Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły (2009) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2009
97 min
4.9
Film animowany „Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły” to kontynuacja rozgrywających się w szkolnej rzeczywistości przygód Anusiaka, Konieczki, Maślany i Czesia. Tym razem klasa II...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1847
Teraz ogląda: 314

Wprowadzenie do całego filmu Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły

Film animowany „Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły” to kontynuacja rozgrywających się w szkolnej rzeczywistości przygód Anusiaka, Konieczki, Maślany i Czesia. Tym razem klasa II B ma za zadanie napisać wypracowanie na temat swojego przyszłego zawodu. Główni bohaterowie spędzają wieczór na próbach wyobrażeń, co pragną robić w życiu dorosłym. Następnego dnia dzieje się coś wyjątkowego – salon wróżki Jowity pozwala zobaczyć im ich przyszłość 30 lat później. Przepowiednia jest w sprzeczności z tym, co napisali w swoich wypracowaniach. Które wersje przyszłości okażą się prawdziwe?

Reżyserem filmu jest Bartosz Kędzierski. Film kręcony był w Polsce, a premierę miał w 2009 roku. Jest to humorystyczny obrazek, który dorosłych przenosi do czasów szkolnych, a dzieciom pozwala na dobrą zabawę. Występujący w nim Krzysztof Kulesza, Bartosz Kędzierski, Adam Cywka oraz Beata Rakowska to doskonale znane i lubiane polskie gwiazdy.

Jeśli chcesz poczuć się jak w szkole i zacząć dzień od uśmiechu na twarzy, to „Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły” to idealny film dla Ciebie. Jeśli jeszcze go nie widziałeś, możesz go obejrzeć już teraz – dostępny jest online.

Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły cały film – najważniejsze informacje o fabule

Włatcy móch to animowany film, który rozgrywa się w szkole podstawowej. Główni bohaterowie, Anusiak, Konieczko, Maślana i Czesio, są uczniami klasy II B. Na początku filmu dostają zadanie napisania wypracowania na temat swojego przyszłego zawodu. Przed pójściem do szkoły, decydują się odwiedzić salon wróżki Jowity, która ukazuje im przyszłość, w której odnajdują zupełnie inne zajęcia niż te, które zawarli w wypracowaniach. Czy w końcu uda im się zrealizować swoje marzenia?

Postacie fabularne

W filmie występują następujące postacie:
– Anusiak – szczupły, ciemnowłosy chłopiec zawsze chętny do zabawy;
– Konieczko – sympatyczna dziewczyna, która kocha sport;
– Maślana – nieśmiała dziewczynka, która kocha zwierzęta;
– Czesio – zawsze sprytny, często kłamie.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły?

Reżyserem filmu Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły jest Bartosz Kędzierski. Kędzierski jest polskim reżyserem, producentem i projektantem animacji. Zanim zajął się wyreżyserowaniem Włatców Móch, pracował jako projektant wizualny w grach komputerowych i jako animator filmów animowanych. Poza Włatcami móch jest także reżyserem „Twojego, mojego i naszego”, „Świątecznego szyku”, czy też „Władcy móch: żądło chwały”.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Włatcy móch to film z polskimi gwiazdami w obsadzie:
– Krzysztof Kulesza jako Anusiak;
– Bartosz Kędzierski jako Konieczko;
– Adam Cywka jako Maślana;
– Beata Rakowska jako Czesio.

Wszyscy aktorzy, z wyjątkiem Kędzierskiego, to doświadczone polskie gwiazdy filmowe.

Gdzie obejrzeć Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły online?

Cały film Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły jest dostępny online na wielu platformach, takich jak Vider, Cda czy Zalukaj. Warto skorzystać z wyszukiwarki filmów na przykład alekino.net, by dobrać najkorzystniejszą i najwygodniejszą opcję dla siebie.

Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film animowany „Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły” dostępny jest z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Każdy może wybrać wersję, która mu odpowiada. Jeśli nie lubisz dubbingu, ale chcesz zrozumieć wszystkie dialogi, lektor będzie odpowiednim wyborem. Z kolei jeśli nie lubisz ani lektora, ani napisów, to polski dubbing filmu będzie najlepszym wyborem.

Warto poświęcić 97 minut na seans online?

Pozytywne emocje, które wzbudza ten film, sprawiają, że warto poświęcić 97 minut na seans online. „Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły” to film, który przenosi nas w świat, w którym zawsze jest coś fajnego do odkrycia. Przekazuje przyjazną i wyjątkowo radosną atmosferę, dzięki której widzowie mogą poczuć się, jakby byli na szkolnym podwórku.

Dobra wiadomość! Cały film Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli szukasz sposobu na poprawienie sobie humoru, warto obejrzeć ten film. „Włatcy móch. Ćmoki, Czopki i Mondzioły” to doskonały sposób na relaks po pracy lub nauce. Możliwość obejrzenia go online to dodatkowy atut. Zachęcamy wszystkich do podzielenia się swoją opinią o tym filmie w sekcji komentarzy poniżej artykułu i do przekonania się samemu, jakie emocje i nastroje wywoła w was ten pełen humoru film.