Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego (2018) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2018
104 min
7.9
Jeśli interesujesz się sztuką, a zwłaszcza jej niezwykłymi twórcami, to koniecznie musisz obejrzeć film "Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego". Produkcja ta skupia się...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4644
Teraz ogląda: 145

Wprowadzenie do całego filmu Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego

Jeśli interesujesz się sztuką, a zwłaszcza jej niezwykłymi twórcami, to koniecznie musisz obejrzeć film „Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego”. Produkcja ta skupia się na życiu i twórczości polskiego rzeźbiarza, Stanisława Szukalskiego, którego praca poprzez lata była zapomniana przez świat sztuki. Praca twórcza Szukalskiego to dzieła szalonego geniusza, który przez całe życie przechodził przez wiele trudności. Film opowiada o grupie artystów z Los Angeles, którzy przypomnieli światu o istnieniu Szukalskiego poprzez odkrycie jego zaginionych dzieł, co okazało się kluczowe w odkryciu niezwykłej kariery tego twórcy.

„Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego” to doskonała produkcja dokumentalna, która z pewnością zainteresuje zarówno miłośników sztuki, jak i amatorów tej dziedziny. Film został wyprodukowany w Polsce, a jego premiera miała miejsce 21 grudnia 2018 roku. Czas trwania produkcji to 104 minuty, co daje dużo czasu na przedstawienie życiorysu Stanisława Szukalskiego. Reżyserem filmu jest Irek Dobrowolski.

Co do popularności filmu, „Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego” zyskała uznanie krytyków i zdobyła wiele nagród na festiwalach filmowych. Dzisiaj, dzięki dostępności online, film ten jest już dostępny dla każdego, kto jest zainteresowany tematem.

Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu „Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego” rozgrywa się przede wszystkim w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Film przedstawia niesamowite życie Szukalskiego – od jego dzieciństwa przez wszystkie lata twórczej działalności, aż po jego starość.

Fabuła skupia się przede wszystkim na twórczości Szukalskiego, a także na trudnych doświadczeniach, jakie przechodził przez całe życie. Cały film opowiada o dziele Szukalskiego, który w pełni oddawał się swojej pracy, pomimo różnych przeciwności losu.

Postacie fabularne

Przedstawienie postaci występujących w filmie „Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego” jest bardzo ważne, ponieważ pomaga widzom zrozumieć historię. W filmie występują następujące postaci:

– Stanisław Szukalski – polski rzeźbiarz i malarz, którego praca była zapomniana przez wiele lat.
– Glenn Bray – amerykański kolekcjoner i pasjonat sztuki, który odnalazł zaginione dzieła Szukalskiego.
– Robert Williams i Suzanne Williams – założyciele artystycznej grupy „Zap Comix”, którzy odkryli prace Szukalskiego i zapoczątkowali jego renesans.
– Ernst Fuchs – austriacki malarz i projektant, który był wielkim fanem twórczości Szukalskiego.
– Jose Ismael Fernandez – amerykański artysta, który zainspirował się twórczością Szukalskiego i zaczął tworzyć własne dzieła w podobnym stylu.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego?

Reżyserem „Walki: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego” jest Irek Dobrowolski. Jest to polski reżyser, który ma wiele doświadczenia w pracy z dokumentalnymi produkcjami filmowymi. Poza „Walką”, Dobrowolski odpowiadał za reżyserię takich filmów jak „Dama pikowa” czy „Koniec świata Piotra Szulkina”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Główna postacią filmu „Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego” jest oczywiście Stanisław Szukalski sam w sobie, ale w produkcji występuje również grupa pasjonatów i kolekcjonerów sztuki. W rolach głównych występują:

– Stanisław Szukalski jako on sam
– Glenn Bray jako on sam
– Robert Williams jako on sam
– Suzanne Williams jako ona sama

Gdzie obejrzeć Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego online?

Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem filmu „Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego” online, to masz wiele opcji. Film jest dostępny na wielu platformach, takich jak Vider, CDA, czy Zalukaj.

Jeśli jednak chcesz znaleźć dużo więcej filmów online, to polecamy wyszukiwarkę filmów – alekino.net. Dzięki niej znajdziesz bardzo dużo interesujących produkcji w jednym miejscu, z dostępnością online.

Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film „Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego” jest dostępny w wersji z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Każdy z widzów może wybrać sobie najlepszą opcję. Dzięki temu produkcja jest dostępna dla wszystkich, nie tylko dla osób posługujących się językiem angielskim.

Warto poświęcić 104 minuty na seans online?

Odpowiedź brzmi jednoznacznie – tak! Bez wątpienia warto obejrzeć „Walkę: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego”, ponieważ jest to wyjątkowa okazja, aby poznać twórczość zapomnianego przez wiele lat polskiego rzeźbiarza. Jest to również ciekawa lekcja historii i nauka o pierwotnym wpływie sztuki na nasze życie.

Dobra wiadomość! Cały film Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego możesz obejrzeć online już teraz!

„Walka: Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego” to film, który bez wątpienia warto zobaczyć. Dzięki temu dowiesz się nie tylko o twórczości Szukalskiego, ale również nauczysz się, jak sztuka wpływa na nasze życie. Film jest już dostępny online, więc nie ma żadnych przeszkód, aby obejrzeć go już teraz. Zachęcamy do podzielenia się swoimi wrażeniami z filmu w sekcji komentarzy pod tym artykułem.