Wyklęty (2017) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2017
105 min
5.6
Film Wyklęty opowiada historię bohaterów, którzy walczyli z władzą ludową o wolną Polskę. Mimo olbrzymiej przewagi resortu bezpieczeństwa i wsparcia radzieckiego NKWD, członkowie zbrojnego podziemia...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 2676
Teraz ogląda: 380

Wprowadzenie do całego filmu Wyklęty.

Film Wyklęty opowiada historię bohaterów, którzy walczyli z władzą ludową o wolną Polskę. Mimo olbrzymiej przewagi resortu bezpieczeństwa i wsparcia radzieckiego NKWD, członkowie zbrojnego podziemia niepodległościowego walczyli do końca o swoją sprawę. Większość z nich zginęła, a pamięć o nich została zakłamana w czasach PRL-u. Film Wyklęty to wspaniała okazja, aby poznać historię tych, którzy poświęcili swoje życie dla wolnej Polski. Produkcja powstała w Polsce w 2017 roku, a reżyserem filmu jest Konrad Łęcki. Film trwa 105 minut i jest zaliczany do gatunków dramatycznego i wojennego. W obsadzie filmowej można zobaczyć takie gwiazdy jak Wojciech Niemczyk, Marcin Kwaśny, Robert Wrzosek czy Hanna Świętnicka.

Film Wyklęty zdążył już zdobyć uznanie i popularność wśród widzów. Dzięki dostępności online, każdy ma szansę zobaczyć ten wyjątkowy i poruszający film.

Wyklęty cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Wyklęty rozgrywa się w Polsce, w latach 1945-1953. Film opowiada historię członków zbrojnego podziemia niepodległościowego, którzy zdecydowani byli walczyć o wolność swojego kraju. Mimo nieustającej walki i poświęceń, ich walka została skutecznie stłumiona przez władze komunistyczne. Członkowie podziemia byli uważani za bandytów i o nich nie pamiętano. Dopiero po 1989 roku, historia i dzieje tych bohaterów zostały ponownie odkryte.

Postacie fabularne

W filmie Wyklęty możemy zobaczyć takie postaci jak:
– Jan Woźniak (Wojciech Niemczyk) – przywódca oddziału
– Stefan „Beret” Szydłowski (Marcin Kwaśny) – syn zamożnego gospodarza, walczył w powstaniu warszawskim
– Bronisław „Jastrząb” Konopka (Robert Wrzosek) – szeregowy żołnierz
– Anna „Hela” (Hanna Świętnicka) – sanitariuszka w oddziale

Wszyscy oni pochodzili z różnych środowisk, ale łączyło ich jedno – chęć walki o wolną Polskę. W filmie poznajemy ich historie i poświęcenie, jakim darzyli swoją ojczyznę.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Wyklęty?

Reżyserem filmu Wyklęty jest Konrad Łęcki. Jest to polski reżyser, który w swojej karierze stworzył takie filmy jak „70 kg szczepionki” czy „Senność”. Łęcki jest uznawany za jednego z najbardziej wszechstronnych reżyserów swojego pokolenia. Jego filmy są zawsze oryginalne, zaskakujące i skłaniające do refleksji. Konrad Łęcki pozostaje jednym z najbardziej cenionych polskich reżyserów, a jego praca na planie filmowym zawsze była doceniana przez krytyków.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W obsadzie filmu Wyklęty występują m.in:
– Wojciech Niemczyk – Jan Woźniak
– Marcin Kwaśny – Stefan „Beret” Szydłowski
– Robert Wrzosek – Bronisław „Jastrząb” Konopka
– Hanna Świętnicka – Anna „Hela”

Wojciech Niemczyk to polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, który w swojej karierze zagrał w wielu filmach i serialach. Największą popularność przyniosła mu rola Stefana w serialu „Zmiennicy”. Marcin Kwaśny to aktor, który debiutował w filmie „Offsajd” w reżyserii Juliusza Machulskiego. Robert Wrzosek to aktor teatralny i filmowy, którego kariera aktorska trwa już od ponad 20 lat. Hanna Świętnicka to aktorka teatralna i filmowa, znana z takich produkcji jak „Tulipany” czy „Belfer”.

Gdzie obejrzeć Wyklęty online?

Film Wyklęty jest dostępny online na platformach takich jak Vider, CDA czy Zalukaj. Jednak najlepszym miejscem, aby obejrzeć ten film jest bez wątpienia wyszukiwarka filmów – alekino.net. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę filmu i już można rozpocząć seans. Dzięki temu, każdy ma szansę na obejrzenie tego wspaniałego filmu w domowym zaciszu.

Wyklęty z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film Wyklęty jest dostępny z polskim lektorem, napisami i dubbingiem. Dla tych, którzy nie chcą czytać napisów, wybór opcji z lektorem jest idealnym rozwiązaniem. Natomiast dla tych, którzy wolą pozostać przy oryginalnym dialogu, dostępne są napisy. Dubbing to natomiast idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą, aby film oglądać bez odwracania wzroku od ekranu.

Warto poświęcic 105 minut na seans online?

Tak, warto. Film Wyklęty to poruszająca historia, której nie powinno przegapić żadne pokolenie Polaków. To opowieść o bohaterach, którzy poświęcili swoje życie dla wolnej Polski. Film pokazuje, jak trudno było walczyć z władzą ludową o wolność i jak okrutne były represje, jakim poddawani byli członkowie podziemia. Obejrzenie tego filmu to nie tylko wspaniała edukacja historyczna, ale też doskonała okazja, aby zastanowić się nad sensem życia i wartościami, które kształtują naszą rzeczywistość.

Dobra wiadomośc! Cały film Wyklęty możesz obejrzeć online już teraz!

Jak widzicie, film Wyklęty to produkcja, która z pewnością warto poznać. Artystyczna jakość, niesamowita obsada aktorska i edukacyjna wartość to tylko niektóre z wielu zalet tego wspaniałego filmu. Dostępność filmu online to dodatkowa zaleta, która pozwala na obejrzenie tego filmu w każdym miejscu i w każdej chwili. Zachęcamy do obejrzenia filmu Wyklęty online już teraz i podzielenia się Waszymi wrażeniami w komentarzach poniżej.