Trick (2010) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2010
95 min
5.6
Jeśli szukasz filmu pełnego humoru, kryminalnych intryg i doskonałych aktorów, to "Trick" jest idealnym wyborem dla Ciebie. Ten polski film był bardzo popularny w momencie...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2638
Teraz ogląda: 111

Wprowadzenie do całego filmu Trick

Jeśli szukasz filmu pełnego humoru, kryminalnych intryg i doskonałych aktorów, to „Trick” jest idealnym wyborem dla Ciebie. Ten polski film był bardzo popularny w momencie premiery w 2010 roku i do dziś pozostaje jednym z najlepszych filmów kryminalnych w historii polskiego kina. W filmie występuje wiele znanych gwiazd polskiego aktorstwa, takich jak Andrzej Chyra, Jerzy Trela i Karolina Gruszka. Reżyserem „Tricka” jest uznany polski reżyser Jan Hryniak. Film trwa 95 minut i jest doskonałym wyborem dla widowni, która szuka sporo zabawy i rozrywki.

Jeśli jeszcze nie widziałeś „Tricka”, nie martw się – cały film jest dostępny online. Możesz go obejrzeć za darmo na wielu stronach, takich jak cda, vider czy zalukaj. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net, gdzie znajdziesz całą gamę darmowych filmów.

Trick cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w świecie kryminalnym, gdzie dwaj bohaterowie Marek Kowalewski (Piotr Adamczyk) i Profesor Witek (Marian Dziędziel) odsiadują kary w więzieniu. Marek to zdolny fałszerz studolarówek, który zna się na swojej robocie. Profesor Witek to jego starszy współtowarzysz z celi. Obaj uciekają z zakładu karnego w nadziei na nowe życie, ale ich plany zmieniają się, kiedy odnajdują dowody na to, że zostali zdradzeni przez swoich dwóch najlepszych przyjaciół. Podejmują decyzję odzyskania swojego honoru i swojej wolności poprzez udowodnienie winy swoich zdrajców. Film jest pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji i doskonałego humoru, co czyni go bardzo przystępnym dla różnych grup wiekowych.

Postacie fabularne

W „Tricku” występują wiele charakterystycznych postaci. Marek Kowalewski (Piotr Adamczyk) i Profesor Witek (Marian Dziędziel) to główni bohaterowie filmu. Obaj odsiadują swoje kary w zakładzie karnym.
Andrzej Chyra gra postać Roberta, byłego przyjaciela Kowalewskiego, który oskarża Kowalewskiego o oszustwo i wpędza go do więzienia. Jerzy Trela gra rosyjskiego gangstera, który jest jednym z celów polowanych przez Kowalewskiego i Witka. Karolina Gruszka i Agnieszka Warchulska wcielają się w siostry, które pomagają Kowalewskiemu i Witkowi w osiągnięciu ich celów. W filmie pojawiają się również młodsze postacie – Robert Więckiewicz i Łukasz Simlat, którzy dodają trochę do humoru całej historii.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Trick?

Reżyserem „Tricka” jest Jan Hryniak, uznany reżyser i scenarzysta filmowy. Jest on znany z wielu udanych produkcji i komedii. W swojej karierze Hryniak wyreżyserował kilka znanych filmów, takich jak „Chaos”, „Wakacje z duchami” czy „Kiler”. W „Tricku” Hryniak udowadnia, że jest w stanie stworzyć udaną komedię kryminalną, która wciąga widzów od pierwszych minut. Reżyserował i nadzorował cały film z wielkim zaangażowaniem, dzięki czemu zdobył wiele pozytywnych recenzji.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W „Tricku” występuje wiele rozpoznawalnych twarzy polskiego kina. Piotr Adamczyk i Marian Dziędziel grają główne role, a obaj są znani z wielu innych polskich filmów. Adamczyk ma za sobą kilka udanych ról w wielu popularnych serialach i filmach, takich jak „Królowie życia” czy „Leśniczówka”. Dziędziel natomiast jest uważany za jednego z najlepszych polskich aktorów, mający na swoim koncie wiele znakomitych ról w takich filmach jak „Ptaki śpiewają w Kigali” czy „Popiełuszko”. Andrzej Chyra i Jerzy Trela to kolejne znane postacie polskiego kina. Karolina Gruszka natomiast zyskała sławę dzięki swojej roli w filmie Władcy Pierścieni. Agnieszka Warchulska, Robert Więckiewicz, Łukasz Simlat i Bartłomiej Topa również mają za sobą wiele udanych ról w polskich produkcjach.

Gdzie obejrzeć Trick online?

Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem „Tricka”, możesz bez trudu znaleźć go online. Cały film jest dostępny za darmo na wielu różnych serwisach takich jak cda, vider czy zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z naszej wyszukiwarki filmów – alekino.net, gdzie znajdziesz całą gamę darmowych filmów.

Trick z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film „Trick” jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Można wybrać dowolną opcję na podstawie osobistych preferencji. Jeśli nie lubisz napisów lub problemów z dźwiękiem, zdecyduj się na polski dubbing. Jeśli jednak chcesz słuchać aktorów mówiących w oryginalnym języku, wybierz napisy lub lektora.

Warto poświęcić 95 minut na seans online?

„Trick” to film z dynamiczną i interesującą fabułą, w którą łatwo wciągnąć się już od pierwszych minut. Ten film jest zapewnieniem dostarczenia widzowi masy zabawy i wspaniałej rozrywki na prawie półtorej godziny. „Trick” to doskonały wybór na rodzinny seans lub wieczór z przyjaciółmi. To fascynująca opowieść, która uruchomiony różne emocje i gwarantuje świetną zabawę.

Dobra wiadomość! Cały film Trick możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli lubisz filmy kryminalne z nuteczką humoru, to „Trick” to propozycja dla Ciebie. To wielowątkowa fabuła, doskonała obsada, idealnie wpasowująca się w całą historię oraz uznany reżyser – to wszystko czyni „Tricka” jednym z najlepszych filmów w historii polskiego kina. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu na jednej ze stron, które polecamy albo na alekino.net. Nie przegap okazji i obejrzyj „Tricka” już dziś. A po seansie zachęcamy do podzielenia się swoją opinią w komentarzach.