Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu (1993) - Cały Film - Online - Gdzie obejrzeć?

1993
107 min
5.6
Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu to film, który wprowadza nas w świat trudnej młodzieży, prowadzącej nieokiełznany tryb życia. W tej komedii muzycznej, siostry...
Wersja językowa:
Jakość:
Odsłon: 3762
Teraz ogląda: 80

Wprowadzenie do całego filmu Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu

Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu to film, który wprowadza nas w świat trudnej młodzieży, prowadzącej nieokiełznany tryb życia. W tej komedii muzycznej, siostry ze zgromadzenia świętej Katarzyny prowadzą szkołę, której grozi zamknięcie. Kiedy wszystkie metody wychowawcze zawodzą, siostry postanawiają odszukać Deloris (Whoopi Goldberg), która po opuszczeniu klasztoru wyjechała do Las Vegas. Proszą ją, by podjęła się lekcji muzyki w ich placówce. Deloris (Whoopi Goldberg) znów zakłada habit, ale tym razem nie z przymusu, a w ramach pomocy zaprzyjaźnionym siostrom zakonnym. Widzą w niej szansę dla szkoły, bo nieporadna na pozór młodzież ma ogromny potencjał i talent muzyczny. Czy Deloris (Whoopi Goldberg) zdoła uratować szkołę przed zamknięciem? Warto obejrzeć tę zabawną i pełną muzycznych wstawek komedię, która zdobyła nie tylko sympatię publiczności, ale również nagrodę MTV w kategorii najlepszy film.

Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu to historia, która nie tylko bawi, ale również wzrusza i pokazuje, że nie ma nic niemożliwego. Film został wyprodukowany w 1993 roku na Słowacji w reżyserii Billa Duke’a. Cały film ma czas trwania 107 minut i jest oparty na gatunku komedii i muzyki.

Cały film Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu jest obecnie dostępny online na wielu platformach w internecie. Zachęcamy do obejrzenia pełnej wersji filmu i poznania kulisy trudnej pracy sióstr zakonnych.

Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu cały film – najważniejsze informacje o fabule

Akcja całego filmu rozgrywa się w szkole, która jest prowadzona przez siostry ze zgromadzenia świętej Katarzyny. Placówka jest miejscem nauki dla trudnej młodzieży, która potrzebuje specjalnych podejść w zakresie wychowania. Niestety szkole grozi zamknięcie, a siostry postanawiają odszukać Deloris (Whoopi Goldberg), która po opuszczeniu klasztoru wyjechała do Las Vegas. Ona jedyna może uratować ich szkołę przed likwidacją.

Deloris (Whoopi Goldberg) godzi się na prośbę siostr zakonnych i powraca do klasztoru. Tym razem szybko zwraca uwagę na talent muzyczny młodzieży, która do tej pory była obojętna na zajęcia lekcyjne. Deloris (Whoopi Goldberg) postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć chórek, z którego uczniowie nie będą mieli powodu do wstydu. Czy uda im się osiągnąć swój cel?

Postacie fabularne

W filmie Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu możemy zobaczyć wiele interesujących postaci. Oto lista bohaterów:

– Deloris (Whoopi Goldberg) – główna bohaterka. Po opuszczeniu klasztoru wyjechała do Las Vegas, gdzie śpiewała w klubie. Zostaje poproszona przez siostry zakonne, by pomogła im uratować szkołę i jednocześnie uczyć młodzież muzyki.
– Siostra Mary Patrick (Kathy Najimy) – siostra zakonna, w której szkole prowadzona jest lekcja muzyki. Tęskni już za Deloris (Whoopi Goldberg), która opuściła klasztor. To ona zwraca się do niej z prośbą o pomoc.
– Rita Watson (Lauryn Hill) – trudna uczennica, która nie do końca wie, czego chce. Miała już poważne problemy z prawem i wychowaniem, ale dzięki Deloris (Whoopi Goldberg) zaczyna odkrywać swoją pasję do muzyki.
– Siostra Mary Lazarus (Mary Wickes) – stara siostra zakonna, prowadząca lekcje religii w szkole.
– Dyrektorka szkoły (Sheryl Lee Ralph) – osoba, która chce zamknąć szkołę, bo uważa, że jest ona słabiej prowadzona i nie spełnia oczekiwań.

Kto odpowiada za wyreżyserowanie filmu Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu?

Bill Duke jest reżyserem filmu Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu. Jest to amerykański aktor, reżyser i producent filmowy. Znany jest przede wszystkim z kultowego już filmu z lat 80-tych „Na ostry dyżur”. Jego osiągnięcia reżyserskie wzbudzają podziw i szacunek wśród widzów oraz branży filmowej. W swoich filmach stara się podejmować ważne tematy i skupiać na ludzkiej duszy. W filmie Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu wykorzystuje swoje doświadczenia w rękach z czułością i humorem.

Obsada aktorska, czyli kogo zobaczymy na ekranie?

Cały film Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu zobaczyć możemy zarówno wybitnych aktorów, jak i debiutantów. Oto lista obsady:

– Whoopi Goldberg jako Deloris
– Kathy Najimy jako Siostra Mary Patrick
– Lauryn Hill jako Rita Watson
– Sheryl Lee Ralph jako Dyrektorka szkoły
– Maggie Smith jako Madrytująca Wielkość
– Barnard Hughes jako Kardynał O’Hara
– Mary Wickes jako Siostra Mary Lazarus
– James Coburn jako Pan Crisp
– Michael Jeter jako Siostra Mary Robert Anne
– Wendy Makkena jako Siostra Mary Robert

Whoopi Goldberg, znana z takich filmów, jak „Sister Act” czy „Kolor purpury”, wciela się w rolę Deloris. To dzięki niej film stał się tak popularny. Inni znani aktorzy jak Maggie Smith czy James Coburn dopełniają możność uwielbienia tego filmu.

Gdzie obejrzeć Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu online?

Cały film Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu możemy obejrzeć online na wielu platformach w internecie. Wystarczy wpisać tytuł filmu do wyszukiwarki, a na pewno znajdziemy kilka stron, na których będzie można obejrzeć film. Do najpopularniejszych portali należą: vider, cda, zalukaj oraz alekino.net. Teraz możesz obejrzeć cały film z lektorem, napisami lub dubbingiem!

Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu z lektorem specjalnie dla widzów z Polski

Na wielu platformach online możemy obejrzeć cały film z polskim lektorem i napisami. Opcja ta jest bardzo przydatna dla osób, które nie czują się na tyle pewnym w języku angielskim, aby oglądać film w oryginalnej wersji językowej. Większość platform oferuje dwie wersje: z lektorem lub z napisami. Na alekino.net można też obejrzeć film w polskim dubbingu.

Warto poświęcić 107 minut na seans online?

Zdecydowanie tak! Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu to film, który dostarcza masę pozytywnych emocji, śmiechu oraz wzruszeń. Kto nie lubi śpiewu i zabawy? To doskonała propozycja na wieczór w gronie rodzinnym lub przyjaciół. Oglądanie filmu sprawi, że po prostu odpoczniemy od szarej rzeczywistości. Kto nie lubi oglądać historii, w której człowiek dąży do celu, pomimo wielu trudności? Na pewno warto obejrzeć ten film, który z pewnością poprawi każdemu humor.

Dobra wiadomość! Cały film Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu możesz obejrzeć online już teraz!

Zachęcamy do obejrzenia całego filmu Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu. Na wielu platformach internetowych można go obejrzeć w różnych wersjach językowych, z lektorem lub napisami. To film, który bawi, wzrusza i dostarcza pozytywnych emocji. Po prostu warto obejrzeć! Podziel się swoją opinią o filmie Zakonnica w Przebraniu 2: Powrót do Habitu w sekcji komentarzy pod tym artykułem.