Z zamkniętymi oczami (1991) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1991
109 min
6.2
Zamknij oczy, zanurz się w niezwykłym świecie filmu romantyczno-dramatycznego, który poruszy Twoje emocje. "Z zamkniętymi oczami" to film z 1991 roku, wyreżyserowany przez Stephena Poliakoffa,...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3642
Teraz ogląda: 70

Wprowadzenie do całego filmu Z zamkniętymi oczami.

Zamknij oczy, zanurz się w niezwykłym świecie filmu romantyczno-dramatycznego, który poruszy Twoje emocje. „Z zamkniętymi oczami” to film z 1991 roku, wyreżyserowany przez Stephena Poliakoffa, w obsadzie którego występują tacy aktorzy jak Alan Rickman, Clive Owen oraz Saskia Reeves. Opowiada o relacji rodzeństwa, które po latach ponownie się spotyka, a ich miłość rodzi się na nowo. Ta historii zawiera w sobie wiele emocji, które przeżywają bohaterowie. Film stał się hitem w latach 90. i nikogo nie pozostawia obojętnym. Warto go zobaczyć, a tym bardziej, że masz do tego możliwość online.

Z zamkniętymi oczami cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Londynie w latach 80. Główną bohaterką jest Natalie, która na skutek problemów w swoim życiu osobistym wraca do domu rodzinnego. Przez przypadek spotyka swojego brata Richarda, w którego zakochuje się na nowo. Oboje intensywnie się związują, a ich miłość jest tak silna, że ignorują relacje, jakie mieli wcześniej ze swoimi konkubentami. Gdy okazuje się także, że Richard jest bliski poważnej chorobie, sytuacja staje się jeszcze bardziej złożona i trudna.

Postacie fabularne

W filmie występują główne postacie:
– Natalie – gra ją Saskia Reeves
– Richard – w rolę wciela się Alan Rickman
– Mary – postać grana przez Lesley Sharp
– Sinclair – bohatera gra Clive Owen

Natalie jest szczególnie interesującą bohaterką, ponieważ kieruje nią wewnętrzna moc i determinacja, by powalczyć o miłość swojego brata. Postać Richarda to przede wszystkim emocjonalne wewnętrzne przeżycia, które towarzyszą mu przez cały film. Mary i Sinclair to dwie zupełnie odmienne postacie, urozmaicające obraz filmowego świata.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Z zamkniętymi oczami?

Reżyser filmu Z zamkniętymi oczami to Stephen Poliakoff. Jest on brytyjskim reżyserem oraz scenarzystą, autorem takich produkcji jak „Talk of Angels” czy „The Lost Prince”. Poliakoff jest przede wszystkim kojarzony z filmami o tematyce historycznej, a szczególnie z produkcjami, które umieszczone są w epoce Edwardia VII i okresie międzywojennym. Odznacza się wysokim poziomem kreatywności i wnikliwością, co sprawia, że filmy, które wyreżyserował, są wyjątkowe.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie występują znani aktorzy, którzy zapewniają wysoki poziom aktorski, jednak to najlepiej odczuje się oglądając film online. W obsadzie pojawiają się takie nazwiska jak:
– Alan Rickman – Richard
– Clive Owen – Sinclair
– Saskia Reeves – Natalie
– Karl Johnson – Brian
– Lesley Sharp – Mary
– Kate Gartside – Party Organiser
– Karen Knight – Joanna
– Niall Buggy – Mike
– Campbell Morrison – Slaughter
– Annie Hayes – Maria

Każdy z aktorów zagrał swoją postać w sposób przekonujący i autentyczny.

Gdzie obejrzeć Z zamkniętymi oczami online?

Cały film „Z zamkniętymi oczami” jest dostępny online. Można go obejrzeć na wielu stronach takich jak Vider, CDA, Zalukaj i wiele innych, jednak najlepiej dokonać wyszukania filmu w wynikach na alenki.no i wybrać najodpowiedniejszą opcję. Tak duża liczba opcji obejrzenia filmu powinna zachęcić każdego widza, aby poszukał dla siebie odpowiedniego rozwiązania.

Z zamkniętymi oczami z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Film ma również polski lektor oraz napisy oraz jest dubbingowany, dzięki czemu możesz skorzystać z opcji najbardziej odpowiadającej Tobie najbardziej. Wybór lektora lub napisów może wpłynąć na Twoje wrażenia z oglądania filmu i zwiększyć jego atrakcyjność.

Warto poświęcić 109 minut na seans online?

Warto z czystym sumieniem poświęcić te 109 minut swojego czasu na seans online filmu Z zamkniętymi oczami. Film wychodzi poza kanony konwencjonalnych melodramatów, a idealna akcja i niezapomniane postacie sprawiają, że można zrozumieć różnorodność ludzkich emocji. „Z zamkniętymi oczami” to film o miłości, radzeniu sobie z utratą bliskiej osoby i wiele innych, ważnych w życiu wartości. To produkcja, która pozostawi na długo ślad w psychice widza.

Dobra wiadomości! Cały film Z zamkniętymi oczami możesz obejrzeć online już teraz!

Obejrzenie filmu Z zamkniętymi oczami to niezapomniane doświadczenie, które koniecznie trzeba przeżyć. Cały film jest dostępny online, więc nie ma powodu, aby nie skorzystać z tej możliwości. To historia o miłości i życiu, którą warto poznać. Zachęcamy więc do zobaczenia tego wyjątkowego dzieła i podzielenia się swoją opinią w komentarzach pod tym artykułem.