Troll 2 (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
95 min
2.9
Film Troll 2 to jeden z tych filmów, którym trudno nie poświęcić uwagi. Oryginalnie wyprodukowany w 1990 roku w Italii, natychmiast okrzyknięty jednym z najgorszych...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 7414
Teraz ogląda: 125

Wprowadzenie do całego filmu Troll 2.

Film Troll 2 to jeden z tych filmów, którym trudno nie poświęcić uwagi. Oryginalnie wyprodukowany w 1990 roku w Italii, natychmiast okrzyknięty jednym z najgorszych horrorów wszech czasów przez krytyków filmowych, stał się kultowym filmem dzięki swojej niebywałej słabości w każdym aspekcie produkcji. Zachęcamy wszystkich czytelników do obejrzenia całego filmu online, aby doświadczyć wspaniałej mieszanki beznadziejnie narysowanych postaci, absurdalnych dialogów, złej reżyserii i niesamowicie nieudolnie wykonanych efektów specjalnych.

Troll 2 cały film – najważniejsze informacje o fabule

Film rozgrywa się w uroczym miasteczku Nilbog, gdzie główny bohater Joshua Waits wraz z rodziną przyjeżdżają na wakacje. Okazuje się jednak, że mieszkańcy miasta nie są tym, czym się wydają i trzymają mrożące krew w żyłach tajemnice. Joshua zostaje nawiedzony przez ducha swojego dziadka, który ostrzega przed złym losem. Tymczasem, przyjaciele jego siostry docierają do miasta, gdzie zaczyna się walka o przetrwanie.

Postacie fabularne

W filmie występują między innymi:
– Joshua Waits (Michael Stephenson) – główny bohater filmu, który wraz z rodziną przyjeżdża na wakacje do Nilbog
– Michael Waits (George Hardy) – ojciec Joshui i lekarz w Nilbog
– Diana Waits (Margo Prey) – matka Joshui i domowa pani
– Holly Waits (Connie Young) – siostra Joshui, która przyjeżdża na wakacje wraz z grupą przyjaciół
– Seth (Deborah Reed) – przywódca goblinów
– Creedence Leonore Gielgud (Kristen Fougerousse) – zakochana w Sethu czarownica, która pomaga mu w planach przejęcia Nilbog
– Grandpa Seth (Robert Ormsby) – duch dziadka Joshui, który ostrzega go przed goblinami

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Troll 2?

Reżyserem filmu Troll 2 jest Claudio Fragasso, który w swojej karierze wyreżyserował ponad 20 filmów. Jego filmy charakteryzują się słabą reżyserią i kiepskim scenariuszem. Fragasso jest znany przede wszystkim z kręcenia horrorów i filmów niskobudżetowych.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Troll 2 występują między innymi Michael Stephenson, który gra główną rolę Joshui, George Hardy jako Michael Waits, ojciec Joshui, Margo Prey jako Diana Waits, matka Joshui czy Connie Young, która gra siostrę Joshui – Holly. Wszyscy aktorzy w Troll 2 mieli mało znaczące role w innych filmach i nie zdobyli większej popularności przed lub po tym filmie.

Gdzie obejrzeć Troll 2 online?

Film możliwy jest do obejrzenia na różnych stronach takich jak vider, cda czy zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net.

Troll 2 z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Widzowie mają dzięki temu możliwość wybrania opcji, która najbardziej im odpowiada i wygodnych dla nich sposobów odbioru.

Warto poświęcic 95 minut na seans online?

Absolutnie! Troll 2 to jedyny w swoim rodzaju film, który przyciąga uwagę miejscami nieporadną grą aktorską, komicznymi błędami i absurdalnymi dialogami. To film, którego nie da się oglądać obojętnie. Pewne jest, że zostanie zapamiętany na długo po seansie.

Dobra wiadomośc! Cały film Troll 2 możesz obejrzeć online już teraz!

Po wielu latach od swojej produkcji, Troll 2 jest ceniony i podziwiany przez publiczność, zarówno dla swojej zabawnej awaryjności, jak i jako kultowy horror. Zachęcamy wszystkich czytelników do obejrzenia tego filmu online i dzielenia się swoją opinią w komentarzach. Troll 2 to jeden z tych filmów, które z pewnością warto zobaczyć.