Witaj w domu, Roxy Carmichael (1990) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1990
95 min
5.8
Witaj w domu, Roxy Carmichael to komediowo-dramatyczna produkcja z roku 1990, która zachwyci każdego miłośnika kina. W filmie występują takie gwiazdy jak Winona Ryder, Jeff...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1758
Teraz ogląda: 158

Wprowadzenie do całego filmu Witaj w domu, Roxy Carmichael

Witaj w domu, Roxy Carmichael to komediowo-dramatyczna produkcja z roku 1990, która zachwyci każdego miłośnika kina. W filmie występują takie gwiazdy jak Winona Ryder, Jeff Daniels czy Stephen Tobolowsky, a reżyserem jest znany Jim Abrahams. Czas trwania filmu wynosi 95 minut, a akcja rozgrywa się w fikcyjnym miasteczku Clyde w Ohio. W filmie oglądamy historię Liny, która nie może zapomnieć o swojej biologicznej matce – Roxy Carmichael. Laura Dern, która wcieliła się w postać Roxy, zdobyła za swoją rolę nominację do nagrody Independent Spirit Awards.

Film zrobił spore wrażenie na widzach, co przyczyniło się do jego dużej popularności. Cały film Witaj w domu, Roxy Carmichael możesz obejrzeć online już teraz, a my śmiało zachęcamy do tego!

Witaj w domu, Roxy Carmichael cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Witaj w domu, Roxy Carmichael toczy się w fikcyjnym miasteczku Clyde w Ohio. Główną bohaterką jest Lina, adoptowana córka Roxy Carmichael. Dziewczyna od zawsze marzyła o tym, by spotkać swoją biologiczną matkę i kiedy dowiaduje się, że Roxy wróciła do miasteczka, gdzie się urodziła, postanawia zdobyć jej uwagę. Lina robi wiele wysiłków, aby w końcu przekonać Roxy do spotkania z nią.

Film jest humorystyczny i pełen napięcia. Podejmuje trudne dla widza tematy, takie jak poczucie odrzucenia, przywiązanie do rodzinnych korzeni oraz trudne relacje. Witaj w domu, Roxy Carmichael to historia, której fabuła z pewnością wciągnie każdego widza.

Postacie fabularne

W filmie Witaj w domu, Roxy Carmichael występuje wiele interesujących postaci, które pomagają w prowadzeniu fabuły:

– Lina – adoptowana córka Roxy, główna bohaterka filmu;
– Roxy Carmichael – biologiczna matka Liny, powracająca do rodzinnego miasteczka;
– Dinky – najlepsza przyjaciółka Liny, która wysłuchuje jej skarg i wspiera ją podczas trudnego okresu;
– Denton – chłopak z klasy Liny, rozpoczyna z nią przyjaźń, która przeradza się w miłość;
– Evelyn – żona burmistrza miasteczka, która przejmuje opiekę nad adopted daughter Liny po tym, jak Cindy decyduje się umrzeć na AIDS.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Witaj w domu, Roxy Carmichael?

Film Witaj w domu, Roxy Carmichael powstał dzięki Jimowi Abrahamsowi, znanemu i cenionemu reżyserowi. Abrahams miał już za sobą wiele sukcesów na polu filmowym. Zasłynął z takich produkcji jak Airplane! (1980), Hot Shots! (1991) czy Jane Austen’s Mafia! (1998).

Jim Abrahams to reżyser, którego styl jest łatwo rozpoznawalny. W jego filmach dominuje lekkość i humor, który utrzymany jest w konwencji absurdu. Widzowie pokochali jego poczucie humoru i oryginalne pomysły, które widać także w Witaj w domu, Roxy Carmichael.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Witaj w domu, Roxy Carmichael to nie tylko wspaniała fabuła, ale także imponująca obsada aktorska. W filmie zobaczymy takie gwiazdy jak Winona Ryder, Jeff Daniels czy Stephen Tobolowsky. Winona Ryder wciela się w postać Liny, a Jeff Daniels w rolę Burdette’a. Stephen Tobolowsky gra natomiast pobliskiego pastora.

Winona Ryder to amerykańska aktorka, która zdobyła popularność dzięki swoim rolom w takich filmach jak Wieczny Student (1995), Kruk (1994) czy Pamiętnik zakochanej nastolatki (1996). Zagrała w filmach wyreżyserowanych przez takich twórców jak Tim Burton czy Francis Ford Coppola.

Jeff Daniels to aktor, który swoją karierę zaczynał w latach 80. Popularność przyniosła mu rola w filmie Purple Rose of Cairo (1985). Od tego czasu występował w wielu znanych produkcjach, m.in. w Dumb and Dumber (1994) czy Nietykalni (1987).

Stephen Tobolowski to amerykański aktor i scenarzysta. Znany jest przede wszystkim ze swoich ról drugoplanowych w takich filmach jak Groundhog Day (1993), Thelma i Louise (1991) czy Glee (2009-2015).

Gdzie obejrzeć Witaj w domu, Roxy Carmichael online?

Film Witaj w domu, Roxy Carmichael jest dostępny online. Można go obejrzeć na platformach takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarek filmów, jaką jest alekino.net.

Witaj w domu, Roxy Carmichael z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli chcesz obejrzeć film z lektorem w języku polskim, to możliwe jest obejrzenie go z polskim dubbingiem lub polskimi napisami. Każdy widz może wybrać dla siebie najbardziej odpowiednią opcję. Zachęcamy do obejrzenia całego filmu online w polskiej wersji językowej.

Warto poświęcic 95 minut na seans online?

Oczywiście, że tak! Film Witaj w domu, Roxy Carmichael to komediowo-dramatyczna produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu widzowi. W filmie znajdziemy sporo humoru, ale także poważne przesłanie, które przyciągnie widza do ekranu. Fabuła jest interesująca, a aktorzy świetnie odgrywają swoje role. Warto poświęcić 95 minut na seans online!

Dobra wiadomość! Cały film Witaj w domu, Roxy Carmichael możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie obejrzałeś filmu Witaj w domu, Roxy Carmichael, to koniecznie to zrób! Cały film jest dostępny online. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o filmie w sekcji komentarzy pod tym artykułem oraz do obejrzenia całego filmu już teraz online.