Wtorek (2002) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2002
91 min
5.4
Wtorek to kontynuacja filmu Poniedziałek, która swoją premierę miała 22 lutego 2002 roku. Produkcja wyreżyserowana została przez Witolda Adameka, reżysera znanego z takich filmów jak...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3669
Teraz ogląda: 400

Wprowadzenie do całego filmu Wtorek

Wtorek to kontynuacja filmu Poniedziałek, która swoją premierę miała 22 lutego 2002 roku. Produkcja wyreżyserowana została przez Witolda Adameka, reżysera znanego z takich filmów jak Polowanie na muchy czy Samo życie. W filmie zobaczymy takie gwiazdy polskiego kina jak Bolec, Paweł Kukiz czy Grzegorz Małecki. Wtorek to zabawna, komiczna opowieść o dwóch blokerach-egzekutorach, którzy w imieniu gangstera zgarniają duże pieniądze, jednak zamiast oddać je właścicielowi, postanawiają zainwestować w bankrutującą fabrykę krasnali i otworzyć w jej pomieszczeniach klub go-go. Film cieszy się dużą popularnością w Polsce i jest dostępny online.

Wtorek cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Wtorek rozgrywa się w Polsce, gdzie Maniek i Dawid – dwaj blokersi-egzekutorzy, decydują się zainwestować w bankrutującą fabrykę krasnali i otworzyć w jej pomieszczeniach klub go-go. Ich plany komplikują się, gdy spotykają właściciela fabryki, który okazuje się być ciocią Dawida. Ich działań nie popierają także gangsterzy, którzy poprosili ich o przekazanie zgarniętej sumy pieniędzy.

Postacie fabularne

W filmie Wtorek występuje wiele interesujących postaci. Przede wszystkim spotykamy dwóch głównych bohaterów: Manieka (Paweł Kukiz) i Dawida (Grzegorz Małecki), którzy zamierzają zainwestować pieniądze w fabrykę krasnali. Ich planom przeciwstawia się jednak właściciel fabryki – ciocia Dawida. W filmie pojawiają się także gangsterzy, którzy zaangażowali Manieka i Dawida do przeprowadzenia nielegalnych interesów.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Wtorek?

Reżyserem filmu Wtorek jest Witold Adamek, który w swojej karierze wyreżyserował wiele ciekawych produkcji. Adamek jest znanym polskim reżyserem filmowym, który swoje sukcesy odnosi już od lat 90. W swoim portfolio ma takie filmy jak Człowiek z… , Polowanie na muchy czy Złodzieje. Jest także znany z reżyserii telewizyjnych seriali, takich jak Samo życie czy Kasia i Tomek.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie filmu Wtorek występują między innymi takie gwiazdy polskiego kina jak Bolec, Paweł Kukiz, Kinga Preis czy Grzegorz Małecki. Bolec, to popularny polski aktor, raper i dziennikarz, znany z takich produkcji jak Palimpsest czy Pitbull. Paweł Kukiz to aktor i muzyk, który od lat związany jest z polskim show-businessingiem. Kinga Preis to znana aktorka, która zdobyła uznanie dzięki swoim rolom w takich filmach jak Pora umierać czy Wszystko co kocham.

Gdzie obejrzeć Wtorek online?

Film Wtorek dostępny jest online na wielu platformach, takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Wszystkie z tych serwisów oferują możliwość legalnego i darmowego oglądania filmów online, w wersji z lektorem, napisami lub dubbingiem. Zachęcamy również do skorzystania z wyszukiwarki filmów – alekino.net, na której znajdziecie wiele ciekawych produkcji, w tym film Wtorek.

Wtorek z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Dla widzów polskojęzycznych film Wtorek dostępny jest w polskiej wersji językowej. Można obejrzeć go z polskim lektorem, napisami lub z polskim dubbingiem. Każda opcja jest dobrze dopasowana do widza, więc niezależnie od twoich preferencji językowych będziesz miał możliwość obejrzenia tego filmu w polskiej wersji językowej.

Warto poświęcic 91 minut na seans online?

Film Wtorek to idealna propozycja dla fanów kina komediowego. To zabawna, barwna opowieść, która na każdym kroku zaskakuje i bawi. Film udowadnia, że polskie kino może być wysokiej jakości i cieszyć się dużą popularnością. Warto poświęcić 91 minut na seans online i przekonać się, dlaczego Wtorek jest tak popularny wśród polskich widzów.

Dobra wiadomość! Cały film Wtorek możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jesteś fanem kina komediowego i jeszcze nie widziałeś filmu Wtorek, to na pewno musisz nadrobić zaległości. Cały film jest dostępny online na wielu platformach, w różnych wersjach językowych. Zachęcamy do obejrzenia filmu online i podzielenia się swoją opinią o nim w komentarzach pod tym artykułem. Nie zwlekaj, zacznij oglądać już teraz!