The Deep House (2021) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
85 min
5.4
Jeśli lubisz horrory i podwodną tematykę, film The Deep House to pozycja obowiązkowa na twojej liście. Ten belgijski horror dokonany przez Alexandre Bustillo to historia...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3087
Teraz ogląda: 155

Wprowadzenie do całego filmu The Deep House

Jeśli lubisz horrory i podwodną tematykę, film The Deep House to pozycja obowiązkowa na twojej liście. Ten belgijski horror dokonany przez Alexandre Bustillo to historia pary YouTuberów, którzy podczas nurkowania odkrywają dom zanurzony w jeziorze, który okazuje się być miejscem potwornych zbrodni. Czy uda im się przeżyć w tej przerażającej sytuacji? Odpowiedzi na to pytanie dowiesz się oglądając całość filmu.

The Deep House zadebiutował 30 czerwca 2021 roku. Film trwa 85 minut i dostępny jest do obejrzenia online. Ten przerażający horror wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko miłośników gatunku.

The Deep House cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w odległym okolicy w południowej Francji. Para YouTuberów, specjalizujących się w filmach z podwodnych eksploracji, odkrywa dom zanurzony w głębokiej wodzie. Początkowo jest to dla nich wyjątkowe odkrycie, jednak szybko przekonują się, że dom był miejscem potwornych zbrodni.

Główni bohaterowie, Ben i Tina, podczas swojego nurkowania wypływają na powierzchnię, aby odetchnąć. Okazuje się jednak, że nie są sami. Bez wyjścia, zostają skazani na walkę o przetrwanie z potworami, które znajdują się na dnie jeziora. Czy zdołają uciec z życiem z tego przerażającego miejsca?

Postacie fabularne

W filmie The Deep House, główne role grają James Jagger jako Ben i Camille Rowe jako Tina. Para YouTuberów, specjalizujących się w filmach z podwodnych eksploracji, przypadkowo natknięła się na przerażającą tajemnicę podczas swojego nurkowania.

Eric Savin i Carolina Massey wcielają się w rolę zakochanej pary Cindy i Alex, którzy również znajdują się w odległym miejscu w południowej Francji.

Anne Claessens i Alexis Servaes grają rolę policjantów, którzy prowadzą śledztwo w tej okolicy.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu The Deep House?

Film The Deep House został wyreżyserowany przez Alexandre Bustillo, który to jest znany z przerażających horrorów. Bustillo jest francuskim reżyserem, scenarzystą i aktorem. Jest znany z takich filmów jak „A L’interieur” (2007), „Among the Living” (2014), „Livid” (2011) i „Kandisha” (2020).

Alexandre Bustillo posiada bogate doświadczenie w reżyserii horrorów, przez co widzowie mogą liczyć na przerażające wrażenia oglądając film The Deep House.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie The Deep House, występują James Jagger jako Ben, Camille Rowe jako Tina, Eric Savin jako Alex, Carolina Massey jako Cindy, Anne Claessens jako policjantka Alice i Alexis Servaes jako policjant Fred.

James Jagger jest znany z takich filmów jak „Vinyl” (2016), „The Jacket” (2005) i „Sex & Drugs & Rock & Roll” (2010). Camille Rowe to francuska modelka i aktorka, którą można zobaczyć w filmie „Dziewczyna w pociągu” (2016) oraz w krótkometrażowych filmach. Eric Savin i Carolina Massey grają swoje pierwsze role aktorskie w tym filmie.

Gdzie obejrzeć The Deep House online?

Jeśli chcesz obejrzeć film The Deep House, można go obejrzeć online na vider, cda oraz zalukaj. Można również skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net.

The Deep House z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Ciekawą opcją jest polski lektor oraz napisy lub dubbing. Opcje te są dostępne online przy filmie The Deep House. Lektorowanie filmu pozwala na lepsze zrozumienie dialogów i fabuły, co zwiększa przyjemność z oglądania filmu. Wybór tej opcji pozwoli wyeliminować trudności związane z przetłumaczeniem dialogów.

Warto poświęcic 85 minut na seans online?

Jeśli lubisz klimaty horrory i podwodne tajemnice, to film The Deep House to idealna pozycja dla ciebie. Pełen napięcia i niepokoju twist, który ukazuje się w trakcie filmu, sprawia że warto poświęcić czas na seans. Świetna gra aktorska, doskonała reżyseria i fascynująca atmosfera sprawiają, że film jest warty uwagi.

Dobra wiadomośc! Cały film The Deep House możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz przerażającej historii z mocnym przekazem, film The Deep House to idealna pozycja dla ciebie. Obejrzenie całego filmu online na vider, cda lub zalukaj oraz możliwość wyboru polskiego lektora, napisów lub dubbingu sprawia, że seans online może być jeszcze lepszy niż w kinie. Zachęcamy do obejrzenia filmu online już teraz i podzieleniu się własną opinią na temat filmu w sekcji komentarzy poniżej!