Zakochani (2000) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

2000
104 min
4.8
Jeśli szukasz dobrej komedii romantycznej, to Zakochani na pewno Cię nie zawiodą. Film ten został wyreżyserowany przez Piotra Wereśniaka, a w rolach głównych występują Magdalena...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 1904
Teraz ogląda: 70

Wprowadzenie do całego filmu Zakochani

Jeśli szukasz dobrej komedii romantycznej, to Zakochani na pewno Cię nie zawiodą. Film ten został wyreżyserowany przez Piotra Wereśniaka, a w rolach głównych występują Magdalena Cielecka oraz Bartosz Opania. Premiera odbyła się w 2000 roku, a i dzisiaj cieszy się popularnością wśród widzów. W ciągu 104 minut na ekranie zobaczymy wciągającą, zabawną i romantyczną historię, która z pewnością przykuje Twoją uwagę. Jeśli jesteś ciekaw, gdzie i jak obejrzeć Zakochanych online – zachęcamy do dalszego czytania.

Zakochani cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja filmu Zakochani rozgrywa się w Warszawie. Głównymi bohaterami są Zosia (Magdalena Cielecka) oraz Mateusz (Bartosz Opania). Zosia jest piękną, pewną siebie kobietą, która uwodzi mężczyzn. Natomiast Mateusz jest fotografem, zdecydowanie nieśmiały, oschły i niezbyt pewny siebie. Na początku filmu ich drogi krzyżują się przypadkowo, jednak po jakimś czasie oboje zaczynają odczuwać coś więcej niż tylko przelotny flirt. Zosia zaczyna chcieć czegoś więcej niż tylko powierzchownych relacji, a Mateusz odkrywa w sobie siłę, by stanąć w końcu na wysokości zadania i walczyć o to, co dla niego naprawdę ważne.

Postacie fabularne

Głównymi bohaterami filmu są Zosia oraz Mateusz. Oczywiście pojawiają się także inni bohaterowie, którzy wplatają się w historię miłosną pary. Wśród nich warto wymienić między innymi:
– Irenę (Katarzyna Figura) – przyjaciółkę Zosi, która jako jedyna odkrywa jej prawdziwe zamiary wobec Mateusza
– Roberta (Cezary Pazura) – dawnego kochanka Zosi, który niespodziewanie wraca do miasta
– Pana Ciszewskiego (Leon Niemczyk) – mentora Mateusza, który przekonuje go, aby zaczął wreszcie działać i walczyć o swoje pragnienia

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Zakochani?

Film Zakochani został wyreżyserowany przez Piotra Wereśniaka. Wereśniak jest reżyserem i scenarzystą. Wyreżyserował wiele znanych polskich filmów, takich jak Na dobre i na złe czy M jak miłość. Zyskał uznanie w branży za swoją uzdolnioną reżyserię i sposób przedstawiania historii na ekranie.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

W rolą Zosi wciela się Magdalena Cielecka – aktorka, która zdobyła sławę rolą w filmie Słodko-gorzka. W filmie Zakochani prezentuje się doskonale jako piękna i bystra kobieta, która uwodzi mężczyzn. Obok Niej możemy zobaczyć Bartosza Opanię – aktora, który zdobył popularność dzęki swoim rolom w filmach takich jak Pianista czy Układ zamknięty. Współpracował także z Spielbergiem przy tworzeniu filmu 'Lista Schindlera’. Obok Nich pojawiają się inni znani aktorzy i aktorki tacy jak: Katarzyna Figura, Jan Frycz, Beata Tyszkiewicz, Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko, Paweł Wawrzecki, Edyta Olszówka i Leon Niemczyk.

Gdzie obejrzeć Zakochani online?

Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem Zakochanych online, to nie musisz wychodzić z domu. Film jest dostępny na popularnych stronach z filmami takich jak vider, cda oraz zalukaj. Jeśli chcesz ułatwić sobie poszukiwania filmów, możesz skorzystać z wyszukiwarki – na przykład alekino.net.

Zakochani z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Jeśli preferujesz polską wersję językową, to świetnie trafiłeś. Zakochani są dostępni z polskim lektorem, napisami oraz dubbingiem. Każda opcja jest świetną propozycją, od Ciebie zależy, którą formę wybierzesz.

Warto poświęcić 104 minuty na seans online?

Jeśli jeszcze się wahasz, czy warto obejrzeć cały film – podpowiadamy, że warto! Nie tylko ze względu na gwiazdorską obsadę czy romantyczną fabułę, ale przede wszystkim ze względu na doskonałe przedstawienie młodzieńczego uczucia, które jest Wiecznie aktualne. Obejrzenie Zakochanych pozwoli na chwilę oderwać się od rzeczywistości i wczuć się w świat romantycznych snów oraz marzeń. Archetyp historii na przekór losowi, której bohaterowie próbują wyrwać się ze szponów codzienności. To coś więcej niż tylko komedia romantyczna, to historia o miłości i odwadze.

Dobra wiadomość! Cały film Zakochani możesz obejrzeć online już teraz!

Jeśli ciągle jeszcze nie jesteś przekonany, czy warto obejrzeć Zakochanych, to musisz wziąć sprawy w swoje ręce i sam się o tym przekonać. Każdy może przetestować ten film i zobaczyć, czego dowiedzieć się o młodych ludziach, którzy pragną miłości w tak trudnych czasach. Świetna gra aktorska, doskonałe ujęcia oraz świetnie poprowadzona historia – to kilka powodów, aby obejrzeć Zakochanych. Zachęcamy więc do zanurzenia się w świat romantycznych marzeń oraz zabawy i do podzielenia się swoją opinią w sekcji komentarzy pod tym artykułem.