Wielki kanion (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
134 min
6.9
Wielki kanion to dramat z 1991 roku, który zdobył uznanie krytyków i wielbicieli kina. Produkcja opowiada o problemach mieszkańców Los Angeles z 1991 roku, którzy...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1266
Teraz ogląda: 261

Wprowadzenie do całego filmu Wielki kanion

Wielki kanion to dramat z 1991 roku, który zdobył uznanie krytyków i wielbicieli kina. Produkcja opowiada o problemach mieszkańców Los Angeles z 1991 roku, którzy stają w obliczu codziennych wyzwań. Film został wyreżyserowany przez Lawrence’a Kasdana, a w obsadzie wystąpili takie gwiazdy jak Danny Glover, Kevin Kline, Steve Martin czy Mary McDonnell. Warto zwrócić uwagę na to, że Wielki kanion to klasyk gatunku dramatu, który nie może umknąć uwadze żadnego fana dobrego kina. Całkowity czas trwania filmu wynosi 134 minuty.

Jedną z największych zalet tego filmu jest to, że jest on dostępny online na vider, cda i zalukaj. Zachęcamy do szukania filmu na stronie alekino.net – wyszukiwarka ta znacznie uprości zadanie znalezienia tego dzieła w sieci.

Wielki kanion cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu toczy się w Los Angeles w 1991 roku, a skupia się na kilku mieszkańcach miasta, którzy zmagają się z codziennymi problemami. Wśród bohaterów znajdują się Mack i Claire, rodzice nastoletniego syna. Mack jest prawnikiem specjalizującym się w sprawach imigracji. Pewnej nocy jego życie ratuje Simon, kierowca ciężarówki holowniczej. Simon ma na utrzymaniu dwie osoby – głuchoniemą córkę oraz siostrę, która nieustannie martwi się o swoje dzieci, narażone na kontakty z niebezpiecznymi gangami dzielnicy.

Postacie fabularne

W filmie Wielki kanion pojawia się wiele postaci, z których każda pełni ważną rolę w fabule. Wśród bohaterów można wyróżnić Macka, Claires, Simon, jego córkę i siostrę, a także innych mieszkańców Los Angeles.

Mack jest prawnikiem specializującym się w sprawach imigracji. Simon jest kierowcą ciężarówki holowniczej, który ratuje życie Macka. Ma na utrzymaniu dwie osoby – córkę głuchoniemą oraz siostrę, która bardzo martwi się o swoje dzieci. Claire to żona Macka i matka nastoletniego syna.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Wielki kanion?

Wielki kanion został wyreżyserowany przez amerykańskiego reżysera, scenarzystę, aktora i producenta filmowego Lawrence’a Kasdana. Reżyser urodził się w Miami w 1949 roku. Jest on absolwentem Uniwersytetu w Michigan, gdzie studiował pisarstwo. Oprócz Wielkiego kanionu, Kasdan wyreżyserował wiele innych filmów, takich jak Świadek z 1985 roku czy French Kiss z 1995 roku. Jest znany z tego, że wyreżyserował wiele klasyków i jest jednym z najważniejszych reżyserów w historii kina.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie filmu Wielki kanion znaleźli się tacy aktorzy jak Danny Glover, Kevin Kline, Steve Martin oraz Mary McDonnell. Danny Glover to amerykański aktor filmowy i telewizyjny, a także producent filmowy. Znany jest z takich filmów jak Bronson do wynajęcia czy Artyści. Kevin Kline to aktor filmowy i teatralny, który zagrał m.in. w filmach: Cena strachu, Rodzina Addamsów czy Zwyczajny bohater. Steve Martin to aktor, komik, muzyk, pisarz i producent filmowy. Wśród jego najsłynniejszych filmów znajdują się m.in. Ojciec chrzestny III czy Gdzie jest moja żona?. Mary McDonnell to amerykańska aktorka, a jej najważniejsze role to m.in. prezydent Roslin z Battlestar Galactica czy sędzia Esther Newberg z serialu The Closer.

Gdzie obejrzeć Wielki kanion online?

Wielki kanion można obejrzeć online na stronach: vider, cda i zalukaj. Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Dzięki tym stronach będzie można obejrzeć ten wspaniały film w dobrej jakości.

Wielki kanion z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Wielki kanion jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Opcja z lektorem jest najlepsza dla tych, którzy chcą skoncentrować się na fabule i nie chcą przegapić żadnych ważnych wątków. Opcja z napisami będzie idealna dla tych, którzy chcą obejrzeć oryginał i czerpać przyjemność z posługiwania się językiem angielskim. Opcja dubbingu jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią czytać napisów i chcą skupić się na obrazie.

Warto poświęcic 134 minut na seans online?

Wielki kanion to naprawdę dobry dramat, który każdy powinien obejrzeć. Film porusza wiele ważnych tematów, takich jak rodzina, przyjaźń, miłość i wiele innych. To dzieło odnosi się również do problemów, z którymi mierzy się dzisiejszy świat. Wszyscy, którzy są fanami dobrego kina, muszą obejrzeć Wielki kanion. Jest to film, który porusza, wzrusza i zmusza do refleksji. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu już dziś.

Dobra wiadomość! Cały film Wielki kanion możesz obejrzeć online już teraz!

Film Wielki kanion to arcydzieło, którego nie można przegapić. Zachęcamy do obejrzenia tej wspaniałej produkcji online na stronie alekino.net lub na innych portalach, takich jak vider, cda i zalukaj. Po seansie zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat filmu w sekcji komentarzy pod tym artykułem. Jesteśmy przekonani, że nie pożałujesz i zachwycisz się tym wspaniałym filmem.