Zabić bobra (2012) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2012
99 min
5
Zabić bobra to polski film z 2012 roku, wyreżyserowany przez znanego polskiego reżysera Jan Jakuba Kolskiego. Produkcja ta opowiada historię żołnierza jednostek specjalnych, Eryka, który...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 8802
Teraz ogląda: 316

Wprowadzenie do całego filmu Zabić bobra

Zabić bobra to polski film z 2012 roku, wyreżyserowany przez znanego polskiego reżysera Jan Jakuba Kolskiego. Produkcja ta opowiada historię żołnierza jednostek specjalnych, Eryka, który wraca z Iraku i Afganistanu do Polski, by zregenerować siły. Nasz bohater nie radzi sobie jednak w szarej rzeczywistości i walczy z wspomnieniami z pola walki. Przypadkowo spotyka jednak młodą dziewczynę, Bezi, która wprowadza kolory do jego życia. Szybko przeradza się to w intensywny romans, jednak przeszłość zaczyna doganiać bohaterów. Czy miłość potrafi przezwyciężyć najgorsze okoliczności? Czy nasz bohater odnajdzie się w nowej rzeczywistości? Film ten zdobył wiele nagród i warty jest uwagi każdego kinomana.

Zabić bobra cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu rozgrywa się w Polsce, w domu rodzinnym głównego bohatera, Eryka. Czas akcji to współczesność. Po powrocie z misji wojskowej, Eryk zmuszony jest zregenerować siły w oczekiwaniu na kolejne zadanie. Jego świat ulega zmianie, kiedy spotyka młodą dziewczynę, Bezi, która zakradła się na jego posesję. Spotkanie szybko przeradza się w intensywny romans. Jednak przeszłość zaczyna doganiać bohaterów, a miłość musi przejść próbę.

Postacie fabularne

W filmie zobaczymy takie postacie jak Eryk (w tej roli występuje Eryk Lubos) – żołnierz jednostek specjalnych wracający z misji w Iraku i Afganistanie, który z trudem odnajduje się w szarej rzeczywistości po powrocie do Polski, Bezi (w tej roli występuje Agnieszka Pawełkiewicz), młoda dziewczyna o przydomku Bezi, która zakradnie się na posesję Eryka. Oprócz nich w filmie występują również Alexandra Michael, Mariusz Bonaszewski, Marek Kasprzyk, Mateusz Król, Daniel Misiewicz, Maciej A. Maciejewski, Kamil Pardo oraz Tomasz Pietryga.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Zabić bobra?

Reżyserem filmu Zabić bobra jest znany polski reżyser Jan Jakub Kolski. Kolski urodził się w 1956 roku we Wrocławiu i ukończył tam studia na wydziale aktorskim. Jego filmy cechują się niezwykłą poetyką, nostalgicznością oraz retro glamourem. Jego debiut fabularny, Grający z talerza (1989) przyniósł mu nagrodę w Gdyni za najlepszy debiut reżyserski i od tamtej pory kolekcjonuje nagrody i wyróżnienia. Kolski jest autorem scenariuszy do swoich filmów, stylista, pedagog. Reżyseruje filmy i spektakle teatralne. Jego filmy cieszą się ogromną popularnością wśród widzów.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W filmie Zabić bobra zobaczymy znanych polskich aktorów takich jak:
– Eryk Lubos, znany m.in. z roli w filmie Cicha noc (2017)
– Agnieszka Pawełkiewicz, znana z serialu Pierwsza miłość (od 2011 roku)
– Alexandra Michael, znana m.in. z serialu M jak miłość (od 2002 roku)
– Mariusz Bonaszewski, znany głównie z ról w serialach telewizyjnych (m.in. Kryminalni, M jak miłość)
Reżyser Jan Jakub Kolski zdecydował się także na wykorzystanie nowych, młodych talentów w obsadzie.

Gdzie obejrzeć Zabić bobra online?

Cały film Zabić bobra jest dostępny online na wielu platformach. Można go obejrzeć m.in. na vider, cda, zalukaj. Jednakże polecamy skorzystanie z profesjonalnych stron, takich jak alekino.net, który posiadają szeroką bibliotekę filmów w różnych kategoriach i wysokiej jakości. Są to strony legalne, które nie łamią praw autorskich.

Zabić bobra z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Cały film Zabić bobra jest dostępny z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Wszystko po to, aby widzowie z Polski mogli w pełni cieszyć się filmem i nie przejmować się brakiem znajomości języków obcych. Opcja z lektorem jest idealna dla tych, którzy chcą w pełni zrozumieć dialogi i nie chcą być skupieni na czytaniu napisów. Natomiast opcja z napisami jest idealna dla tych, którzy chcą usłyszeć oryginalny język, ale mają problemy z jego zrozumieniem. Dubbing natomiast jest idealny dla najmłodszych widzów.

Warto poświęcić 99 minut na seans online?

Oczywiście, że warto! Zabić bobra to film, który w pełni zasługuje na uwagę. To opowieść o miłości, wojnie, szarej rzeczywistości oraz o tym, jak z nią walczyć. Dobrze skonstruowany scenariusz, doskonała gra aktorska oraz widowiskowa realizacja sprawiają, że ten film z pewnością warto obejrzeć. Zachęcamy do oddania się w ręce reżysera i pozwolenia sobie na 99 minut pełnych wrażeń.

Dobra wiadomość! Cały film Zabić bobra możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli potrzebujesz dobrego kina, to z całą pewnością warto obejrzeć film Zabić bobra. Na alekino.net możesz obejrzeć cały film w wysokiej jakości. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinia o tym filmie i do komentowania po seansie. Film Zabić bobra to doskonała polska produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu kinomanowi, niezależnie od wieku i zainteresowań.