Z odzysku (2006) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2006
103 min
6.5
Film Z odzysku to polski dramat z 2006 roku, wyreżyserowany przez Sławomira Fabickiego. Opowiada on historię 19-letniego Wojtka, który wychowuje się bez ojca na Śląsku,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3221
Teraz ogląda: 198

Wprowadzenie do całego filmu Z odzysku

Film Z odzysku to polski dramat z 2006 roku, wyreżyserowany przez Sławomira Fabickiego. Opowiada on historię 19-letniego Wojtka, który wychowuje się bez ojca na Śląsku, gdzie świat ma szary kolor i przyszłość wydaje się niepewna. Chłopak zakochuje się w Katii, ukraińskiej emigrantce z dzieckiem, i gotów jest zrobić wszystko, aby zapewnić jej legalny pobyt w Polsce. Jednak świat nielegalnych walk bokserskich i drobnej gangsterki nie daje mu łatwego życia, a im bardziej walczy o lepszą przyszłość dla swojej dziewczyny i jej dziecka, tym bardziej sam upada. Masz możliwość obejrzenia tego filmu online, a ja z przyjemnością przedstawię Ci wszystko, co powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem seansu.

Z odzysku cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się na Śląsku, gdzie 19-letni Wojtek walczy o lepsze życie dla swojej dziewczyny i jej dziecka. Chłopak zakochuje się w Katii, ukraińskiej emigrantce z dzieckiem, która potrzebuje legalnego pobytu w Polsce. Wojtek jest gotów zrobić wszystko, aby jej tego zapewnić, ale zostaje coraz bardziej wciągnięty w nielegalny świat walk bokserskich i drobnej gangsterki. Im bardziej chłopak walczy o lepszą przyszłość dla swojej dziewczyny i jej dziecka, tym bardziej sam upada. Czy uda mu się ocalić to, co najważniejsze?

Postacie fabularne

W filmie Z odzysku występują następujące postacie:
– Wojtek, 19-letni chłopak wychowywany bez ojca, zakochany w Katii
– Katia, ukraińska emigrantka z dzieckiem, w której zakochuje się Wojtek
– gangsterka, dla której pracuje Wojtek
– trener bokserski, który pomaga Wojtkowi w walce
– osoba odzyskująca długi, która angażuje Wojtka do swoich nielegalnych działań.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Z odzysku?

Film Z odzysku został wyreżyserowany przez Sławomira Fabickiego. Jest to znany i ceniony reżyser w Polsce, który zasłynął między innymi filmami „Sztuczki” i „Nieulotne”. Był również twórcą dokumentalnym i krótkometrażowym. Fabicki jest znany z nasyconych emocjami i poruszających filmów, które przyciągają uwagę widzów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Z odzysku występują Antoni Pawlicki w roli Wojtka oraz Nataliya Vdovina w roli Kati. Dodatkowo w filmie zagrało wiele innych znanych polskich aktorów, takich jak Jacek Braciak, Dimitri Melnichuk, Wojciech Zieliński, Jerzy Trela, Dorota Pomykała, Jowita Budnik, Jan Pyrlik i Karolina Tokarek. Wszyscy aktorzy zagrają swoje postacie fantastycznie i wciągną Cię w historię.

Gdzie obejrzeć Z odzysku online?

Jeśli masz ochotę zobaczyć Z odzysku online, zapraszam Cię na vider, cda lub zalukaj. Jednak zdecydowanie polecam skorzystanie z wyszukiwarki filmów alekino.net, gdzie znajdziesz płatne i bezpłatne opcje obejrzenia tego filmu online.

Z odzysku z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli wolisz oglądać filmy z polskim lektorem, to dobrze trafiłeś. Cały film Z odzysku jest dostępny z lektorem, napisami i dubbingiem. Możesz wybrać na jakiej platformie chcesz go obejrzeć i w jakiej wersji językowej. Każda opcja jest dobra, więc wybierz to, co Ci odpowiada i ciesz się filmem.

Warto poświęcić 103 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Film Z odzysku to poruszająca historia o miłości, walce o lepsze życie i przyszłość. Z taką obsadą i takim reżyserem, nie ma mowy o nudzie. Z pewnością wciągnie Cię w historię i zostanie z Tobą na dłużej. Film ten to także świetna okazja, aby zrozumieć problemy, z jakimi borykają się młodzi ludzie w Polsce i innych krajach Europy.

Dobra wiadomośc! Cały film Z odzysku możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli jeszcze nie obejrzałeś filmu Z odzysku, zachęcam Cię, abyś to zrobił już teraz. To poruszająca historia o młodej miłości, przyjaźni i walce o lepsze życie. A dzięki temu, że film jest dostępny online, możesz to zrobić z wygodą, siedząc wygodnie na kanapie. Jeśli już obejrzałeś ten film, podziel się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.