobić wszystko, co w ich mocy, aby przetrwać.

Postacie fabularne

W filmie Tentacles poznajemy kilka ciekawych postaci. Wśród nich znajdują się:

– Tara, główna bohaterka, która udaje się do wioski w celu rozpoczęcia nowego życia,
– Nath, młody i przystojny mężczyzna, z którym Tara się zaprzyjaźnia,
– reszta mieszkańców wioski, którzy stają się ofiarą tajemniczej istoty.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Tentacles?

Reżyserem filmu Tentacles jest Clara Aranovich. Jest to młoda, utalentowana reżyserka, która w swojej karierze zrealizowała już kilka świetnych produkcji. Aranovich jest znana z kreatywnych pomysłów na fabułę oraz z bardzo dobrego opanowania nad każdym detalem produkcji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Tentacles występują znakomici aktorzy, którzy wcielili się w główne role:

– Dana Drori – Tara,
– Casey Deidrick – Nath,
– Kasey Elise – Emily,
– Evan Williams – Chris.

Dana Drori zagrała w wielu znanych produkcjach, takich jak „Freaks and Geeks” i „Seria niefortunnych zdarzeń”. Casey Deidrick z kolei grał m.in. w serialu „Ekipa”. Kasey Elise zadebiutowała na ekranie w 2020 roku, a Evan Williams zagrał już w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych.

Gdzie obejrzeć Tentacles online?

Cały film Tentacles można obejrzeć za pośrednictwem stron Vider, CDA czy Zalukaj. Jeśli jednak szukasz platformy, która oferuje najwięcej filmów w jednym miejscu, sprawdź stronę Alekino.net. Dzięki tej wyszukiwarce filmów, znajdziesz nie tylko Tentacles, ale także wiele innych znakomitych produkcji.

Tentacles z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Tentacles jest dostępny w polskiej wersji językowej. Możesz obejrzeć go z lektorem, napisami lub dubbingiem, w zależności od swoich preferencji. Dzięki temu zrozumiesz wszystkie dialogi i nic Ci nie umknie.

Warto poświęcić 84 minut na seans online?

Oczywiście! Film Tentacles to znakomity horror, który z pewnością zaspokoi Twoje potrzeby w kategorii filmów grozy. Świetna reżyseria, wspaniała obsada i niezwykle interesująca fabuła – to wszystko czeka na Ciebie podczas seansu tego filmu.

Dobra wiadomość! Cały film Tentacles możesz obejrzeć online już teraz!

Przekonaliśmy Cię do obejrzenia filmu Tentacles? To wspaniale, ponieważ teraz możesz obejrzeć go online! Ten film na pewno dostarczy Ci niezwykłych emocji, a wszystko to w intrygującej i tajemniczej scenerii. Nie czekaj dłużej i już teraz obejrzyj Tentacles online. A po seansie, nie zapomnij podzielić się swoją opinią na temat filmu w komentarzach.