Wygrany (2011) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2011
111 min
5.8
Jeśli szukasz filmu, w którym emocje sięgają zenitu, a bohaterowie przekraczają granice swoich możliwości, to "Wygrany" to właśnie to, czego potrzebujesz. Ten niezwykły dramat to...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 4535
Teraz ogląda: 306

Wprowadzenie do całego filmu Wygrany

Jeśli szukasz filmu, w którym emocje sięgają zenitu, a bohaterowie przekraczają granice swoich możliwości, to „Wygrany” to właśnie to, czego potrzebujesz. Ten niezwykły dramat to opowieść o młodym amerykańskim pianiscie o polskich korzeniach, który traci wszystko – miłość, uznanie i karierę. Na swojej drodze spotyka jednak namiętnego gracza i znawcę wyścigów konnych, Franka, który wprowadzi go w świat zakładów. Czy uda mu się odzyskać wszystko, co stracił? O tym przekonaj się, obejrzyj cały film online już teraz!

„Wygrany” to polski film z 2011 roku w reżyserii Wiesława Saniewskiego, którego akcja rozgrywa się w Polsce. Film ten wzbudził wiele emocji wśród widzów i krytyków filmowych, a dziś możesz obejrzeć go online z polskim lektorem lub napisami.

Wygrany cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja „Wygranego” rozgrywa się w Polsce i opowiada historię Olivera, młodego amerykańskiego pianisty polskiego pochodzenia, który po rozstaniu z żoną zrywa europejskie tournee i przyjeżdża do Polski. Tam traci wszystko – miłość, uznanie i świetnie zapowiadającą się karierę. Ma przy tym do spłacenia ogromny dług. W hotelowym barze spotyka Franka, byłego profesora matematyki, który wprowadza go w świat zakładów na wyścigi konne. Dzięki niemu poznaje również piękną i tajemniczą Kornelię, która staje mu się coraz bliższa. Oliver musi jednak przejść ciężką drogę, aby odzyskać to, co stracił.

Postacie fabularne

W filmie występują m.in.:
– Paweł Szajda w roli Olivera,
– Janusz Gajos jako Frank,
– Grażyna Barszczewska jako Kornelia,
– Wojciech Pszoniak jako szef wyścigów,
– Marta Żmuda Trzebiatowska jako żona Olivera.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Wygrany?

Reżyserem „Wygranego” jest Wiesław Saniewski – polski reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Jest znany z takich filmów jak „Mniejsze zło” czy „Pierwszy dzień wolności”. Wiesław Saniewski ukończył studia na Wydziale Reżyserii WSDiF w Łodzi, a jego filmy zdobywały nagrody między innymi na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Karlowych Warach oraz na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie filmu „Wygrany” można zobaczyć m.in. Pawła Szajdę, który wcielił się w rolę Olivera. Szajda zagrał również w filmie „Under the Tuscan Sun” oraz w popularnych serialach, takich jak „Mad Men”, czy „Suits”. W filmie występuje także Janusz Gajos, który zdobył wiele nagród za swoją rolę w takich filmach jak „Krótki film o miłości” czy „C.K. Dezerterzy”. W rolę Kornelii wcieliła się Grażyna Barszczewska, która jest znana z takich filmów jak „Zmiennicy” czy „Kariera Nikodema Dyzmy”. Filmowe role przypadły także m.in. Wojciechowi Pszoniakowi oraz Marta Żmudzie Trzebiatowskiej.

Gdzie obejrzeć Wygrany online?

Jeśli chcesz obejrzeć cały film „Wygrany” online, możesz skorzystać z takich platform jak Vider, CDA czy Zalukaj. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że nie zawsze jakość obrazu i dźwięku będzie wysoka. Jeśli szukasz najlepszych jakościowo źródeł, warto skorzystać z wyszukiwarki filmów, jaką jest alekino.net. Tam znajdziesz cały film w najlepszej możliwej jakości.

Wygrany z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Część widzów preferuje lektorowanie lub polskie napisy, by lepiej zrozumieć dialogi. Dlatego też „Wygrany” jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Można więc wybrać najlepszą opcję dla siebie, aby zrozumieć historię bohaterów w każdym jej niuansie.

Warto poświęcić 111 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! „Wygrany” to film, który z jednej strony wzrusza, a z drugiej pobudza do refleksji. To historia o tym, jak ważne są relacje międzyludzkie i jak łatwo można stracić wszystko, co tak ciężko się osiągnęło. Tym samym warto poświęcić 111 minut swojego czasu, aby zobaczyć ten pięknie opowiedziany i zagrany dramat.

Dobra wiadomość! Cały film Wygrany możesz obejrzeć online już teraz!

Obejrzenie „Wygranego” to zapewnienie sobie emocji i rozrywki. To także możliwość zobaczenia polskiego kina w świetnym wydaniu oraz lekcji o tym, co ważne w życiu. Często zdarza się, że nie mamy czasu lub okazji, aby obejrzeć film w kinie, ale teraz mamy okazję, aby obejrzeć to arcydzieło w domowym zaciszu. Zachęcamy więc do obejrzenia cały filmu online i podzielenia się swoją opinią w komentarzach poniżej!