Ulica Strachu – część 2: 1978 (2021) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2021
110 min
6.7
Czy jesteś gotowy na kolejną dawkę strachu? Dobre wieści dla wszystkich miłośników horrorów - właśnie pojawił się film Ulica Strachu – część 2: 1978! Premiera...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4357
Teraz ogląda: 94

Wprowadzenie do całego filmu Ulica Strachu – część 2: 1978

Czy jesteś gotowy na kolejną dawkę strachu? Dobre wieści dla wszystkich miłośników horrorów – właśnie pojawił się film Ulica Strachu – część 2: 1978! Premiera odbyła się 8 lipca 2021 roku. Film ten to kontynuacja historii mordercy, który terroryzuje miasteczko Shadyside i obóz Nightwing. Jak wygląda walka o przetrwanie? Czy uda się powstrzymać bezwzględnego zabójcę? Przekonaj się sam, obejrzyj film Ulica Strachu – część 2: 1978 już teraz online!

Ulica Strachu – część 2: 1978 cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się powieści lat siedemdziesiątych XX wieku, dokładnie w 1978 roku. To wtedy, na obozie Nightwing dochodzi do serii okrutnych morderstw. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, kto padnie ofiarą i kiedy przerażający zabójca znów zaatakuje. Czy zmobilizowane przez te okropieństwa osoby zdołają przeciwstawić się mordercy i zakończyć jego krwawą działalność?

Postacie fabularne

Na ekranie pojawiają się młodzi aktorzy, którzy z pewnością dostarczą nam wiele emocji:
– Sadie Sink jako Ziggy Berman, starsza siostra Cindy
– Emily Rudd jako Cindy Berman, przyjaciółka Alice
– Ryan Simpkins jako Alice, długoletnia przyjaciółka Cindy
– McCabe Slye jako Tommy Slater, chłopak z dawnego obozu
– Ted Sutherland jako Nick Goode, przyjaciel Tommy’ego i członek Obozu Nightwing
– Chiara Aurelia jako Sheila, dziewczyna z Obozu Nightwing
– Brandon Spink jako Kurt, chłopak z Obozu Nightwing
– Marcelle LeBlanc jako Cindy Berman (dorosła)
– Eden Campbell jako C. Berman, dziennikarz, który pisze o morderstwach w Shadyside
– Michael Provost jako D. Berman, dziadek Cindy i Ziggy

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Ulica Strachu – część 2: 1978?

Reżyserem tego filmu jest Leigh Janiak, którą z pewnością kojarzycie z innych produkcji, takich jak „Honeymoon”. Janiak swoim stylem reżyserii potrafi zadziwić widzów i wciągnąć ich na dobre i na złe w świat horroru.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Sadie Sink to amerykańska aktorka, która zdobyła popularność dzięki roli Max Mayfield w serialu „Stranger Things”. Emily Rudd to młoda aktorka i modelka, znana m.in. z filmu „Ostatnie dni w nauczycielskim mieszkaniu”. Ryan Simpkins znana jest z ról w takich filmach jak „Toska” czy też „Cesarski poker”. McCabe Slye, który zagrał Tommy’ego Slatera, wcześniej wystąpił w thrillerze „Eli”. Ted Sutherland to aktor, który zagrał m.in. w serialu „The Politician” oraz w filmie „The Goldfinch”. Wszyscy aktorzy mieli okazję pokazać swoje aktorskie umiejętności i wcielić się w swoje postacie w filmie Ulica Strachu – część 2: 1978.

Gdzie obejrzeć Ulica Strachu – część 2: 1978 online?

Cały film można obejrzeć na stronach takich jak vider, cda czy zalukaj. Polecam skorzystanie z platformy alekino.net, gdzie znajdziesz mnóstwo filmów i seriali, w tym Ulica Strachu – część 2: 1978.

Ulica Strachu – część 2: 1978 z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Ulica Strachu – część 2: 1978 jest dostępny z polskim lektorem, polskimi napisami oraz polskim dubbingiem. Opcja wyboru z pewnością zadowoli każdego widza, wystarczy wybrać odpowiednią opcję dostępna na większości platform wideo.

Warto poświęcic 110 minut na seans online?

Jeśli interesujesz się horrorem, to z pewnością warto poświęcić 110 minut na seans filmu Ulica Strachu – część 2: 1978. To produkcja, która dostarczy Ci dużo emocji, nie tylko w postaci strachu, ale też tajemniczych zagadek i wątków. Film ten porusza też wiele ważnych na nasze czasy problemów, takich jak przemoc i dyskryminacja.

Dobra wiadomośc! Cały film Ulica Strachu – część 2: 1978 możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli zdecydujesz się obejrzeć film Ulica Strachu – część 2: 1978, nie będziesz rozczarowany! To produkcja, która zapewni Ci dużą dawkę emocji i pobudzi Twoją wyobraźnię. Zachęcam do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy. Obejrzyj Ulica Strachu – część 2: 1978 już teraz, dostępny online na alekino.net i na innych platformach wideo!