Wojna żeńsko-męska (2011) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2011
105 min
2.9
Film Wojna żeńsko-męska to polska komedia romantyczna, która została wyreżyserowana przez Łukasza Palkowskiego. Film ten zadebiutował w kinach w 2011 roku i wciąż cieszy się...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2169
Teraz ogląda: 111

Wprowadzenie do całego filmu Wojna żeńsko-męska

Film Wojna żeńsko-męska to polska komedia romantyczna, która została wyreżyserowana przez Łukasza Palkowskiego. Film ten zadebiutował w kinach w 2011 roku i wciąż cieszy się dużą popularnością, a dzięki dostępności online, można go obejrzeć w każdym miejscu i o każdej porze. Głównymi bohaterami filmu są dwie kobiety: matka i córka, które zmagają się z życiowymi trudnościami, a jednym z głównych tematów jest odwieczna wojna między płciami. W filmie występują: Sonia Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Grażyna Szapołowska, Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Krzysztof Stelmaszyk, Krzysztof Ibisz oraz Rafał Zawierucha.

Wojna żeńsko-męska cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Polsce, a jego bohaterką jest Emilia, bezrobotna dziennikarka, która boryka się z nadwagą i finansowymi trudnościami. Jej dorosła córka, Sara, z kolei próbuje znaleźć idealnego mężczyznę, a Emilia staje się nie tylko jej najlepszą przyjaciółką, ale także swoistą doradczynią w sprawach miłosnych. W filmie pojawiają się również inni mężczyźni, którzy wpływają na życie Emilli i Sarą, a całą historię przewija wątek wybuchającej wojny między płciami.

Postacie fabularne

W filmie Wojna żeńsko-męska występują różne postaci, które wpływają na życie Emilli i jej córki. W rolę Emilli wciela się Sonia Bohosiewicz, a w rolę jej córki – Maja Bohosiewicz. W filmie występują również: Wojciech Mecwaldowski w roli Adama, Grażyna Szapołowska w roli matki Emilli, Tomasz Kot jako Robert, Tomasz Karolak w roli sprzedawcy Samuela, Krzysztof Stelmaszyk jako doktor Rybak, Krzysztof Ibisz w roli prezentera telewizyjnego oraz Rafał Zawierucha jako młody kochanek.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Wojna żeńsko-męska?

Reżyserem filmu Wojna żeńsko-męska jest Łukasz Palkowski – jeden z najbardziej znanych polskich reżyserów. Palkowski urodził się w 1981 roku w Poznaniu i od kilku lat z powodzeniem reżyseruje filmy oraz seriale. W 2005 roku ukończył studia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Jego debiutanckim filmem był W ciemności, który został uhonorowany złotą i srebrną nagrodą na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w 2011 roku.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Wojna żeńsko-męska występuje wiele znanych i cenionych polskich aktorów. W roli Emilli zobaczymy Sonię Bohosiewicz, która jest jedną z najbardziej znanych polskich aktorek młodego pokolenia. Jej siostra, Maja Bohosiewicz, wciela się natomiast w rolę córki Emilli. Wojciech Mecwaldowski zagra Adama, długoletniego przyjaciela Emilli. Wśród aktorów pojawia się również Grażyna Szapołowska, Tomasz Kot oraz Krzysztof Stelmaszyk.

Gdzie obejrzeć Wojna żeńsko-męska online?

Cały film Wojna żeńsko-męska można obejrzeć online na różnych platformach takich jak vider, cda, zalukaj czy filmy online. Aby znaleźć najlepszą ofertę w sieci, można skorzystać z wyszukiwarki filmów – alekino.net. Dzięki temu, fani kina mają możliwość obejrzenia tego filmu w każdej porze dnia i nocy.

Wojna żeńsko-męska z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Wojna żeńsko-męska jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz z dubbingiem, dzięki czemu każdy może wybrać wersję językową, która mu najbardziej odpowiada. Dla tych, którzy wolą słuchać dialogów w ojczystym języku, lektorem jest doskonałą opcją. Natomiast wersja z napisami pozwoli o wiele lepiej zrozumieć dialogi wszystkim, którzy mają trudności z słyszeniem.

Warto poświęcić 105 minut na seans online?

Odpowiadając na pytanie, czy warto obejrzeć cały film Wojna żeńsko-męska – zdecydowanie tak. To świetna propozycja dla fanów romantycznych komedii, którzy docenią zarówno ciekawą fabułę, zaangażowanie aktorów i miłą atmosferę, jaką tworzy film. Wojna żeńsko-męska to historia o miłości i rodzinie, która porusza i skłania do refleksji na temat relacji międzyludzkich.

Dobra wiadomość! Cały film Wojna żeńsko-męska możesz obejrzeć online już teraz!

Obejrzenie filmu Wojna żeńsko-męska to doskonała zabawa i sposób na spędzenie wieczoru w miłym towarzystwie. Niezależnie od wybranej wersji językowej, ten film będzie dostarczał widzom wiele emocji i radości. Dlatego też, jeśli jeszcze nie obejrzeliście tego filmu, polecamy to zrobić już teraz – dostępność online pozwala na to, aby każdy mógł zobaczyć Wojnę żeńsko-męską w swoim ulubionym miejscu i w dogodnym dla siebie czasie. Po obejrzeniu filmu, zachęcamy do podzielenia się Waszymi wrażeniami i opinią o nim w sekcji komentarzy pod tym artykułem.