V.I.P. (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
115 min
5.1
W 1991 roku, Juliusz Machulski wyreżyserował film V.I.P., który do dzisiaj pozostaje jednym z najpopularniejszych kryminałów w polskim kinie. Film opowiada historię młodego i utalentowanego...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2164
Teraz ogląda: 170

Wprowadzenie do całego filmu V.I.P.

W 1991 roku, Juliusz Machulski wyreżyserował film V.I.P., który do dzisiaj pozostaje jednym z najpopularniejszych kryminałów w polskim kinie. Film opowiada historię młodego i utalentowanego kompozytora, Romana, który trafia w kłopoty po tym, jak zostaje wplątany w aferę przemytniczą. W rolach głównych zobaczymy Wojciecha Malajkata, Lizę Machulską, Cezarego Pazurę i Beatę Tyszkiewicz. Film trwa 115 minut i został wyprodukowany we Francji.

V.I.P. to jedno z tych dzieł filmowych, które warto obejrzeć. Dzięki temu, że film jest dostępny online, każdy może zobaczyć go w każdej chwili i bez wychodzenia z domu.

V.I.P. cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Polsce wraz z upadkiem PRL-u. Głównym bohaterem jest Roman, który jako kompozytor nie może znaleźć pracy i dorabia sobie anonimowo. Pewnego dnia zostaje poproszony przez swojego przyjaciela z szkoły o napisanie muzyki dla nieznajomych osób. Bez zastanowienia zgadza się pomóc, co jednak okazuje się być początkiem jego kłopotów.

Okazuje się, że jego muzyka miała posłużyć jako tło do nielegalnego procederu przemytniczego. W aferę zaangażowany jest mężczyzna o imieniu Jerzy, który ma nieograniczoną władzę i znajomości na wysokich stanowiskach. Roman zakochuje się bez pamięci w Annie – żonie Jerzego i przejawem jego miłości jest chęć rozpracowania procederu.

Jego plany się powiodą i demaskuje przestępców, ale za cenę dużego niebezpieczeństwa dla swojego życia i życia swojego przyjaciela.

Postacie fabularne

W filmie V.I.P. występuje kilka ważnych bohaterów:
– Roman – młody, utalentowany kompozytor, który ciągle próbuje znaleźć miejsce w swoim życiu;
– Jerzy – główny antybohater, kontrolujący przemyt w kraju;
– Annie – żona Jerzego, w którą zakochuje się Roman;
– przyjaciel Romana – postać drugoplanowa, która jest przyczyną, dla której Roman wpada w kłopoty.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu V.I.P.?

Juliusz Machulski jest reżyserem, który odpowiada za wyreżyserowanie filmu V.I.P. To jedna z jego najlepszych produkcji, która zachwyca widownię do dzisiaj. Machulski urodził się w Warszawie w 1955 roku i jest synem znanego operatora filmowego, Witolda Adameka. W latach 80. XX wieku zaczął tworzyć filmy, które szybko zyskały dużą popularność w Polsce.

Juliusz Machulski jest znany z tego, że jest jednym z najbardziej oryginalnych reżyserów w Polsce. Jego filmy charakteryzują się niestandardową fabułą i niełatwym do określenia stylem. Są one jednocześnie pełne humoru i emocji, a także ukrytych przesłań.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie V.I.P. zobaczymy wybitną obsadę, w której znajdują się takie osobistości, jak Wojciech Malajkat, Liza Machulska, Cezary Pazura i Beata Tyszkiewicz. Wojciech Malajkat zagrał Romana, który jest głównym bohaterem filmu. Liza Machulska, córka reżysera Juliusza Machulskiego, wcieliła się w postać Anny, żony Jerzego. Na ekranie zobaczymy też Cezarego Pazurę jako przyjaciela Romana oraz Beatę Tyszkiewicz, którą widzowie znają z wielu kultowych filmów polskiego kina.

Gdzie obejrzeć V.I.P. online?

Film V.I.P. można obejrzeć online na Vider, CDA, Zalukaj i innych stronach. Jednak najlepszą opcją jest skorzystanie z wyszukiwarki filmów na stronie alekino.net. To miejsce, gdzie szybko i bez problemów znajdziesz online filmy i seriale.

V.I.P. z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film V.I.P. jest dostępny w wersji z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Widzowie mogą wybrać to, co dla nich jest najlepszą opcją. Każda z tych opcji pozwoli na pełny zrozumienie filmu i jego historii.

Warto poświęcić 115 minut na seans online?

Zdecydowanie warto poświęcić 115 minut na seans online filmu V.I.P. Dzieło Juliusza Machulskiego to jedna z najlepszych polskich produkcji kryminalnych. Historia młodego kompozytora, który wplątuje się w aferę przemytniczą, pełna jest napięcia i emocji. Zdecydowanie warto zobaczyć ten film, zwłaszcza, że jest on dostępny online i bez problemów można zobaczyć go w dowolnym momencie.

Dobra wiadomość! Cały film V.I.P. możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli chcesz zobaczyć film V.I.P., nie musisz wychodzić z domu. Film jest dostępny online, na wielu stronach, w tym na alekino.net. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu, zwłaszcza, że to jedna z najlepszych polskich produkcji. Zachęcamy też do pozostawienia Waszych opinii na temat tego filmu w sekcji komentarzy.